Kına Gecesi kına gecesi organizasyon

elfklyc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2013
281
65
kızlar merhaba ben nişanlıyım ve eylül ayında düğünüm olacak inşallah kısmetse benim sözümde nişanımda istediğim gibi geçmedi anneminde hep içinde kaldı nişanım zaten ama kına çokk çokk güzel olsun istiyorumm şirin küçük yeni açılan bi yer buldum herşeyi yeni güzelcecikk ve başladım oganizasyoncu aramaya malum bu ara en rövanşta lal organizasyonn bi aradımmm kiii tam 4,000,00 tl fiyat verdi kiralık kaftanda dahil değillll şakamı dedimmm:KK53: çok pahalı geldiii bu konuda tavsiye edebiliceğiz yerler varmı kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim:KK34:

kızlar merhaba ben nişanlıyım ve eylül ayında düğünüm olacak inşallah kısmetse benim sözümde nişanımda istediğim gibi geçmedi anneminde hep içinde kaldı nişanım zaten ama kına çokk çokk güzel olsun istiyorumm şirin küçük yeni açılan bi yer buldum herşeyi yeni güzelcecikk ve başladım oganizasyoncu aramaya malum bu ara en rövanşta lal organizasyonn bi aradımmm kiii tam 4,000,00 tl fiyat verdi kiralık kaftanda dahil değillll şakamı dedimmm:KK53: çok pahalı geldiii bu konuda tavsiye edebiliceğiz yerler varmı kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim:KK34:

selam canım istanbulda mısın bilmiyorum ama bakırköyde bu işi yapan çok güzel bir yer var. bu cumartesi arkadaşımın kınası var orda hatta. İnternette bakırköy kına yazdığında çıkan ilk site

canım kınacım diye bi organizasyon var ona bak daha uygun gibi ben de araştıyorum şu an

Son düzenleme:
Valla kardeşimin arkadaşım 1000 TL' ye anlaşmıştı gelin ve arkadaşlarına kaftan içinde ama hiiç memnun kalmamış, çok kargaşa yaratmışlar. Organizasyon da adı, adı gibi bir Kına gecesi olmamış anlayacağınız, iyi araştırmalısınız.

canım benimde eylülde düğünüm. kına için kokoş kına organizasyonla anlaşıcam büyük ihtimalle standart paket 1650 tl . daha farklı paketleri de var netten bakabilirsin. kınacımla da görüştüm 1-2 ay önce 1650+ kdv demişlerdi kampanyalı fiyatmış.

Merhaba canım,
İstanbuldaysan eğer Anadolu yakasında kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz istediğin şeylere göre paket yapabiliriz veya kendi paketlerimizden seçebilirsin.Şu anda bir kampanya var hatta.Eğer düşünürsen görüşebiliriz

fiyat teklifi alabilirsiniz eger ankaradaysaniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de 10 g7n sonra kinam var bircok sirektle gorustum ama verfikleri hizmetlr aldiklari para uyusmuyot bence. Onun ic8n ben planlamayi kendim yaptım ve her kuzene arkadasa bir gorev verdim. Sen de oyle yapabilursin canım.

Selam herkese :-)
Benim cuma günü muhteşem bir kınam oldu. Orayı tavsiye ederim. Davetliler anlata anlata bitiremiyorlar. Organizasyon şirketin instagram sayfasında kınamdan bir kare

Son düzenleyen: Moderatör:
bi arkadaşım kokoş kına organizasyonla yaptı kınasını çok güzel olmuştu danscı kızlar fln harikydı ama fiytları ne kdar bilmiyorum uygun demişti. yinede iyi araştır ama sonra pişmn olma.

canım benimde eylülde düğünüm. kına için kokoş kına organizasyonla anlaşıcam büyük ihtimalle standart paket 1650 tl . daha farklı paketleri de var netten bakabilirsin. kınacımla da görüştüm 1-2 ay önce 1650+ kdv demişlerdi kampanyalı fiyatmış.
Merhaba görüştünüz mü organizasyon firmalarıyla acaba? Neye karar verdiniz?

Merha

Merhaba kina gecem 11 eylül de oldu kokoskina org. Anlastim cok güzel tepkiler aldim kina sonrasinda:)
Rica etsem biraz detaylı anlatır mısınız müsaitseniz? Ben de kokoş kına ve kınacım arasında kararsız kaldım. Tecrübelere ihtiyacım var bu konuda. Hangi paketi seçtiniz, extra neler vardı? Şimdiden çok teşekkürler :)

Rica etsem biraz detaylı anlatır mısınız müsaitseniz? Ben de kokoş kına ve kınacım arasında kararsız kaldım. Tecrübelere ihtiyacım var bu konuda. Hangi paketi seçtiniz, extra neler vardı? Şimdiden çok teşekkürler :)
Ben standart paketi seçtim benim giydigim kaftan, 15 arkadas kaftani, tefler , Shakira kemeri, el mumlari, kina, lokum, dj, oryantal dans Gösterisi, davul sov esliginde kina cikisi, cibinlik, kina tahti, kina tepsisi vs. Tüm bunları sirket getirdi. Ben kendim ekstra fotocu çağırdm, konusma kartlari aldim, hatira afişi yaptırdım, hediyelik dağıttim vs.kina sirketinden almadim disaridan temin ettim saydiklarimi. Kinacim ve kokos arasinda son fiyat farki nedir bilmiyorum ama bana ektra kaftan sayısı dj. Vs olmasından dolayi kokos daha cazip gelmisti. Kaftanima da herkes bayildi dışarıdan kendim aldim sandılar o kadar gösterişli duruyodu pelin karahan modeli morlu turunculu fln di:)

Ben standart paketi seçtim benim giydigim kaftan, 15 arkadas kaftani, tefler , Shakira kemeri, el mumlari, kina, lokum, dj, oryantal dans Gösterisi, davul sov esliginde kina cikisi, cibinlik, kina tahti, kina tepsisi vs. Tüm bunları sirket getirdi. Ben kendim ekstra fotocu çağırdm, konusma kartlari aldim, hatira afişi yaptırdım, hediyelik dağıttim vs.kina sirketinden almadim disaridan temin ettim saydiklarimi. Kinacim ve kokos arasinda son fiyat farki nedir bilmiyorum ama bana ektra kaftan sayısı dj. Vs olmasından dolayi kokos daha cazip gelmisti. Kaftanima da herkes bayildi dışarıdan kendim aldim sandılar o kadar gösterişli duruyodu pelin karahan modeli morlu turunculu fln di:)
2 kız yeterli oluyor mu peki? Kınanın akışını nasıl yönlendirdiler? Gece boyu müzik çaldı değil mi? Son olarak ses sistemini siz mi temin ettiniz yoksa onlar mı getirdi?

2 kız yeterli oluyor mu peki? Kınanın akışını nasıl yönlendirdiler? Gece boyu müzik çaldı değil mi? Son olarak ses sistemini siz mi temin ettiniz yoksa onlar mı getirdi?
Ses sistemi kina mekanında vardi ekstra para vermedim. Gekjn çıkışı esnasında Davullu iki kisi önde 2 kişide arkada oluyo elinde tefle. Gelin sahneye cikinca o arkadaki iki kisi mindere gelinin yanına oturuyo tahtin yanına diger davullu iki kiz sahnede kaliyo canim. Arkadaki göstermelik ikj kizdan biri oryantal digeri de org. Yardımcısı kiz. O anlik kaftan giyiyolar

Ses sistemi kina mekanında vardi ekstra para vermedim. Gekjn çıkışı esnasında Davullu iki kisi önde 2 kişide arkada oluyo elinde tefle. Gelin sahneye cikinca o arkadaki iki kisi mindere gelinin yanına oturuyo tahtin yanına diger davullu iki kiz sahnede kaliyo canim. Arkadaki göstermelik ikj kizdan biri oryantal digeri de org. Yardımcısı kiz. O anlik kaftan giyiyolar
Ses sistemi için görüşmem gerekecek o zaman benim. Peki canım teşekkür ederim ben de onlarla anlaşmayı düşünüyordum iyi oldu.

Organizasyon olarak değil ama sana kaftan ve nedime takımı alıp kendin eğlenebileceğin bir adresvereyim Alya Butik.

Ben ordan kaftan ve nedime takımı kiraladım ztn tefi şakirasını veriyorlar. organizasyon şirketinin kızlarını nabıyım. bnm oynamaya meraklı arkadaşlarım varken dedim açtım laptabımı ohh :)

X