Tesettür abiye kararsızlığım

cok güzel bir söz kıyafeti olur bence.cok güzel.bi kayranın magazasına internetten bak canım .pahalı gelirse daha uygun bişey alırsın.üstteki modellerin hepsi güzel gercekten insan secemiyor.ama ben motifliyi cok begendim senin tercihin canım insallahgüzelini alırsın önemli olan sana yakısması ve içine sinmesi:KK19::KK19::KK19::KK19: belkidaha güzel modellerde gelmiştir kayraya.alırsan resminide koy canım secimini merak ettim

tşk ederim canın inşallah bulurum gönlümdekini ya :) tabi canım koyarım kayra ya daha geçen gittim güzel modeller gördüm pudra bir elbise vardı sözüm için düşünmekteyim onu :) şimdi bu düğünü halledeyim :)ben bi de çok kararsız biriyim bişey alırken kırk defa düşünürüm:44::44:
bu kıyafeti ilerde de rahat raht kullanmak istiyorum biraz da o yüzden belki de bu kararsızlığım bundan önceki aldığım elbiseler hep günlük çiçekli böcekli :KK70: şık bir kıyafet ilk olacak:):KK1:

tşk ederim canın inşallah bulurum gönlümdekini ya :) tabi canım koyarım kayra ya daha geçen gittim güzel modeller gördüm pudra bir elbise vardı sözüm için düşünmekteyim onu :) şimdi bu düğünü halledeyim :)ben bi de çok kararsız biriyim bişey alırken kırk defa düşünürüm:44::44:
bu kıyafeti ilerde de rahat raht kullanmak istiyorum biraz da o yüzden belki de bu kararsızlığım bundan önceki aldığım elbiseler hep günlük çiçekli böcekli :KK70: şık bir kıyafet ilk olacak:):KK1:

bende cok kararsızımdır aslında gidip deneyip begendiğini alsan daha güzel olur bence bende netten bi tane aldım istediğim gibi olmadı duruyor öyle ama güzel olanlarda var canım.aynen baskalarının düğünündede giyebilecegin bir sey olsun sectiklerinin hepsi uygun bence.sözündede tabiki en güzelini alırsın kayra güzel gercekten.hepsi yakısır bence hepsi cok güzel

bende cok kararsızımdır aslında gidip deneyip begendiğini alsan daha güzel olur bence bende netten bi tane aldım istediğim gibi olmadı duruyor öyle ama güzel olanlarda var canım.aynen baskalarının düğünündede giyebilecegin bir sey olsun sectiklerinin hepsi uygun bence.sözündede tabiki en güzelini alırsın kayra güzel gercekten.hepsi yakısır bence hepsi cok güzel

tşk ederimçok güzel fikir verdin bana :) gezdim dolaştım ama yok gönlüme göre bişey bulamadım küçük şehir burası :)
netten hangi siteden aldın da memnun kalmadın canım biliyim de ona göre uzak duruyum :)

tşk ederimçok güzel fikir verdin bana :) gezdim dolaştım ama yok gönlüme göre bişey bulamadım küçük şehir burası :)
netten hangi siteden aldın da memnun kalmadın canım biliyim de ona göre uzak duruyum :)

canım trend yoldan almıstı ablam bana ama sanırım o marka ilede ilgili.sonucta güzel olan heryerde güzel.bende bakıyorum güzel seyler bulursam haber ederim canım

Bende 1 numara olan elbise var bikac ay once kuzenimin dugunu icin aldim.altub sarisida sal taktim bayilmayan nerden aldigimi sormayan kalmadi.benimde boyum uzun guzel kaldirdim.fakat benimkinin arkasinda o kuyruk yok .etek kismi sadece tulden cok begenerek giydim cokta secerek aldim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

9 gayet sade ve hoş bence. ayrıca 22 yasa da uygun diğerleri hele işlemeli olanlar çok ağır kendı nişan sözunde giyilecek gibi. 10 da çok hoş ama tam abıye gıbı cıkmamıs fotoda. 9 bence..

Bende 1 numara olan elbise var bikac ay once kuzenimin dugunu icin aldim.altub sarisida sal taktim bayilmayan nerden aldigimi sormayan kalmadi.benimde boyum uzun guzel kaldirdim.fakat benimkinin arkasinda o kuyruk yok .etek kismi sadece tulden cok begenerek giydim cokta secerek aldim:)

aynı renk miydi yani lacivert miydi elbise siz nerden aldınız :)

Ben samsundan aldim siyah renk benimki cok sik bi abiye

1 ve 3 diyorum en iyileri onlar bence. Bazıları çok abiye gibi durmuyor.

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

Hiçbirini de beğenmedim. Boyun uzun ve sana elbise gitmez hele burdakiler çok kötü sakın alayım deme. belden kendini aşşağı salan bir etek ve pelerinli göğsünü kapatan bir gömlekle harika olursun. Kesinlikle etek giymelisin..

Yakında mezuniyetim var ve ben böyle giyineceğim inşallah :KK66: ( Tesettürlüyüm bu arada )

X