Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan hazırlıklarından..

Deren091

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
190
39
33
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402240988.596319.jpg

Yüzüklerimiz .. Sevdiceğimin ki gümüş kapalı çarşıdan aldık aynı dükkanda 2 modeli birleştirerek karar verdik.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402241063.323235.jpg

Nişan tepsisi yüzükleri aldığımız yerdeki beyefendinin hediyesi 😊 bundan da yırttık.

Diğer alınanların fotolarını çekemedim daha sonraya inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1150056

Yüzüklerimiz .. Sevdiceğimin ki gümüş kapalı çarşıdan aldık aynı dükkanda 2 modeli birleştirerek karar verdik.

Eki Görüntüle 1150060

Nişan tepsisi yüzükleri aldığımız yerdeki beyefendinin hediyesi 😊 bundan da yırttık.

Diğer alınanların fotolarını çekemedim daha sonraya inşallah.

elbiseni nasıl aldın, bide nişanı nerede yappacaksın acaba

elbiseni nasıl aldın, bide nişanı nerede yappacaksın acaba
Elbisemi diktiriyorum canım daha hazır değil haftaya hazır olacak. Benim boyum uzun olduğu için standart elbiselerde zor oluyor.
Nişanımda evimizin arka bahçesinde olacak. Sitelerin ortak alanları oluyor ya o kısımda

Elbisemi diktiriyorum canım daha hazır değil haftaya hazır olacak. Benim boyum uzun olduğu için standart elbiselerde zor oluyor.
Nişanımda evimizin arka bahçesinde olacak. Sitelerin ortak alanları oluyor ya o kısımda

benimde boyum über uzun 178 cm :) nasıl bişey istedin ki bulamadın da diktirmeye karar verdin

benimde boyum über uzun 178 cm :) nasıl bişey istedin ki bulamadın da diktirmeye karar verdin

Ne çok kapalı ne çok açık hanım hanımcık olmasını istedim ince bel geniş basen olunca bu yılda hep balık ve dar modeller moda olunca mecburen diktiriyorum. Vücut ölçülerim orantısız çünkü üst 40 beden alt 44 olunca mecbur kaldım aslında çokta araştırmadım baktığım elbiseler çok açık ve ucuk fiyatlardı nerdeyse yarı fiyatına dikiliyor hemde bedenime göre benim boyun 185 sen yine daha iyisin bi nebze tatlım.

Ne çok kapalı ne çok açık hanım hanımcık olmasını istedim ince bel geniş basen olunca bu yılda hep balık ve dar modeller moda olunca mecburen diktiriyorum. Vücut ölçülerim orantısız çünkü üst 40 beden alt 44 olunca mecbur kaldım aslında çokta araştırmadım baktığım elbiseler çok açık ve ucuk fiyatlardı nerdeyse yarı fiyatına dikiliyor hemde bedenime göre benim boyun 185 sen yine daha iyisin bi nebze tatlım.

damat kaç boylarda :) bence de diktirmen çok hoş olmuş beğenmediğin yeri söküp tekrar taktırabilirsin hem.. ne renk aldın kumaşı ve cinsi ne seten organze?

damat kaç boylarda :) bence de diktirmen çok hoş olmuş beğenmediğin yeri söküp tekrar taktırabilirsin hem.. ne renk aldın kumaşı ve cinsi ne seten organze?

3cm uzun 188. Canım kullanılan kumaşlarında fotosunu ekliyorum $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402248371.857612.jpg

Fotoğrafta ki sifonun rengi alta kullanılacak renk onun koyusu kumaş cinslerinden annem terzi olmasına rağmen inanki anlamıyorum. Bitince elbiseninde fotosunu koyarım.

3cm uzun 188. Canım kullanılan kumaşlarında fotosunu ekliyorum Eki Görüntüle 1150149

Fotoğrafta ki sifonun rengi alta kullanılacak renk onun koyusu kumaş cinslerinden annem terzi olmasına rağmen inanki anlamıyorum. Bitince elbiseninde fotosunu koyarım.

çok tatlı bi renk seçmişsin çok beğendim çiçek alacakmısın eline veya saçına

çok tatlı bi renk seçmişsin çok beğendim çiçek alacakmısın eline veya saçına

Aslında hiç düşünmedeim belki saçıma olabilir şu tarz bi saç düşünüyorum ama bukleler daha iri ve doğalını

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402248765.453226.jpg

Nasıl sence ?

Tatlı çikolata kahvenin üzerine karamel tonlarda ışıltı şeklinde balyajlar var.

Tatlı çikolata kahvenin üzerine karamel tonlarda ışıltı şeklinde balyajlar var.

hımm güzel bi renk yüzünün yapısına göre hafif toplatıp elbisene uygun çiçeklerde kullana bilirsin bence. ama açık saça çiçek her zaman yerleştiremeyebiliyorlar... ben çiçek kullanmak isterdim nede olsa benim nişanım istediğim kadar abartabilirim rüküşlüğe kaçmadan sana bi örnek göstereyim mesela bu kadar dağınık olmasada bu kızlarda nede güzel durmuş çiçekler $1969276_10152521725323156_7765289600441788196_n.jpg

Aralara serpiştirilebilinir aslında abartmadan kır düğünü için ideal fotoğraftaki. Benim tarafım böyle şeyleri kaldırır da işte karşı tarafıda düşünerek birşeyler yapmak zorunda kalıyorsun en zoru da bu elbisem bitince bi kendim denicem bakalım nasıl olacak.

Geç oldu birazcık ama elbisemi anca yükleyebiliyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403690724071.jpg
    $1403690724071.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 135
  • $1403690738331.jpg
    $1403690738331.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 141
X