Psikolojik yardim

ymecit

Guru
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2008
35
3
Selam.benim kimi dr a göre anksiyette kimine göre panik bozuklugum var.ilac kullanmiyorum.bazen cok kötü hissetsemde idare ediyorum.ölecegimi etrafa sevdiklerime zarar verecegimi düşünüyorum. Bunlarla yasamaya alıştım. Ama 2. Bir bebek istiyorum.yasim 38 hep erteledim korkularimdan.nasil bir yardim veya yöntemle sağlıklı bir hamilelik öncesi ve sonrası gecirebilirim.tavsiyesi olan varmi acaba.yada bebekden vazgecicem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim çok yeni olarak ilgilendığım bı terapi var bende yaptırdım, eğer istanbulda iseniz bu tarz bi terapi yaptırın ve hem korkularınızdan hemde sizi engelleyen tüm olumsuzluklardan kurtulun, benım hayatımda hep ustuste olumsuzluklar olmuştu şans eseri böyle bi terapiden haberdar oldum, regresyon terapi yada bilinçaltı yolculuk bu terapinin adı nette aratırsanız bilinçaltı yolculuk diye yorumları okuyun hoşunuza giderse arar sorarsınız sitedeki iletişimden, terapiyi yapan bayan inanılmak neşe ve enerjı verıyor ınsana ve yaşanması gereken bı deneyim

benim çok yeni olarak ilgilendığım bı terapi var bende yaptırdım, eğer istanbulda iseniz bu tarz bi terapi yaptırın ve hem korkularınızdan hemde sizi engelleyen tüm olumsuzluklardan kurtulun, benım hayatımda hep ustuste olumsuzluklar olmuştu şans eseri böyle bi terapiden haberdar oldum, regresyon terapi yada bilinçaltı yolculuk bu terapinin adı nette aratırsanız bilinçaltı yolculuk diye yorumları okuyun hoşunuza giderse arar sorarsınız sitedeki iletişimden, terapiyi yapan bayan inanılmak neşe ve enerjı verıyor ınsana ve yaşanması gereken bı deneyim

Canım bu söylediğin istanbulun neresinde ve ne kadara mal oluyor bir de ne kadar sürüyor sende ne gibi değişiklikler oldu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
canım bilinçaltı yolculuk selda yazarsan nette çıkar her ıkı yakada da var yeri aynı kadının, fıyatı 300 tl ama ınan bı doktora versen sana 5 dk ayırıp ılac yazıp yollar bu seansta sitedekı yorumları oku daha ıyı bılgı edınebılırsın

X