Hamileyim pembe akıntım var .ss

Rhim aagzında yara yda enfeksiyonda sebep olabilir bu kanamaya ama en saglıklı sonuç doktor kontrolünde ögrenilir.Umarım bir sıkıntı yoktur.

Pembe akıntı kötü mü .s doktora mi gitsem??

Cnm ben gebeliğimi pembe akıntı sayesinde öğrendim ama doktor hemen progestan verdi neticede pembede olsa kanama niteliği taşıyor daha önce hiç olmayıp ilk defa oluyorsa doktoruna danış derim benim pembeydi doktor kiraz rengi olmadığı sürece sıkıntı yok demişti ama progestana kanamam dinmesine rağmen devam ediyorum ilk 12 hafta çok önemliymiş kaç haftalık hamilesin yazmamışssın ama..

Cnm ben gebeliğimi pembe akıntı sayesinde öğrendim ama doktor hemen progestan verdi neticede pembede olsa kanama niteliği taşıyor daha önce hiç olmayıp ilk defa oluyorsa doktoruna danış derim benim pembeydi doktor kiraz rengi olmadığı sürece sıkıntı yok demişti ama progestana kanamam dinmesine rağmen devam ediyorum ilk 12 hafta çok önemliymiş kaç haftalık hamilesin yazmamışssın ama..

Bugün tam 10 haftalık elevit kullanıyorum sadece ben .s

Bugün tam 10 haftalık elevit kullanıyorum sadece ben .s

cnm o ilaç vitamin ilacı değil mi o ilaçla ilgli hiçgüzel şeyler yazmıyor internette doktoruna bi sor istersen ..pembe lekelenmede devam ediyosa doktoruna mutlaka danış bende zaten olduğu için ilaçta kullandığım için lekelenmem olduğunda sorun etmiyorum ama senin hiç olmayıp ilk defa olduysa mutlaka sorman gerekir.buarada elevit için bi link gönderiyorum bi araştır ve doktoruna sor bence
http://www.internethaber.com/hamilelere-verilen-ilacta-sok-iddia-598686h.htm

cnm o ilaç vitamin ilacı değil mi o ilaçla ilgli hiçgüzel şeyler yazmıyor internette doktoruna bi sor istersen ..pembe lekelenmede devam ediyosa doktoruna mutlaka danış bende zaten olduğu için ilaçta kullandığım için lekelenmem olduğunda sorun etmiyorum ama senin hiç olmayıp ilk defa olduysa mutlaka sorman gerekir.buarada elevit için bi link gönderiyorum bi araştır ve doktoruna sor bence
http://www.internethaber.com/hamilelere-verilen-ilacta-sok-iddia-598686h.htm

Şuan kesilmiş durumda akıntı doktora da haftaya randevum .s

Bende 10+1 dün ateşim vardı denize gittik eve geldim per perişan oldum .d
Dikkatli ol CNm denize giriyorsan idrar yolu iltihabından korunmak için bende nezle oldum bol bol portakal yiyip suyunu içtim greyfurtta dahil 😃

Dikkatli ol CNm denize giriyorsan idrar yolu iltihabından korunmak için bende nezle oldum bol bol portakal yiyip suyunu içtim greyfurtta dahil 😃

Ben bi de çok zayıfm korkuom .s yaşımda küçük mide bulantilari felan dalga konusu oldum her yere Burnum kapalı giriyom .dd

arkadaşlar adetime daha 2 hafta war yanı en şon 5 haziranda oldum. ama 3-4 gündür gaz şorunu kaşık batmaşı we adet ağışı war. bide 5 gün önce filan şabah şadece pembe bi leke wardı camaşırım da hamile olabilir miyim ki???

arkadaşlar adetime daha 2 hafta war yanı en şon 5 haziranda oldum. ama 3-4 gündür gaz şorunu kaşık batmaşı we adet ağışı war. bide 5 gün önce filan şabah şadece pembe bi leke wardı camaşırım da hamile olabilir miyim ki???

Test yapsaydn keşke çok silik de olsa çıkardı belki de adet başlangıcı olabilir

öle mi diyoşun cnm yaa. cok heyecanlandım şimdi. eczaneler kapanmadan gidip alayım. şonucu yazarımm.. dua et benm için

İnşallah hamiledirsn eğer çıkmazsa da adetin geçerse bi daha yap kesin sonuç verir şuan adetine daha var ama hadi hayırlısı .dd yarın yap testi ilk idrarında o zaman belli olur

X