peki sizin en sevdiğiniz kozmetik markası hangisi?

Cilt bakımında tercihim Kiehl's, Nuxe, Yves Rocher, Clinique
Makyaj ürünlerinde ise tek bir marka yok ama kullandığım ürünleri kategorilendirirsem.
Fondöten: Yves Saint Laurent, Revlon
Pudra: MAC
Allık: MAC, The Balm, Clinique, Nars
Göz farı: The Balm, Sleek, Revlon, MAC, Urban Decay, NYX, Gosh
Ruj: MAC, Yves Saint Laurent, Nars, Revlon, Avon, Essence, Gosh
Göz Kalemi: Yves Saint Laurent, Clinique, MAC, Estee Lauder, Avon, Sephora, Yves Rocher
Rimel: Avon, Oriflame, Clinique
Kapatıcı: Shiseido, Nars, Estee Lauder, MAC, Rimmel London

Bir markanın tüm ürünlerini seviyorum diyemem ama şu saydığım markaların kullandığım ürünlerinden çok memnunum :)

Clinique, MAC, Nars, Estee Lauder, Clinique ... hepsini severim ama malum öğrenci bütçesiyle almak pek mümkün olmuyor. O yüzden hakkımı The Balm 'dan yana kullanıyorum :KK70:

The balm far allik rimel aydınlatıcı eyelner mac fondoten pudra essence dudak kalemleri

Arkadaşlar benim cildim çok kuruydu yurt dışından ürünler sipariş verdim fakat pek de etkisini göremedim.Almanya'dan bir arkadaşım Babor'un bir ürününü önerdi.Türkiye'de Mediprocenter'den ürünün siparişini verdim.Kullandıktan sonra cildim daha sık ve daha genç bir görünüme sahip oldu.

Arkadaşlar benim cildim çok kuruydu yurt dışından ürünler sipariş verdim fakat pek de etkisini göremedim.Almanya'dan bir arkadaşım Babor'un bir ürününü önerdi.Türkiye'de Mediprocenter'den ürünün siparişini verdim.Kullandıktan sonra cildim daha sık ve daha genç bir görünüme sahip oldu.
masallah

Estee Lauder , laure mercier , clarins , lancome , urban decay , Victoria secret kisacasi almadigim marka kalmadi memnunum genelinden : ))

Fondoten maybelline, pudra denemeyenler varsa bu pudra cidden mucize ve 7 tl milyonculardan aliyorum ama süper kapatiyo catherine arley, ruj rengine gore kullanıyorum. Markasi onemli değil

Benefitin çok ilginç ürünleri var,nemlendirici olarak strivectin den çok memnunum,rimel ve makyaj temizleyici lancome,ruj chanel

max factor ile maybile den memnunum göz ürünleri için alerji yapmayanda sadece flormar bir de onu kullanıyorum

Mac, The Balm, Estee Lauder, Flormar(rujları ve ojeleri sadece), Loreal( true match fondöteni), Clinique, Maybelline( sadece rimelleri)

X