2014 kasim anneleri tanisalim mi bn sitye yeni uye oldm :) nasl gdyo hamilelk ???????

Maşallah diyim:) özellikle yatarken disardan bile belli oluyor:) esimle bekliyoruz sürekli babası tutuncada sanki hissediyor basliyo oynamaya.. Çok oynak olcak bizimkiler:)))seninki ne durumda

Oy masallah bebisine :)))Ben bitek kendim hissediyorum babasi daha hissedemiyor bu hafta 450 gr di :))) minicik daha belki ondan sen kac haftaliksin?

Korkunun ecele faydasi varmi..birde normal doğumda daha rahat edersin.:)))ama korkuyoruz. Napalik bide o kadar kişi nazil doğurdu konuda düşünmek lazim

Kesinlikle oyle onlarca kisi nasıl dogurdu.hatta imreniyorum oyke güçlü kadınlarimiza helal olsun.ama bnim korkularım normal boyutta deil malesef..alttan muayene de bile darlik sıkıntısı yasiyorum tabiki hayırlısı olsun ama daha önce bir durumdan dolayi grcirdigim iki ameliyattan sonra oluşan korkularim var o yüzden.,

Kesinlikle oyle onlarca kisi nasıl dogurdu.hatta imreniyorum oyke güçlü kadınlarimiza helal olsun.ama bnim korkularım normal boyutta deil malesef..alttan muayene de bile darlik sıkıntısı yasiyorum tabiki hayırlısı olsun ama daha önce bir durumdan dolayi grcirdigim iki ameliyattan sonra oluşan korkularim var o yüzden.,

Sen nekadarlik hamilesinki?? Alttan muayene oluyosun? Korktum simdi haaa

Sen nekadarlik hamilesinki?? Alttan muayene oluyosun? Korktum simdi haaa

Canim ben 23 haftalik hamileyim.bir kac hafta önce düştüm o yüzden mecbur doktor alttan ve karindan muayene etti yoksa ölçüm yapmak icin deil.. ilk 2 ay zaten hep alttan muayene oldum 3 ten sonra karindan yapilmaya baslanmisti ondada az kanamam olmustu çünkü o yüzden bakildi malesef:KK43:

Canim ben 23 haftalik hamileyim.bir kac hafta önce düştüm o yüzden mecbur doktor alttan ve karindan muayene etti yoksa ölçüm yapmak icin deil.. ilk 2 ay zaten hep alttan muayene oldum 3 ten sonra karindan yapilmaya baslanmisti ondada az kanamam olmustu çünkü o yüzden bakildi malesef:KK43:

Cok gecmis olsun.. Bir sikinti yok ama degil mi? Senin bebisinin cinsiyeti ne? ,

ALLAH a şükür sırt ustu düştüm kollarim belim yaralarla çürükle doldu ama sukur ki bebege birsey olmadi canm bir.oglumuz geliyor teyzesi ya sizin

Cok cok gecmis olsun.. Masallah Allah saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin insallah bizde kizimizi bekliyoruz :) seker olcumu yaptirdiniz mi bu arada? Aramizda cok az var bugun bende 22+4 oldum. .

Geçmiş olsun canim ya.. Dikkat et kendine de bebisinede.. İşimiz cok zor valla alan YARDIMCINIZ olsun:))

Cok cok gecmis olsun.. Masallah Allah saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin insallah bizde kizimizi bekliyoruz :) seker olcumu yaptirdiniz mi bu arada? Aramizda cok az var bugun bende 22+4 oldum. .

Cok tesekkur ederim canim Allah razi olsun insallah sende hhayirlisyla bebegini kucagina alirsin..evet peşpeşeyiz..demekki prensesiniz geliyor kiyamam Allah bagislasin kuzunu:)♡ canim ayin 9 unda bir test yapilacak onun sonucuna göre seker yüklemesi yapilacak..peki sende

Cok tesekkur ederim canim Allah razi olsun insallah sende hhayirlisyla bebegini kucagina alirsin..evet peşpeşeyiz..demekki prensesiniz geliyor kiyamam Allah bagislasin kuzunu:)♡ canim ayin 9 unda bir test yapilacak onun sonucuna göre seker yüklemesi yapilacak..peki sende

Bende agustos 1 de seker yuklemesi yaptiricam. Zaman hic gecmiyor gibi geliyor bana sizde de oyle mi? Bir an once sorunsuz yavrularimiza kavussak :)

Bende agustos 1 de seker yuklemesi yaptiricam. Zaman hic gecmiyor gibi geliyor bana sizde de oyle mi? Bir an once sorunsuz yavrularimiza kavussak :)

Ayy ozman sen bana soylersin tadi nasil.cokmu sekerli diye cunku.cok.sekerli.seyleri heleki acken ne yiyebiliyorum.ne icebiliyorum:KK43: inan banada gunler.gecmicek gecmiyor gibi geliyor cok.iyi anliyorum.dilerim.hayirlisiyla kucagimiza aliriz♡♡ bn simdilik.cikiyorum.canm.gozlerim.kapaniyor:KK43: ama yine konusalim.seninle olurmu ekliyim.seni

X