Haydi YDS çalışalııım!

kitapları aldım ama açmadım şuanda hangi yayın onu bile hatırlamıyorum aynı kaynaktan olsa da güzel olur tabi

he bide sana şeyide söyleyim hellotalk diye bi uygulama var ordada insanlarla konuşarak dilini geliştirebiliyosun :KK66: onu da yükleyebilirsin

rica ederim ne demek inş istediğimiz puanları alırız evet şimdi kitaplar önünde olduğuna göre patron sensin bugün napıyoruz ? :KK70: :KK70:

rica ederim ne demek inş istediğimiz puanları alırız evet şimdi kitaplar önünde olduğuna göre patron sensin bugün napıyoruz ? :KK70: :KK70:

olur muuu beraber karar verelim ben diyorum ki o zaman eski eksik testlerimi tamamlayayım bugün ki yetişmeye çalışman da kolay olsuun
oradaki kitaplardan da birisni seçelim ne dersin?:)
Sen hangisini okumadıysan henüz o olsun:) Yarın da kelimelerinden filan konuşuruz dediğin gibi:21:

seviye seviye diye baştan başlamıştım ben en son level 1 - Prince William - Penguin Readers.pdf 2 MB okudum .istersen sende baştan başla hikayeleri yetişirken bende gramerde yakalamaya çalışırım seni olurmu

sana süper bi haberim var şimdi internetten baktım benim evdeki kaynaklarda irem yayıncılık:KK70: sınav stratejileri 1 ve 2 si var :KK70:

Ben bugünden itibaren YDS çalışacağım beraber çalışmak isteyen arkadaşlar başlığa katılabilir.Diyorum kii mesela o gün ne yaptık 2 reading parçası okudum atıyorum yazalımm sonra bazı kelimeler çok çıkıyor görüyruz onları yazalımm böyle böyle şeyler katılmak isteyen arkadaşlar olursaa ne güzel olur:)
Yok kimse çalışmayacaksa da günlüğüm olacak burası :21::21:

selam kızlar ben de size katılmak istiyorum ama ben sizin kadar yoğun tempoda çalışamam, vaktim sınırlı maalesef, ama bu kitap okuma işi bana çok cazip geldi, elimden geldiğince ben de okumaya çalışacağım :KK6:

seviye seviye diye baştan başlamıştım ben en son level 1 - Prince William - Penguin Readers.pdf 2 MB okudum .istersen sende baştan başla hikayeleri yetişirken bende gramerde yakalamaya çalışırım seni olurmu
Kızlar bu bilmediğimiz kelimeleri kolay öğrenmek için bi yonteminiz varmı?

selam kızlar ben de size katılmak istiyorum ama ben sizin kadar yoğun tempoda çalışamam, vaktim sınırlı maalesef, ama bu kitap okuma işi bana çok cazip geldi, elimden geldiğince ben de okumaya çalışacağım :KK6:

hogeldin aramıza :KK70: neden yoğun tempoyla çlışamazsın bilmiyorum ama bende mesela 8-18 çalışan biriyim. ona rağmen yapıcam diyebiliyorum sende ssüreyi sıkıntı etme gerekirse geceleri uyuamyıp başarıcaz:KK70: :KK66:

Kızlar bu bilmediğimiz kelimeleri kolay öğrenmek için bi yonteminiz varmı

hikayelerden bahsediyorsun sanırım . onların şöyle bi güzelliği var serinnin devamında sürekli aynı kelimerle karşılaşıyosun üzerlerine yaz sonra hikaye bitince bi sözlük yap kendine o hikaye kitabındaki kelimeleri komple geçir oraya kelimeler karşına tekrar tekrar çıktığı için zamanla aşina olunuyo ekstra bişey yapmana gerek yok inan bana :KK66:

X