Saç Uzatma Yöntemleri Sinemaki Kürüne Başlıyorum :) resimli

another27

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2013
173
71
Selam arkadaşlar :KK16: Bu 1. kürden sonraki resmim ara ara resimler atacağım :KK1: bu kel saçımla sinemaki benim neyime gerçi :KK43:( çok az saçım var çok dökülüyor bu konu hakkında da çözümü olan arkadaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim :KK25: :KK37: $20140701_021101.jpg

Selam arkadaşlar :KK16: Bu 1. kürden sonraki resmim ara ara resimler atacağım :KK1: bu kel saçımla sinemaki benim neyime gerçi :KK43:( çok az saçım var çok dökülüyor bu konu hakkında da çözümü olan arkadaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim :KK25: :KK37: Eki Görüntüle 1175466

Benim saçlarımda çok dökülürdü yataktan kalktıgımda 2 avuç saçım olurdu ama düzenli olarak bioblas kullandım gerçekten çok işe yaradı saç fışkırdı adeta öneririm :)

Benim saçlarımda çok dökülürdü yataktan kalktıgımda 2 avuç saçım olurdu ama düzenli olarak bioblas kullandım gerçekten çok işe yaradı saç fışkırdı adeta öneririm :)
çok tşkkur ederım cnm bende bioxin kullanmıstım hıc faydası olmadı 1 haftadır bıoblas kullanıyorm ama sıyah kutu olandan boylaı saclar için umarım bende de işe yarar :KK9:

çok tşkkur ederım cnm bende bioxin kullanmıstım hıc faydası olmadı 1 haftadır bıoblas kullanıyorm ama sıyah kutu olandan boylaı saclar için umarım bende de işe yarar :KK9:

Valla benim babam almıştı bende onla beraber kullanıyordum yağlı saçlar için gerçekten çok işe yaradı bide otacının kükürtlü sabununu saçımdaki egzamalar için almıştım dökülmesinide baya durdurdu öneririm 2.5 tlydi fiyatıda çok uygun kokusu hoş değil ama şampuanla tekrar yıkanınca yada parfüm sıkınca eser kalmıyor kokudan:)

Canim kûrün hayirli olsunn umarim saglikli saclara kavusursun. Ben de yaklasik uc aydir yapiyorum bu bolumde benim de konum var sonuclarini gormek istersen bakabilirsin :)

Canım saçların dökülüyorsa sinameki hiç önermiyorum sinameki kürü de çok döküyor. ben de uyguladım.
Dökmesin diye dax saç uzatma kürüne başladım aynı sinamekide ki kadar uzama oldu ayrıca saçlarımda gürleşti

tskler yorumlariniz icin :) lulu dax super gru var onu mu diyorsun ya o gün watsonsta sordum 30tl dedi butceme fazla geldi ya icerigine baktım farkli bisi yok surdugumuz yağlar var :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam arkadaşlar :KK16: Bu 1. kürden sonraki resmim ara ara resimler atacağım :KK1: bu kel saçımla sinemaki benim neyime gerçi :KK43:( çok az saçım var çok dökülüyor bu konu hakkında da çözümü olan arkadaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim :KK25: :KK37: Eki Görüntüle 1175466
önce doktora git bazı hastalıklarda oluyomuş..ayrıca kantaron yagı ile masaj yap iii geliyor

ay bence belli bi uzama var kalinlasmis da görünüyo bende basladim daha yeni 3üncü defa yaptim sendr faydasi olmus ama

ay bence belli bi uzama var kalinlasmis da görünüyo bende basladim daha yeni 3üncü defa yaptim sendr faydasi olmus ama

uzama olmuş gıbı sanki ama kalınlaşma yok bence :KK43: saç tarama şeklinden olmuştur hani kel kısımların olduğu yere saç gelmiştir vs :)

uzama olmuş gıbı sanki ama kalınlaşma yok bence :KK43: saç tarama şeklinden olmuştur hani kel kısımların olduğu yere saç gelmiştir vs :)

azcik pozitif ol:) bence düzelcek sarimsakla ilgili biseyler kullan benim kizim keldi hemde genetik hastalik bende sarimsaj yagi sürüyodum simdi yüzde 50-60 sac var inan bakinca herkes diyodu bu kizin saci cikmaz kök yok allhun mucizeleri bitmiyo cnm:)

azcik pozitif ol:) bence düzelcek sarimsakla ilgili biseyler kullan benim kizim keldi hemde genetik hastalik bende sarimsaj yagi sürüyodum simdi yüzde 50-60 sac var inan bakinca herkes diyodu bu kizin saci cikmaz kök yok allhun mucizeleri bitmiyo cnm:)

tskler cnm sarımsağı bende kullanıyorum henüz bi etkisini göremedim:)

tskler cnm sarımsağı bende kullanıyorum henüz bi etkisini göremedim:)

ben sarimsak yagini zaytinyagini bademyagini karistirip nerdeyse her gece kizim kafasina sürüyorum belki öyle her aksam az az masaj yaparak denesen?

Canım saçların dökülüyorsa sinameki hiç önermiyorum sinameki kürü de çok döküyor. ben de uyguladım.
Dökmesin diye dax saç uzatma kürüne başladım aynı sinamekide ki kadar uzama oldu ayrıca saçlarımda gürleşti
dax kürü nasil birsey acaba ? :) benim saclarim az degil normal ama cok dokulur sinamekiyi dusundum ama dokuyorsa cesaret edemem :/

Lulu dax kürü nasıl bir şey paylaşabilir misin acaba :KK31::KK34:

Nerdeyse 1 ayda sacların acayip güçlenmiş. Gercekten cok ise yaramış guzel ve sağlıklı görünüyor. Kürü nasil kullandın anlatır mısın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X