Cilt Bakımı Ürünleri Canlandırcı ve arındırıcı tonik tavsiyeleriniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bır cok markanın tonıgını kullanmıs bırı olarak soyleyebılecegım tek sey en ıyı tonık gül suyu..bulutcum sana tavsıye edecegım gul suyu ıse otacı nın gul suyu..gercekten benım ıcın en ıyısı ve en hesaplısı bu

bır cok markanın tonıgını kullanmıs bırı olarak soyleyebılecegım tek sey en ıyı tonık gül suyu..bulutcum sana tavsıye edecegım gul suyu ıse otacı nın gul suyu..gercekten benım ıcın en ıyısı ve en hesaplısı bu

çok saol canım fiyatı ne kadar acaba sana zahmet:kahve:

canım gül suyunun sıkılaştırma özelliği var mı peki? ben tonik kullanmıyorum sadece yüzümü bir yüz yıkama jeliyle yıkıyorum fakat gözeneklerin sıkılaşması için tonik kullanılması gerekiyormuş fakat ben tonik kullanmak istemiyorum çünkü cilde zararları olduğunu öğrendim..yüz yıkama jelinden sonra ne ile sıkılaştırabilirim iyice açılan gözenekleri tonik dışında acaba gül suyu sıkılaştırabilir mi?

bende tonik olarak gül suyu kullananlardanım ben rosensenin gül suyunu kullanıyorum tavsiye ederim evet gül suyunun sıkılaştırma özelliği var fiyatıda 6 ytl,

gülsuyu alcaksan rosense al hem gerçek saf gülsuyu ..ben ıspartadan getiriyorum ama herzaman mümkün olmadıgından rosense alıyorum..tonik olarak da uriage kullanıyorum memnunum aslında ama gülsuyunu tek geçerim

Tonikler hiçbir işe yaramıyor. Uzmanlar da böyle söylüyor, sudan farkı yok cilde ekstra zararlı maddeler sürülmüş oluyor. Doğaldır işe yarar diye rosense'ın gül suyunu ve toniğini kullandım bir süre gözeneklerimi hiç mi hiç sıkılaştırmadı. Rosense 'a da inanmıyorum artık.

ya kızlar cildiniz hassassa kesinlikle kullanmayın tonik falan cildimde hiç bişey yoktu tonik kullanmaya başladım mahvoldu gül suyu cildi sıkılaştırmaz ama besler en azından zararlı değil:):KK61:

$13637_2.png temizler,tonikler ve nemlendirir cildinizi...:KK34::KK34::KK34::KK34: ben kullanıyorum cok memnunum:)

Son düzenleme:
canım gül suyunun sıkılaştırma özelliği var mı peki? ben tonik kullanmıyorum sadece yüzümü bir yüz yıkama jeliyle yıkıyorum fakat gözeneklerin sıkılaşması için tonik kullanılması gerekiyormuş fakat ben tonik kullanmak istemiyorum çünkü cilde zararları olduğunu öğrendim..yüz yıkama jelinden sonra ne ile sıkılaştırabilirim iyice açılan gözenekleri tonik dışında acaba gül suyu sıkılaştırabilir mi?

Tonik kullanmak gözenekleri sıkılaştırır ve ardından uygulayacağınız krem veya fondoten gibi ürünlerin siyah noktaya neden olmasını büyük ölçüde engeller.Tonik kullanımının tek avantajı cildi kurutup,cildin tepki olarak sebum(yağ) üretmesine neden olmasıdır.Cildiniz yağlı değilse endişe edecek bir şey yok.Ben cildim yağlı olmasına rağmen tonik kullanıyorum çünkü kullanmadığım zaman burun ve yanaklarımda siyah nokta patlaması oluyor:S Cildimdeki yağ sorununu temizleyici ve matlaştırıcı ürünlerle dengeleyebildiğim için sorun yok.:KK34:

X