kulüpteki öğrencilerin üniversite ve bölümleri

İspanyolca çok kolay diyorlar bizim okulda herkes onu almak istiyor basitmiş. Ama hic yaygın değil tereddutluyum :/ napsam bilemedim İtalyanca diyorsun onu ben bi arastirayim. Boyle kolay olsun istiyorum bende osmanlı türkçesi var İngilizce var onlardan biktim yani hele İngilizceden . bi bitmiyor fakülteye birlikte alıyorum. Çok sıkıldım. Napsam bilemedim:KK43:

İspanyolca Türkiye'de yaygın değil ama dünyada ingilizceden sonra en yaygın dil. Çok zorlamazlar ikinci dili çok dert etme, canın ne istiyorsa onu seç :)

ben de Yıldız Teknik de Endüstri Mühendisliği okuyorum :) Yardımcı olabilceğim bişi varsaaaa koşun koşunnn :KK70::KK37::KK37:

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler:21:
nasıl devley yurdu yok :KK17: ee kyk dan yurt başvurusu yaptım :KK50: peki bu yarı özel devlet yurdu için başka bir yere mi başvuru yapmamız lazım .:18: bu arada iibf nedir ? benim bölümüm tarih hazırlığıda yok benim baktığıma göre :KK1:

Sen eğitim fakültessinde misin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Fen Edebiyat Fakültesi merkez Kampüste. Devlet yurdu var tabiki. Ama kızlara yarı özel devlet yurdu var

Devlet yurdu var ama kızlara yarı özel devlet yurdu var. Ayriyettn basvuru yapmana gerek yok başvuru da var zaten bu seçenekler.

Konu açılalı 1 buçuk yıl olmuş :)) devam eder mi bu konu bakalım Selçuk Üniversitesi Mimarlık

X