*EVLILIK GÜNLÜGÜM 12* Gelin evim :) HoMe SwEeT HoMe

Çok zevkli döşenmiş, güle güle oturun. Kendim de örnek alacağım birkaç noktayı :)

yaaa arkadaşlar ben neden konulardaki resimleri göremiyorum yeni üye değilimkiii :KK4::KK4::KK4:

çooıoooooook sevdım yaa tam sevdıgım gıbı ne bos ne kalabalık ayrıntıları dusunulmus bır ev!mutfaktakı masa sandalyeye ayrıca bayıldım...

Çok güzel bir ev, çok ferah güle güle, sağlıkla oturun inşallah..
Ben aksesuarlarınıza bayıldım, nerden buldunuz böyle güzel şeyleri, ben hiç bulamıyorum evime hiç aksesuar alamadım:KK31:

Evinize bayıldım tam da hayal ettiğim gibi olmus harika güle güle kullanın.
Daha bugün ikeadaydm hakkaten cok güzel seyler var :) Özel olmazsa bişey sormak istiyorum yatak odasındaki LOVE yazan renkli blok harfleri ve altındaki 3lü cekmece gibi olan renkli kutuyu nereden aldınız bayıldım o detaya..
Rabbim güzel günlerde aşkla oturmayı nasip etsiin özenilen ev belli ediyor kendini

Allah Mesut etsin.. Cok cok mutlu ve en önemlisi huzurlu bi evlilik ta ki son nefese kadar nasip etsin Allah size :) bayıldım özellikle halıyı inanılmaz beğendim :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nekadar güzel bir duyguymus insanin kendi evini düzmesi...
hele ki benim icin... evlere mobilyalara dekorasyona hasta bir insan olarak... ufak detayina Kadar dikkat eden biri olarak ALLAHIM bana nasip etti kendi evimizi düzmeye...

Dügünüm 2 Agustos da ve ben bugün evimi bitirip aninda resimler cekip sizlerle paylasmak istedim

Tabiki ufak tefek eksiklerim var
Mesela

Oturma odasinda saatim takilmadi daha haha :))
Bisikletimin sepetine cicek gelicek daha
Camlara ORKIDE cicekleri gelicek daha
Ve haftaya Televizyon konulcak Uniteye :)

English Country Tarzina hastayimdir ve IKEA dan hic cikmam :)))
Yatak odam ve oturma odam oradan...

Mutfagim modern

Evimin banyosu fiyaskoydu ama ben kelebeklerimle LIla pembe tonlariyla güzellestirmeyi basardim :KK9::KK8:
Antrem deki Ayna duvari ANI DUVARIM... Resimlerle süsledim... dügün resimleri girecek daha :KK9:

Yatak odasindaki nevresim takimim ANNEMIN emegidir... ELLERINE SAGLIK ANNEM... (danteli diyorum)

veeeeeeeeeeee umariiiim begenirsiniz... güzel yorumlarinizi sabirsizlikla bekliyorumm

Öpüyoruum ve iyi seyirler :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK16:

Eviniz çok zevli döşenmiş çok beğendim sıcacık bi yuvanız var.
Mutlu günlerde oturun :nazar:

Cok hos cok sik cok begendim. Allah icinde mutlu huzurlu yasamiyi nasip etsn.

amiiin cumlemize sagol cnm
tertemiz,pırıl pırıl ,güle güle oturun inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
cok tskler
ay eviniz çok harika olmuuuşşş tarzınıza bayıldım :KK52: eviniz kaç mt kare merak ettim? bizim ev de brüt 75 mt kare net 65 mt kare falan olcan nasıl eşya sığdırırım diye kara kara düşünmekteyim :26:

75qm cnm :) bir oda daha var o calisma odam. onu paylasmadim

Cok güzel bi evin var allah mutlulukla oturmak nasip etsin ayrica çok zevklisin

Cok guzel olmus gule gule oturun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:nazar::nazar::nazar:
çok şirin çok güzel bir yuva olmuş.. Mutlulukla sağlıkla oturun.. :KK16:

Çok zevkli döşenmiş, güle güle oturun. Kendim de örnek alacağım birkaç noktayı :)

çok hoş olmuş evin çok begendim
nice güzel senelere inşalh

çok beğendim iyi günlerde oturun inşallah

Ne hoş bi ev olmuş, güle güle mutlulukla oturun :KK66:

çooıoooooook sevdım yaa tam sevdıgım gıbı ne bos ne kalabalık ayrıntıları dusunulmus bır ev!mutfaktakı masa sandalyeye ayrıca bayıldım...

Çok güzel bir ev, çok ferah güle güle, sağlıkla oturun inşallah..
Ben aksesuarlarınıza bayıldım, nerden buldunuz böyle güzel şeyleri, ben hiç bulamıyorum evime hiç aksesuar alamadım:KK31:

Hepsi çok güzel güle güle oturun...lacivert koltuklu odan çok güzel olmuş uyumlu.

allah mesut etsin
cooooook tskler aminnn begenmenize sevindim

Evinize bayıldım tam da hayal ettiğim gibi olmus harika güle güle kullanın.
Daha bugün ikeadaydm hakkaten cok güzel seyler var :) Özel olmazsa bişey sormak istiyorum yatak odasındaki LOVE yazan renkli blok harfleri ve altındaki 3lü cekmece gibi olan renkli kutuyu nereden aldınız bayıldım o detaya..
Rabbim güzel günlerde aşkla oturmayı nasip etsiin özenilen ev belli ediyor kendini

almanyadan aldim ve hediyeydi cnm
sgl :)
Allah Mesut etsin.. Cok cok mutlu ve en önemlisi huzurlu bi evlilik ta ki son nefese kadar nasip etsin Allah size :) bayıldım özellikle halıyı inanılmaz beğendim :))

eveeet bende halima bayiliyorum
sgl cnm
Cok hos. Allah mutluluk ve huzur versin yuvaniza :-)

Eviniz çok zevli döşenmiş çok beğendim sıcacık bi yuvanız var.
Mutlu günlerde oturun :nazar:

amiin :)

İnşallah evinde huzur ve mutluluk dolu günler geçirirsin. :46
Bişey gözüme takıldı nedense, yatak örtün çok güzel el emeği göz nuru ama sanki evliliğin ilk günleri için daha farklı daha canlı bişey kullanabilirdin :KK16:

ay şeker gibi olmuş.:nazar::nazar::nazar::nazar: şimdi çok taze bir gelinsin de hem :nazar::nazar::nazar::nazar:
mutluluklarrrr canım

saglıkla huzurla oturun ınşaallah...herşey sade ve ıc acıcı..
duvarıbızdakı cıceklı vazo:) nerdendır acep..
ve mutfaktakı tabureler..

X