Bu defa gercekten kilo akmak isteyenler ramazan icin varmisiniz?

Arkadaşlar bir de sizce biraz daha kilo alayim mi yoksa yeter mi diye sormuştum ama sorum kaynadı galiba :) fikir verirseniz sevinirim.

Arkadaşlar bir de sizce biraz daha kilo alayim mi yoksa yeter mi diye sormuştum ama sorum kaynadı galiba :) fikir verirseniz sevinirim.

Kaynadi kaynamadi :) 3-4 kilo daha al hatta 5 kilo falan al 1-2 kilo verebilirsin durunca. Kalan sana kalir insaAllahh :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Of of napicaz su ramazan i bitsinde beni zayiflatti :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ramazan başladığında yeni yeni kilo almaya başlamıştım. Tekrar zayiflamayi göze alamadığım icin bu sene oruç tutamadım. Allah affetsin. Ramazanda gerçekten kilo alinmiyor canim en iştahlı insan bile yiyemiyor ki.

Ramazan başladığında yeni yeni kilo almaya başlamıştım. Tekrar zayiflamayi göze alamadığım icin bu sene oruç tutamadım. Allah affetsin. Ramazanda gerçekten kilo alinmiyor canim en iştahlı insan bile yiyemiyor ki.

Malesef dort kilo verdim ramazanda bitsi artik tovbe gunaha gircem ama bu kilo meselesi yuzunden cok sikildim gercekten :KK43:

Kizlar bana katilan varmi bu defa cok kararliyim kilo alicam nasil mi bugunden basliyorum yoksa eriyicem 47 kiloya dustum 52 olucam nasil mi iftarda yiyicem ama yaris yaparsak hirsalnir daha cok yerim sonra cicibebe mama yapicam iftarda ve sahurda yiyicem varmisiniz

Neeee kilomu almak istiyosunuzzzzzzzzzzzzzzzzz BENDE BI VERSEM Boyum 170 kilom bazen 70 bazen 67 bazende 65 oluyooo:KK43:(((62 veya 60a bi dussem baska ne isterim:) kızlar bol bol bol bol pirinc lapasi yiyin 6 yaşında ogluma yediriyrm baya faydasi oldu size kolay gelsin bakalim tabii cok zayif olmakta istemem

Son düzenleme:
Malesef dort kilo verdim ramazanda bitsi artik tovbe gunaha gircem ama bu kilo meselesi yuzunden cok sikildim gercekten :KK43:

Az kaldı bitmesine zaten canim. allah kabul etsin. Mükafatını gotursun inşallah fazlasıyla geri alırsın verdiğin kiloları. Ama dediğimi ne olur yap. Biraz zorla kemdini ve mutlaka yaz hergün kilonu. Ben hamileliği saymazsak ömrümde ilk kez ulaştım bu kiloya.

Az kaldı bitmesine zaten canim. allah kabul etsin. Mükafatını gotursun inşallah fazlasıyla geri alırsın verdiğin kiloları. Ama dediğimi ne olur yap. Biraz zorla kemdini ve mutlaka yaz hergün kilonu. Ben hamileliği saymazsak ömrümde ilk kez ulaştım bu kiloya.

Cicibebe sayesinde aldin kilo demi canim

Neeee kilomu almak istiyosunuzzzzzzzzzzzzzzzzz BENDE BI VERSEM Boyum 170 kilom bazen 70 bazen 67 bazende 65 oluyooo:KK43:(((62 veya 60a bi dussem baska ne isterim:) kızlar bol bol bol bol pirinc lapasi yiyin 6 yaşında ogluma yediriyrm baya faydasi oldu size kolay gelsin bakalim tabii cok zayif olmakta istemem

Neeeeeeeeeeeeee sende kilo mu vermek istiyosunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Hayır o değil de niye bu kadar şaşırıyosunuz ki ?
sen nasıl kilo vermek istiyorsan bizde doğal olarak almak istiyoruz niye bu kadar şaşırtıcı bi durum oluyo anlamış değilim doğrusu :KK14:
dünyada sadece kilo vermek isteyen bayanlar mı var ?
Bende artık kilo vermek istiyorum diyenlere bu kadar şaşırıcam :KK14::KK14:

Of of napicaz su ramazan i bitsinde beni zayiflatti :))

Oruc tutmuyorum bebis kucuk emzirdigim icin ama kimse yemiyo diye bende yiyemiyorum. Tovbe est. bitsede kilo almaya baslasak bii 😊

Neeeeeeeeeeeeee sende kilo mu vermek istiyosunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Hayır o değil de niye bu kadar şaşırıyosunuz ki ?
sen nasıl kilo vermek istiyorsan bizde doğal olarak almak istiyoruz niye bu kadar şaşırtıcı bi durum oluyo anlamış değilim doğrusu :KK14:
dünyada sadece kilo vermek isteyen bayanlar mı var ?
Bende artık kilo vermek istiyorum diyenlere bu kadar şaşırıcam :KK14::KK14:

Agzina saglikkk canim opucuklerimi yolluyorrum :)

Kiz ben hamilelikte 15 kilo aldim 60 oldum herkes ne kadar guzellestin diyodu bende bayiliyodum o halime bi dogum yaptim hepsi fosssss bide ustune emzirme ve istahsizlik eklenince iyice kurudummm

Allahimmm darisi basimizaaa. Bebe buskuvisi mi kardess :)

Hayır canım eczaneden aldığım ilaçları kullanıyorum baya iştahımı açtı sanırım ondan çünkü önceden sahurda bişey yemeyen ben simdi silip süpürüyorum ve bnim kilom hep sabittir değişmez ilk defa yükseldi :) Allah hepimize istediğimiz kilolarda olmayı nasip etsin :)

X