Bu defa gercekten kilo akmak isteyenler ramazan icin varmisiniz?

Acaba emzirirkende kullanilabiliyor mu ki bi arastiriyim bakalim. Bebegimin ablasi zannedilmek hic hos bisey degil cunku..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben yirmi bir yasindayim diyorum inanmiyolar artik biktim cocuk gibiyim bak sen canim cunku gercekten istah aciyo ben uc gun kullandim kilim fark etti hemen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben yirmi bir yasindayim diyorum inanmiyolar artik biktim cocuk gibiyim bak sen canim cunku gercekten istah aciyo ben uc gun kullandim kilim fark etti hemen

Bende 22 yasindayim 16-17 diyolar :)

Canim niye takiyosun bosver evet ben dedim ramazan ayi bitse diye kimseyide ilgilendirmez evet tutyorum kilo bosver laf bana geliyo takama canim sen :)

Aman sinir olduğumla kaldim cevap vermeklede ugrasamicam ona :KK14:
Yani kimse kimsenin biseyine karismaya da hakki yok neyse biz konumuza donelim yeterince dağıldı zaten :)
Sen simdi surup mu kullaniyosun benim istahımdan da hic belli olmuyo bazen cok yiyorum bazen cok az gittikce de kilo veriyorum :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar bayramda kaynanamla gezicez ama ben kilo verdim utancimdan gezemiyicem ben bi ara sipraktin diye suruo ictim ama iki gun falan iki gunde bile etkisi oldu kilo almistim simdi bugun gidip alicam yine baya zayiflamisim iki gun kullanicam oda bayram icin bi iki kilo alayim diye iftarmi yapiyorum zaten tika basa sonra surubu icicem hic yememis gibi birdaha yiyicem bide sahura ayni sekilde yapicam iki gunde iki kilo alsam bile kardir benim icin ben size bilgi vericem birda suan 46 kiloyum

Bende simdi alisveristen geliyorum 36 beden aldim herseyi onlar bile bol bende bayramda disariya cikmaya utaniyorum :KK43:

Bende bayramlik bakmaya cikmistim gecen gun eve gelince saatlerce agladim
dar pantolon denedim pacalari kisa oluyo cok ozeniyodum onlardan
Ama aynaya baktigim an kendimden nefret ettim
Bol paca deniyorum onlar bile guzel durmuyo ustumde
En sonunda bi tulum aldim
Yani pantolondan iyidir onun kadar zayif gostermiyo

Bende kapaliyim bol kesim bi etekle kot gomlek aldim ama bi tuhaf durdu yanii.. Ama etek pantolon kadar zayif gostermiyor en azindan.

Allah yardimcimiz olsun bende almyrum bilekten patlon bileklerim ince aldim simdi ilkez yakisti kumas bayramda alirim ramazanda bitti ya :)

Allah yardimcimiz olsun bende almyrum bilekten patlon bileklerim ince aldim simdi ilkez yakisti kumas bayramda alirim ramazanda bitti ya :)

Kilo almak isteyen gençlere öncelikle bu kilolarınızı 30'u geçince çok arayacaksınız ve nasıl kilo vereceğimin derdine düşeceksiniz diye sesleniyorum

Ardından ben de sürekli kilosuna dikkat eden ve kilo almaya çok müsait bir metabolizma sahibi bayan olduğumdan neleri kullanmamam gerektiğini bildiğimden sizlere bazı şeylerin çok kolay kilo yaptığını söylemeliyim. Bunlar ise;

Multivitamin hapları...Her türlü multi-Mega-Süper başlıklı vitaminler için geçerli haftada 3-4 gün bunlardan alın supradyn gibi ucuz birşey bile olabilir ama gün aşırı alın ve bol suyla, ayrıca yemeklerden sonra tok karnınıza alın, aç karnına mide bulantısı yapabiliyorlar. Günaşırı veya 2-3 günde bir alın ki Ave E vitaminleri birikme yapmasın ...

Enerji içecekleri:Bunlar sporcu içeceği olarak da bilinir ve bazılarının dozunda alınması gerekir. Çünkü içlerinde fazla miktarda KAFEİN bUlunduğundan eğer alkolle de birleşirse özellikle gençlerde kalp krizinden ölüm nedenidir.ANCAK bu enerji içeceğinden her gün bir çay bardağı içerseniz bir ek besin gibi kullanabilirsiniz fazlası ZARARLI UNUTMAYIN...

SNEAKERS gibi içi bol fıstıklı çikolatalardan bir tane günde...Yani bunları normal öğün gibi yemeyeceksiniz ara öğün olacaklar...

Her türlü DONDURMA...İçleri sütten çok şeker ve şurupla doludur .Ancak uygun kiloya geldiğinizde yemeyi kesmenizi öneririm tıpkı diğer besinlerdeki gibi.Çünkü kilo verdirme uzmanları, obezite uzmanları bunun adeta likit bir kalori bombası olduğunu düşünüyorlar eridiği için likit sınıfında...

Normal öğünlerinizi yiyeceksiniz BUNLARI YERKEN EV YEMEĞİ VE YANINA EKMEKLE...

Meyve olarak MUZ tercih edin.Gün içinde bir kilo muz bile yiyebilirsiniz hem daha sağlıklı olur kilo almanız...

Tereyağ(yakmadan kullanın ekmeğin üzerine oda ısısında sürerek) ve aynı şekilde sızma zeytinyağı kullanın bol bol ekmekle tüketin . Ekmeğiniz tam buğday olsun her zaman ve normal yemeklerin yanına da hep tahıllı ekmek koyun...

Mantı- köfte patates- ev tipi börekler- dolmalar aslında hem sağlıklıdır hem kilo aldırırlar. Kızartmadan ve aşırı tuzdan bence de kaçının...

Proteinlerle karbonhidratları mutlaka yanyana yiyin kesin kilo alınıyor. Örneğin YOĞURT+MAKARNA PATATES+KÖFTE PÜRE+ TAVUK SUCUK+YUMURTA VE EKMEK GİBİ....

KEFİR İÇİN her gün bir bardak. Benim babam 55 yaşına kadar zapzayıf bir adamdı ve bir sebeple doktoru kefir içmesini önerdi başka sebepten ama..Neyse adam iki ayda hiç olmadığı bir kiloya geldi hafif göbek bile yaptı bir de tereyağı sürüyordu ekmeğine yine malum sebepten K VİTAMİNİ ALMAK İÇİNDİ ONUN SEBEBİ .Ama bu kadar hızlşı kilo alması hoşuna gitmedi ve bıraktı kefir içmeyi ve tereyağı yemeyi

Sakın kola falan içmeyin kilo alıcam diye kola vb. mideyi berbat ediyor hazımsızlık yapar, HAZIMSIZLIKTAN DA YEME İSTEĞİNİZ KAPANABİLİR...

Gece atıştırmalarınız cips ve tuzdan ziyade örnek TOST-AYRAN şeklinde olsun Tost tipi ekmek arası besinler daha kolay kilo aldırır ama cips kızartma gibi aşırı sağlıksız da değildirler... Kefiri mutlaka deneyin ayrandan daha güzel hem de şifa niyetine kilo alırsınız...

Dolapta mutlaka ev tipi dolma-börek-kısır gibi ev tipi atıştırmalıklar tutun ve oturup film seyrederken tabaklar yapın kendinize bunlarla, en azından daha sağlıklılar.Sakın hamburgere falan dayanmayın hem cebinize zarar hem de çok kötüler yaaa..Arada bir neyse de her daim olmaz...

Bir de bu günlerinizi çok ararsınız kilo aldığınızda duracağınız ve kilonuzu koruyacağınız yeri de çok iyi bilin...Yoksa göbekli şişman biri olarak da çıkbilirsiniz bu mücadeleden...

Kizlar son durum nedir

Canim ac karnina 45.5 kiloyum almisim anlicagin. Sende ne durum ?

Ramazan bittiginden beri bendebalmisim iki gun icinde

Dort bes kilo alsam yuzume etkisi olur demi tek istegim yuzden kilo almak

Olmaz olur mu olur tabi ! Benimde yuzum dolgun ama kalcam falan yok hic

Allahim sana yuzden bana kalcadan kilo versin o zaman :)

Bendede kalca var zayif olsam bile popom var kilo aldimmi ora buyuyo insallah tam trsi olur ben yuze sen kalcaya :)

Bendede kalca var zayif olsam bile popom var kilo aldimmi ora buyuyo insallah tam trsi olur ben yuze sen kalcaya :)

Ay insallah ya benim kalca dumduzzz iyyy :KK43:

X