2.derece yanık acil yardım lütfen

sdseda

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
907
205
ark.lar merhaba bu konuyu yazarken şu an ağlayarak yazıyorum o kdr üzgünümki anlatamam..dün bi cafede otururken garsonun biri süvarı halındekı 2 bardak kahveyı bacagıma döktu yanlışlıkla..ama öyle bır yandıkı daha önce çaydanlık dökulmuştu ustume bu kdr acı hısetmemıştım..bılıyorsunuz makıne kahvelerı ısıyı 200 dereceye kdr çıkartıp hemen pişmesını sağlıyor..doğal olarak 200 derecede 2 bacagım kavruldu haşlandı..su tuttuk.acıle gıttık pansuman yaptılar fakat şu an 3. gun ve bacakalrımda sankı bomba patlamışta öyle yaralanmış gıbı..doktor 2.derece yanık dedı.bacaklarım birer karış açıldı .bir kahve bu kdr yanık yaparmı anlamadım..sizden tek ricam 2.derece yanık vakası yaşayanlar yardım etsın bana lütfen iz kalırmı acaba??..2 farklı doktora gösterdım bulundugumuz şehırdeki doktorlar çok ilgisiz lütfen yardım ..bugun 3.gunum ve sizce ne yapmam gerekıyor hangı yolu ızlemeyelıyım ve iz kalırmı??

canım öncelikle gemiş olsun benimde 8 sene önce sırtım yanmıştı(börek haşlama suyuyla) acılar için anestol krem ve silverdin kullan.....bide benim eşim ecz ismini hatırlıyamadığım bi sprey vardı iz bırakmasın diye kullanmıştım...eşim şuan evde değil nöbetçi onu öğrendiğimde sana yazarım ismini.... umarım iz kalmaz bende kalmadı...yaşın kaç yaş küçükse daha kolay iz kalmaması

canım öncelikle gemiş olsun benimde 8 sene önce sırtım yanmıştı(börek haşlama suyuyla) acılar için anestol krem ve silverdin kullan.....bide benim eşim ecz ismini hatırlıyamadığım bi sprey vardı iz bırakmasın diye kullanmıştım...eşim şuan evde değil nöbetçi onu öğrendiğimde sana yazarım ismini.... umarım iz kalmaz bende kalmadı...yaşın kaç yaş küçükse daha kolay iz kalmaması

cnm yaşım 33.eşinden ismini alabılırmısın ılacı.çok kötü durumdayım..iskenderunda yaşıyorum ve burdaki acildeki hekimler yaraya bakmada bır merhem sürüp yolladı..bacaklarım resmen açılmış durumda şu an ciddi yanık var ..allahım inşallah leke kalmaz çok üzgünüm:KK43:

cnm yaşım 33.eşinden ismini alabılırmısın ılacı.çok kötü durumdayım..iskenderunda yaşıyorum ve burdaki acildeki hekimler yaraya bakmada bır merhem sürüp yolladı..bacaklarım resmen açılmış durumda şu an ciddi yanık var ..allahım inşallah leke kalmaz çok üzgünüm:KK43:

canım söylediğim gibi benim yanığım çok önce olduğundan dediğim sprey tedavülden kaldırılmış ama eşim bi kerem ismi verdi o kullanılıyormuş artık....umarım iz kalmaz tekrer geçmiş olsun....CONTRACTUBEX JEL

bu jeli plastik cerrahı reçeteye yazacagını söyledı ama henuz erkenmış yara çok taze..sanırım 15 gun sonra kurumaya başladıgı dönemlerde yazacakmış.çok tşk cnm..yanık vakası yaşayan herkese allah yardım etsın çok acı ..şu an halen yaram sargıda yaralar kanlanmış durumda gelişmeleri haber verıcem sızlere

bu jeli plastik cerrahı reçeteye yazacagını söyledı ama henuz erkenmış yara çok taze..sanırım 15 gun sonra kurumaya başladıgı dönemlerde yazacakmış.çok tşk cnm..yanık vakası yaşayan herkese allah yardım etsın çok acı ..şu an halen yaram sargıda yaralar kanlanmış durumda gelişmeleri haber verıcem sızlere

contratubex açık yarada kullanılmıyordu sanırım..

X