Bebek Beslenmesi elektrikli süt pompası tavsiyeleriniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

gitaros

Guru
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
88
5
38
bbeğim 36 haftalık doğdu onu uykudan uyandırmak çok zor oluyor geceleri biberonla anne sütü veriyorum bi arkadaşımdan ödünç lansinoh pompa aldım ama geri vermek durumundayım yerine kendime alacam ama marka hakkında fikrim yok tecrübeli annelerden yardım istiyorum. memnun olduğunuz markaları yazar mısınız arkadaşlar, teşekkürler :KK17:

günde birkaç kere olmak üzere 6 ay boyunca süt sağdım ofiste. önce Medela elektrikli kullandım fena değil fakat motor kısmına süt kaçırma problemi var bu yüzden hemen arızalanabiliyor. ayrıca yere düşürdüm bir kaç kere o zaman da problem çıkardı.
sonra avent elektrikli aldım manuel olarak da kullanılabilen. fakat motor kısmını hiç kullanmadım manuel olarak çok güzel sağıyor boşuna elektriklisine para vermişim. manuel olduğu için bozulma riski de sıfıra yakın. 3 ay falan bu şekilde kullandım işim bitince arkadaşıma ödünç verdim şimdi geri aldım ikinci bebeğimde de manuel avent'imi kullanmaya devam edeceğim. evde ara sıra kullanılacaksa hele elektrikliye hiç gerek yok, elektronik mühendisi tavsiyesi :)

bende yeni işe başladım bebdor un manueli vardı zaten oda çok uğraştırıoyor daha kısa sürede daha çok iş görecek birşey arıyorum bende.

Weeweel elektrikli pompasını kullanıyorum ama artık gormek bile istemiyorum cok canımı acitiyor en güçlü ayarında bile az sut geliyor canımı acitmicak güçlü bir pompa ariyorum

X