Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Olumlu sonuç alanlarrrrrrr varrrr

melikeee95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2014
16
2
1- Soğuk su ile yapacağınız masaj daha çok etikilir soğuk su ile uyarılan göğüs bölgesi daha çabuk büyür
2- Avuç içlerinizi göğsün ön kısmında birleştirin ve avuç içlerinin birbirine baskı yapmasını sağlayın bu hareketi 15 kez tekrarlayabilirsiniz bu hareketi tekrarladığınız sürece göğüslerinizde gelişme görebilirsiniz.
3-Yapılacak hareketlerden biride elinizle havlu sıkıyo gibi yakmaktır.Havlu sıkma hareketi göğüs kaslarınızın gelişmesini sağlayacaktır. Göğüs kasları belli başlı hareketlerle güçlenip büyür.

arkadaşlarrrrrr :KK43: ben anlamadım bu işlemin neresinde soğuk su kullanılıyor bu neymiş böyleeee bilenler bi bana anlatsaaaa :S

1- Soğuk su ile yapacağınız masaj daha çok etikilir soğuk su ile uyarılan göğüs bölgesi daha çabuk büyür
2- Avuç içlerinizi göğsün ön kısmında birleştirin ve avuç içlerinin birbirine baskı yapmasını sağlayın bu hareketi 15 kez tekrarlayabilirsiniz bu hareketi tekrarladığınız sürece göğüslerinizde gelişme görebilirsiniz.
3-Yapılacak hareketlerden biride elinizle havlu sıkıyo gibi yakmaktır.Havlu sıkma hareketi göğüs kaslarınızın gelişmesini sağlayacaktır. Göğüs kasları belli başlı hareketlerle güçlenip büyür.

arkadaşlarrrrrr :KK43: ben anlamadım bu işlemin neresinde soğuk su kullanılıyor bu neymiş böyleeee bilenler bi bana anlatsaaaa :S

bahsettiğin işlemler farklı zamanda yapılan farklı uygulamalar çünkü..
soğuk suyu banyoda göğüslerine tutabilirsin yada buzla masaj yapabilirsin..

havlu sıkma ellerini birleştirip bastırma farklı şeyler..

bahsettiğin işlemler farklı zamanda yapılan farklı uygulamalar çünkü..
soğuk suyu banyoda göğüslerine tutabilirsin yada buzla masaj yapabilirsin..

havlu sıkma ellerini birleştirip bastırma farklı şeyler..

:KK1: oo ben çok yanlış anlamışımmm çok sağol düzelttiğin için :)

Bu göğüs mü büyütüyormuş? Doktorum muayene ederken yaptırmıştı bu hareketi..

X