Kizlar isin icinden cikamiyrm yardim lutfen

Bu kadar baski siddet varmis canim daha neyi bekliyosun 5 yilini yemis ömrünü bari yemesin. Sana tavsiyem arkana bakmadan kosarak uzaklasman canim bu iliskiden ve erkek arkadasindan. Ilk basta bosluga dusebilirsin belki ama sora nefes aldigini rahatladigini hissedecegine eminiiim. Üzüldüm acikcasi aldatsam bile susacaksin ne demek iyi düşün cok iyi düşün sevgi herseyi asabilen bi duygudur ama bazi seyleri de asmaz ki siddet varsa isin icinde. Allah yardimcin olsun umarim en doğru karari verirsin.

öncelikle yazışına biraz dikkat eder misin gerçekten anlayabilmek zor bütün sesli harfleri yutmuşsun
o adam bozuntusundan da ayrılmalısın
kendi her haltı yesin ama sana yasak
bi de dövmüş pislik
şimdiden dövüyorsa ilerde neler yapmaz bu ya
ölmeyi mi bekliyorsun
aklını başına al
okula da gitmemişsin pişman olacaksın
askerden gelmesini filan da bekleme kimbilir ne haltlar yiyo
bi şekilde kavga çıkar ve ayrıl

5 yillik bir iliskim var ilk zamanlar hersey guzeldi birbirimizi cok seviyrm ailesiyle tanistim yzuk falan taktik. Kendisi dogulu kulturlerimz farkli degil onun icin universtye gtmedm beni evden cikarmiyr. Kizlarla bile gorustrmuyr sadece kuzenlerim. Sac rengime bile karisiyr, benden once guven sorunu yasamis evdemiy diye annemden aratiyr hepsine sustum . Suan askerde ve yarim saate bir ariyr yinede huylari degsmeye basladi face kullaniyr ama ben gremiyrm hicbirseyine karisamiyrm onceden kiz oldugunda sildirirdm smdi karisamazsn benm seni aldattigmi grsen bile susacaksn ben erkegm sen bna karsmaya hakkin yok falan diyr deli olucam gercekten. Askere gtmeden once biyere gdecegi zaman haber verirdi istemedm yerlere gtmezdi artik onlarada karismiycaksn diyr napicam bilmiyrm cok seviyorum normalde bu kadar ezdrmem kendimi ama 5 yilimi verdim sevgim cok fazla akil verin ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bir ilişki sana mutluluk getirmiyorsa bir arada kalmanın bir manası var mı lütfen bir düşün. Sevgilinin manası biraz da bu değil mi? Zor zamanlarda yanında olmayı falan kast etmiyorum. Karşındaki kişi seni mutsuz ediyor/edecek çünkü yaşam alanını kısıtlıyor. Şimdi belki kıskanıyor DİYE DÜŞÜNEBİLİR, askerde diye düşünebilirsin. Ama anlattığına göre başından beri seni baskılıyor. 5 yılını vermişsin yarın öbür gün seni aldatır ağlarsın 5 yılım diye. Daha fazla zamanını kaybetmeden yollarını ayırmalısın. Sevin ancak mantığınızı da kaybetmeyin. Her türlü ilişkide arkadaşlık - aile - sevgililik dahil en sağlıklı olan herkesin kendine ait bir alanının olmasıdır. "Ben aldatsam bile sen susacaksın" cümlesi aslında bir çok şeyi anlatıyor. Bu sevgi değil, aşk değil bu artık hastalıklı bir ruh hali. Hakkında hayırlısı olsun.

Bir ilişki sana mutluluk getirmiyorsa bir arada kalmanın bir manası var mı lütfen bir düşün. Sevgilinin manası biraz da bu değil mi? Zor zamanlarda yanında olmayı falan kast etmiyorum. Karşındaki kişi seni mutsuz ediyor/edecek çünkü yaşam alanını kısıtlıyor. Şimdi belki kıskanıyor DİYE DÜŞÜNEBİLİR, askerde diye düşünebilirsin. Ama anlattığına göre başından beri seni baskılıyor. 5 yılını vermişsin yarın öbür gün seni aldatır ağlarsın 5 yılım diye. Daha fazla zamanını kaybetmeden yollarını ayırmalısın. Sevin ancak mantığınızı da kaybetmeyin. Her türlü ilişkide arkadaşlık - aile - sevgililik dahil en sağlıklı olan herkesin kendine ait bir alanının olmasıdır. "Ben aldatsam bile sen susacaksın" cümlesi aslında bir çok şeyi anlatıyor. Bu sevgi değil, aşk değil bu artık hastalıklı bir ruh hali. Hakkında hayırlısı olsun.

Aklim basima gelmeye basladi zaten. Sanki gozumun onunde bir perde varmis. Tesekkr ederim

5 yillik bir iliskim var ilk zamanlar hersey guzeldi birbirimizi cok seviyrm ailesiyle tanistim yzuk falan taktik. Kendisi dogulu kulturlerimz farkli degil onun icin universtye gtmedm beni evden cikarmiyr. Kizlarla bile gorustrmuyr sadece kuzenlerim. Sac rengime bile karisiyr, benden once guven sorunu yasamis evdemiy diye annemden aratiyr hepsine sustum . Suan askerde ve yarim saate bir ariyr yinede huylari degsmeye basladi face kullaniyr ama ben gremiyrm hicbirseyine karisamiyrm onceden kiz oldugunda sildirirdm smdi karisamazsn benm seni aldattigmi grsen bile susacaksn ben erkegm sen bna karsmaya hakkin yok falan diyr deli olucam gercekten. Askere gtmeden once biyere gdecegi zaman haber verirdi istemedm yerlere gtmezdi artik onlarada karismiycaksn diyr napicam bilmiyrm cok seviyorum normalde bu kadar ezdrmem kendimi ama 5 yilimi verdim sevgim cok fazla akil verin ya

Kusura bakmayın ama fazla müdahale etmiş hayatınıza ama burda ne yazik ki suç sizin o müdahale ettiğinde siz tepkinizi koymuş olsaydınız bukadarını yapmazdı. Sevgiliyken böyle yapan evlenince neler yapmaz.aynı eve gidince herşey çok daha zor olacak.. 5 yıl az bir süre değil ama herşeyinize müdahale eden biriyle mutlu olmak kolay değildir.böyle biri Size hayatı zindan eder..

Bir arkadaşımın başına geldi benzer bir olay. Bütün hayatına müdahale ediyordu.kuzenin nişana gitti diye olay çıkardı.en sonunda düğüne bir ay kala ayrıldılar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın ama fazla müdahale etmiş hayatınıza ama burda ne yazik ki suç sizin o müdahale ettiğinde siz tepkinizi koymuş olsaydınız bukadarını yapmazdı. Sevgiliyken böyle yapan evlenince neler yapmaz.aynı eve gidince herşey çok daha zor olacak.. 5 yıl az bir süre değil ama herşeyinize müdahale eden biriyle mutlu olmak kolay değildir.böyle biri Size hayatı zindan eder..

Bir arkadaşımın başına geldi benzer bir olay. Bütün hayatına müdahale ediyordu.kuzenin nişana gitti diye olay çıkardı.en sonunda düğüne bir ay kala ayrıldılar.

Haklisinz ne diyimki ama benm icinde gercekten kolay degil, gercekten cok sevyrm yoksa katlanmazdm ama siz bana ogrettiniZki ya sevgm biterse bigun ozaman nasil dayanicam.

Haklisinz ne diyimki ama benm icinde gercekten kolay degil, gercekten cok sevyrm yoksa katlanmazdm ama siz bana ogrettiniZki ya sevgm biterse bigun ozaman nasil dayanicam.

Seviyorsunuz diye hayatı kendinize zindan etmeyin... Ama yine siz bilirsiniz sonuçta siz bilirsiniz sonuçta siz karar vereceksiniz ne yapacagınıza.. Bizler sadecefikirlerimizi söylüyoruz :KK66:

Seviyorsunuz diye hayatı kendinize zindan etmeyin... Ama yine siz bilirsiniz sonuçta siz bilirsiniz sonuçta siz karar vereceksiniz ne yapacagınıza.. Bizler sadecefikirlerimizi söylüyoruz :KK66:

Yorumlariniz icin tesekkr ederim.

Canm askerden gelsin halledicem
Askerden gelsin halledicem diyorsun ve yine onu düşünüyorsun bence senden çok fazla yüz buluyor bu çocuk :KK43: bence askerdeyken daha da yalnızken biraz ona haddini bildir... Biraz baskınlık yarat... Seni böcek gibi görüp ezmesine izin verme canım... Ayrılma msji/konuşması yapma ama söylediklerine sessiz kalmamalısın karşılık vermeyi dene korkma...

seni aldattığımı görsende susacaksın.
onun için üniversiteyi okumamışsın.
evdemi diye annenden aratıyor. annen olacatım yerdi lafı.
o face kullanırsen kullanamazsın
ben erkeğim bana karışmaya hakkın yok.
ve bu kendini tanrı zeus sanan erkek müsvettesini seviyorsun. ne diyelim bazıları köle olmaktan haz duyuyor. 2ci sınıf yaratık olarak görülmek hoşuna gidiyor.
olabilir.
buda zevk meselesii tabii:KK14::KK14:

Allahım neler var dünyada yarabbim yaaa seni aldatsam bile susucaksın :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Gencecik kızlar neden kendini böyle bir esarete atar da adına aşk derler anlamıyorum.
Bildiğin kendini ezdiriyosun, o kendi hayatından ödün vermiycek ama senin hayatın onun istekleri için akıp gidicek öyle mi?
Bence yol ver gitsin, hayatını karartma. Evlenince hiçbişey düzelmiyor daha kötü oluyor

İnan herkes ayni seyi soyluyr ama insan yasamadan bileme ayriliyrm bu sefer bitti diyorum olmuyr beceremiyrm iste. Aciktan okuyorum suan. Dayak var zaten canm malesef . Ben bile kendime hayret ediyrm etrafmdakiler sana kesin buyu yapmislar diyr cnku normalde hayatta katlanmam. Bana biriyle goz goze gelmen bile beni cildirtmaya yetiyr diyr cok kiskanc ve baskici, ama vazgecemiyrm cok denedim olmuyr malesef

yuh. bunu görmemişim. adam birde dövüyor. :KK53::KK53:
ve sen vazgeçemiyorsun. mazoistmisin.

Sesli harf hakkımı kullanmak istiyorum Mehmet Ali Bey:KK51:
Neyse...
Sevgini azalt ve o adamdan ayrıl sonra da okuluna dönmek için yollar ara. :KK34:

Klişe ama o kadar doğru ki seven insan üzmez sevgiye değecek insan ağlatmaz...

Sen kimse acı cekmedi mi sanıyorsun ya da kimse sevgi yaşamadı mı. ¿ büyük bi aşk gibi görünen senin hayatının bitiş noktası bunun farkına var...yaşarken en büyük aşk kendimizinki sanıyoruz ama 'Hayır' sadece objektif olamıyoruz kendi ilişkimiz söz konusu olduğunda ama bu körlük de geçici...körlük geçtiğinde belki de çok gec kalmış olacaksın..burda bu kadar aynı şeyi söylüyorsa ac gözünü lütfen bak bi kendine yaşamak istediğin hayat bu mu şüphe kıskançlık öfke dayak güvensizlik yalnızlık kısıtlamalar. ...... Bunları kim yaşamak ister ki.?

Üstelik o hayatını yasicak sen onun hayatina mecbur katlancksin...
Yookk öyle bir dünya...

Geç olmadan aklını başına al yazık etme...

Canın yanmicak hemn unutup gitceksin demiyo kimse sana bak ama geçecek bu bi süreç ve bunu atlaticam diceksin neler unutulmadı ki bi bilsen herkesin ne yasanmisliklari var sakladığı ama geçiyo aşk acisindan herkes ölüyo mu saniyosun.?

Saygı aşktan da öte olmalı kendine değer ver unutma...

Çok bunaldiginda yaz yine seve seve yardımcı olur herkes...ama yanlış yapma daha fazla...

Askerden gelsin halledicem diyorsun ve yine onu düşünüyorsun bence senden çok fazla yüz buluyor bu çocuk :KK43: bence askerdeyken daha da yalnızken biraz ona haddini bildir... Biraz baskınlık yarat... Seni böcek gibi görüp ezmesine izin verme canım... Ayrılma msji/konuşması yapma ama söylediklerine sessiz kalmamalısın karşılık vermeyi dene korkma...

Canm ben karsilik veriyorum zaten susmuyorum daha dgrusu susmuyrdum. Askere gdince degsti iste.

seni aldattığımı görsende susacaksın.
onun için üniversiteyi okumamışsın.
evdemi diye annenden aratıyor. annen olacatım yerdi lafı.
o face kullanırsen kullanamazsın
ben erkeğim bana karışmaya hakkın yok.
ve bu kendini tanrı zeus sanan erkek müsvettesini seviyorsun. ne diyelim bazıları köle olmaktan haz duyuyor. 2ci sınıf yaratık olarak görülmek hoşuna gidiyor.
olabilir.
buda zevk meselesii tabii:KK14::KK14:

Bu tam dogu kulturuyle yetistirilmis ve ailesinden oyle gormus

X