kayınpederimden nefrettttt ediyorumm!!!!!

Kybele64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2014
261
78
:KK47::KK47: o kadar bencil ve kaba ki içimdeki tüm sevgisini bitirdi.30yaşıma yakınım hala küçük çocukmuşum gibi azarlamaya çalışıo.ve öyle pis bi huyu varki üzerine gidince çocuk gibi ağlayıp seni haksız çıkarıo.bayramda 5 gün nasıl tahammül edicem Allahm yardım et nolur.sabır ver!!!

Bende kayinpederimden nefret ediyorum yandim allah dese altina odun atip ustune benzin dokerim o derece.Kopek benim kardesimin dugununu burnumdan getirdi.beni dugundeki calgiciya yakistirdi.cakgicinin yanindan ayrilmiyomusumda basini bekliyomusum hic yanindan ayrilmiyomusum.namusuna dil uzatti.20 yasinda evlendim 23 yasindaydim bu olay oldugunda ve bu zamana kadar kendi aileme en ufak laf getirmedim o dugundede calgicinin yuzunu bile gormemistim cocugum hastaydi onadan baska biseye bakmadimki nerden uydurdu anlamadim ama kocamda onaa canak tuttu halada tutar babam hakli diyo baska bise demiyo madem baban hakli hala niye evlisin diyorum benim senin namusundan suphem yok ama babam hakli diyo.o adamdanda kocamdanda igreniyorum

Son düzenleme:
Bende kayinpederimden nefret ediyorum yandim allah dese altina odun atip ustune benzin dokerim o derece.Kopek benim kardesimin dugununu burnumdan getirdi.beni dugundeki calgiciya yakistirdi.cakgicinin yanindan ayrilmiyomusumda basini bekliyomusum hic yanindan ayrilmiyomusum.namusuna dil uzatti.20 yasinda evlendim 23 yasindaydim bu olay oldugunda ve bu zamana kadar kendi aileme en ufak laf getirmedim o dugundede calgicinin yuzunu bile gormemistim cocugum hastaydi onadan baska biseye bakmadimki nerden uydurdu anlamadim ama kocamda onaa canak tuttu halada tutar babam hakli diyo baska bise demiyo madem baban hakli hala niye evlisin diyorum benim senin namusundan suphem yok ama babam hakli diyo.o adamdanda kocamdanda igreniyorum

yuhhh diorum hadi kayınpederin neyse de eşin nasıl böyle bişiye hak verir.sırf babasına laf ettirmemek için böle bişiyde onu haklı görmesi çok çirkin.Canm Allah yardımcın olsun,üzüldüm!

Saol cnm seninde Allah yardimcin olsun Allah kayinpederinide islah etsin ne denir boylelerine bilmiyorum

ahahha okuyunca çok güldüm. Ben de bir tek kayınpederinden nefret eden ben varım sanıyordum. Herkes kaynanadan çeker biz kayınpederden :)

Ben k.pedrim ve k.validemle 3 yıl birlikte yaşadım çok şükür ev alıp ayrıldık.
Şuan onlara karşı çok soğuğum. İster istemez bu şekilde davranıyorum.
Evimizde bir çöpleri bile yok.. Ama lafta herşeyimizi alıyorlar sağolsunlar :)
Ben mesafemi koydum herzaman aramam da sormam da.. :KK19:

kızlar bende eşimin ailesinden yana cok dertliyim özellikle de kayın pederimden.adam karısını pıstırmış ne yenecek ne içilecek nasıl temizlenecek her şeye karışıp kendi istediğini yaptırmış bize geldiklerinde de aynı şeyleri bana yapmaya çalışıyo ben karşı çıkınca kaynanam giriyo yine kocasının her dediğini yapıyo.en basiti her akşam bunlara 5 çeşit yemek yapıtorum ona rağmen kayınpederin canı başka bişi çekti diye kaynanam hemen başka yemekler yaptı.her geldiklerinde bir zeytin krizi çıkıyo her zeytini yiyemiyomuş istediği zeytin marakasıda burda yok alt tarafı her kahvaltıda yiyeceği 5 zeytin için 5 ton laf işitiyoruz.evdeki deterjanıma neyi nereye koyduğuma düzenime herşeye karışan bir adam evimde istemiyorum.ben evimi sizin düzeninize göre düzenlemek istemiyorum birde biz ok temiziz titiziz diye kasım kasım kasılıyolar ama lavaboda balgama diş fırçamda çok sümük gördüm ben agzının bütün artıkları lavaboda kalıyo akıtmıyolarda uyuz oluyorum şimdi taşınacağım evimde tek banyo var ve birazda küçük onlar gelip kaldığında nasıl yapıcam o banyoyu nasıl ferah kokutubilirim diye şimdiden dertlenmeye başladım eşimi biraz bahsettim doğal olarak konduramadı birazda kızdı abri babana söyle bana karışmasın dedim yapacak bişi o öyle bi adam dedi yani inanın saçımı fönlememe bile karışıyolar saygısızlık etmek istemiyorum kaynanam her yemeğe sunu söyle yap baban öyle sever bunu böyle pişir baban öyle sever dedikçe o baba varya zıkkımın kökünü yesin diyorum içimden son geldiklerinde eve hep geç gidip yemek vaktini geçirdim mutfakta tv izledim yada eve iş getirdim 2 3 çeşit yemekle de yetinmiyolar sosyetikler gibi ne tatlısı ne meyvesi zeytinyağlısı hiç eksik olmuyo 5 çeşit yapılıyomus banada bi çorba pilav bide köfte yeterkn onlara hiç bişi yetiremiyoum bize gelmelrini hiç istemiyorum

bizimkide kadınlarla oturmayı çok seviyo aynı binada oturuoruz evlerine nezaman bi bayan misafir gelse oturup yanlarına kalkmaz bide inatcı benim dedim olsun istiyo hep tamam yaşlı saygı duyuoruz biz genciz bizimde bazı bildiklerimiz var yok illa onun dediğı olcak bide hep kin tutuo hep eski şeyleri konuşur oturdumu yanına kalkamazsın adam askerlik anılarına kadar anlattı öyle böyle değil

Bende nefret ediyorum hemde çokkk ölse gram üzülmem. Hem şişko hem pis hem çıkarcı içinde sevgi denen bi his yok anlayışsız bide kadınların kızların röntgenlemesini yapıyor

benim kayınpederim çok iyidir Allah razı olsun, seviyorum kendisini. bir de cadıya dönmüş kaynanamın üstüne kp de kötü olsa oturur ağlarım herhalde

X