Bir de azeri evi görün:)(azerinnn 'in evi)

azerinin evine hoşgeldiniz:KK42:
Bilenler bilir evimizi yeniledik çok şükür:21: her ne kadar aksesuar eksikligimiz olsa da ben dayanamayip evimin fotolarini paylasmak istedim sizinle:KK17:
Önce salonumuz

Yatak odası

Yatak odası ve çocuk odasının avizesi

72kYaW.png

Çocuk odası:emir_bebek:

Z2DWXA.png

koridor ve koridora yaptirdigim dolap

mutfak

Allahım isteyen herkese sıcak bi yuva nasip etsin:KK16:

Özellikle küçük kuzuya ve odasına bayıldım.
Mutlu günlerde oturun inşallah.

duvar kagıdı secimleri cok kötü holdeki kagıt hadi tamam da bari halısı sade olsaydı..ev guzel esyalar guzel gule gule otur ama kagıtları ilerde degiştirmeni tavsiye ederim sade parıltılı olabilir desensiz..

eviniz çok güzel güle güle oturun çocuk odasıda çok tatlı olmuş benimde 3 yaşında kızım var odasına pembeli barbieli halı bakıyorum bulamıyorum siz nereden aldınız sakıncası yoksa yazabilirmisiniz?

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim:KK23::KK60:
esrade-ben Azerbaycanda yasiyorum malesef bu konuda sana yardimci olamicam:KK54:
sia-yataklarin konumundan ya da mobilyalarin olculerinden sana oyle gelmis ola bilir canim
yatak odasinin olculerini tam olarak bilmiyorum ama neredeyse yarim metreden daha cok fark varo_O
jooker-maalesef sigmiyor
o beni de cok rahatsiz ediyordu simdi alisdim:KK48:
alirken yatagin basininin kaljnligini hesaba katmamisiz:KK48:

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim:KK23::KK60:
esrade-ben Azerbaycanda yasiyorum malesef bu konuda sana yardimci olamicam:KK54:
sia-yataklarin konumundan ya da mobilyalarin olculerinden sana oyle gelmis ola bilir canim
yatak odasinin olculerini tam olarak bilmiyorum ama neredeyse yarim metreden daha cok fark varo_O
jooker-maalesef sigmiyor
o beni de cok rahatsiz ediyordu simdi alisdim:KK48:
alirken yatagin basininin kaljnligini hesaba katmamisiz:KK48:
canım evın cok güzel olmus...güle güle mutlu huzurlu oturun inş

Evine ba-yıl-dım Allah mutluluğunuzu,huzurunuzu arttırsın
Kızının yerinde olmak çok isterdim :KK70: odası çoook güzel benim hiç odam olmadıda artık çocuklarıma yaparım bende :KK70:
Ay çok teşekkür ederim canım benim :KK60:kusura bakma msjini gec gördüm bildirimlerin arasinda kaynamis:oops:
ALLAHIM daha guzellerini nasip etsin sana inşallah :KK68:

azerinin evine hoşgeldiniz:KK42:
Bilenler bilir evimizi yeniledik çok şükür:KK70: her ne kadar aksesuar eksikligimiz olsa da ben dayanamayip evimin fotolarini paylasmak istedim sizinle:KK17:
Önce salonumuz

Yatak odası

Yatak odası ve çocuk odasının avizesi

72kYaW.png

Çocuk odası:emir_bebek:
Eki Görüntüle 1315026
Eki Görüntüle 1315038

Z2DWXA.png

koridor ve koridora yaptirdigim dolap

mutfak

Allahım isteyen herkese sıcak bi yuva nasip etsin:KK16:

kızınızın odası hariç genelde karanlık ev :KK43: