hersey guzelken giden adam yeniden gelir mi?

alisveriskolikk

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
45
0
Arkadaslar lutfen bana yardimci olun. Konusup rahatlamak istiyorum. Belkide cok net kati yorumlar duycam daha fena olcam ama bir aydir dusunmek beni kahretti. Biraz uzun sabir gosterip okursaniz cok sevinirim. 10ay devam eden iliskim vardi. Ise ilk basladgim gun tanistik yeni sehir yeni hayatim ve o. Aylarca hersey ruya gibiydi. Kendisi 30yasinda. Ayni mahallede oturuyoruz ikimizde tek yasiyoruz. Ailelerimiz biliyodu bizi. Bu surec icerisinde elbette tartismalarimiz oldu bunlarda genelde onun daha duz dusunmesinden kaynaklandi.ama asla kus kalmadik ayni anda konusup genelde sonunda onun mantikli yaklasimiyla baristik.derken 8.ayin sonunda benim biraz ustune gttim naz trip konusunda bana evlilik karari alip devam etmliyiz dip dibe alamyrum dedi ozluyomuyum bilmyrm tam gelecgmdeki insan diyorum oyle biseye taklysunki kafam karsiyo dedi ara verelim uzaktan bakalm dedi ben ustune gidince eskisi gibi degilim dedi bnde bunu duyunca bitirdim agladim ettim ama bitti dedim. Uc saat sonra yanima gelip bana sarilip agladi. Bunu yapan 30yasinda bir adam ve o ki duygularini oyle surekli yansitan birisi degil. Bana sensz yapamam dedi ben kurtarcam bu iliskiyi dedi zor oldu ama ikna oldum.haftalarca ugrasti hersey yoluna girdi bu sirada ben tasindim her isime kostu . On gun sonra tatile gidecektik planlar yaparken benim kiskancligim uzerine iki kavga ettik. Ilkinde gonlumu alan o oldu yine ama onun bi sucu yoktu eski arkdsindan geln bi telefon uzrerineydi kavga. Sadece paylasamdgimdan oldu. Ikincisindede gercekten cok sacma biseye takilip uzattim aksama kadr o adim atsada. Buda sonunda seviyrum ama olmuyo huzursuzum artik kendim degilim belki kopek gibi pisman olup kapinda yatcama ama birak yasyim dedi. Bana sarila sarila veda etti defalrca. Aglama nolur dedi ve gitti. Bi kac gun ben ugrastim yapamayiz bitmesin die ben ugrastikca aci konustu bana eski heycnm yok eskisi gibi degil duygularm ozleyemyrm bile seni dedi. Sen aradikca uzaklasyrm bu iliski yeniden baslayacksa burda bitmeli yoksa oda olmayacak dedi. Aramadim daha rapor aip evime geldim o bindrdi beni otobuse falan ama o kadr kararliydki yuzume bakmiyodu. Karar aldim uygulamak istyrm zorlastrma dedi hep bana.o sabah mesaj atmis vardinmi die o kadr. Bir aydr ne o aradi nede ben. Tum sosyal paylasim sitelerinde ekliyiz hala. Oyle uzgunmki mahvoldum bir ayda. Napacagimi nasil unutacagimi bilmyrm. Arkdaslarinada belki iki ay sonra ben hatami anlayi gelicem bu ilski icin hersyi yapcam o zamnda o istemicek ama su an bilemyrum bitti diyomus.kimse inanamiyo herkesin gozunde harika giden bi iliskimz vardi ki oyleydide. Sizce boyle giden geri donermi yardimci olun lutfen...

herşey güzel giderken diye başlık atmışsınız ama kavgalarınızdanda bahsetmişssiniz

bence çocuğu boğmuş bu ilişki erkekler sıkıntıya pek gelemiyo

geri dönüp dönmeyeceği belli olmaz ama ben döneceğini pek sanmıyorum

Hangi iliskide yokki bu skintilar. Daha o sabah bana surekli mesajlar atip o gune kadar hic bi uzaklasma hissetmiyosam ki hep birlikteydik sizcede bunu sorunsuz gormem gerekmezmi. En azindan benim icin oyleydi. Oyle canim yaniyoki gelse asla o hatalari tekrarlamicam...

Sizde kendimi gördüm. Seviyosa doner bence ki on ay kısa değil belki uç yıl dört yila gore kisa bi zaman ama son zamanlarda bunalmış biraz bir ay ilişkiyi düzene sokmak için uzun bi zaman değil ama bizim için çok uzun geliyo beklemeye dayanamıyoruz. Eğer kesinlikle bitirseydi seni heryerden silerdi. Kafası hala karışık biraz daha zaman lazım anlasilan. Bunları sana söylüyorum ama kendime soyleyemiyrm nedense bende çok kotu durumdayim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insanin bi baskasina konusurken mantikla konusmasi ama kendine gelince herseyin duygulara donmesi ne kadar zor degilmi. Belkide arkadas kalmak istedi ondan silmedi diyorum. Merabamiz kalsin dedi bana. Ilk ayrilik konusmasinda sevyrum buyuk ihtimalle pisman olcam ama yasayim goreyim diyen adam ben ustune gidince ben degisemezmiyim demeye basladi. Hergun dualar ediyorum insanin sevdigi ile imtihani ne kadar zormus.

kesinlikle döner.erkekler çabuk pişman oluyo şimdiye kadar gördüüğüm kadarıyla. birbirinizi bu kadar yıpratmayın ama.yersiz kıskançlık yaptıgınızı düşünüyosanız bir az önce bırakmalısınız

kesinlikle döner.erkekler çabuk pişman oluyo şimdiye kadar gördüüğüm kadarıyla. birbirinizi bu kadar yıpratmayın ama.yersiz kıskançlık yaptıgınızı düşünüyosanız bir az önce bırakmalısınız

Canim ben pisman oldum ya. Bu ayrilik benim icin gercekten firsatti hatalarimi anlamam icin. Bi kac gun once bi arkds kesinmi bitti demis oyle gibi gorunuyo demis. Umudum kirildi yeniden :KK43:

Etrafinda fazla kiz yoktu zaten yasi geregi arkadaslarida evli falandi. Hayatinin merkezindeydim gercekten ama artik ayrilik sebebinin bi kiz mi oldugunu dusunmeye basladim. Ayrilik sirasinda cok katilasti cunku.

Canim ben pisman oldum ya. Bu ayrilik benim icin gercekten firsatti hatalarimi anlamam icin. Bi kac gun once bi arkds kesinmi bitti demis oyle gibi gorunuyo demis. Umudum kirildi yeniden :KK43:

senden vazgeçmişsse yapacak bi şeyiniz yok bence. yani kafasında bitirmişse dönmesi zor diye düşünüyorum. umarım geri döner, hakkınızda hayırlısı olsun.

Arkadslar birileryle dertlesmye cok ihtycm var lutfen biseyler deyin

tekrar okudum da yazınızı 10 ay sürdü demişsiniz yani 10 ay aslında çok da uzun bi ilişki değil vazgeçmesinin imkanı var gibi görünüyo. keşke size daha çok yardımcı olabilsem ama ben ilişkilerden pek alayabilen bi insan değilim. yani zaten bana göre erkekler düz mantıklı dar kafalı insanlar. siz benden çok daha büyüksünüz anladığım kadarıyla. belki benim de önüme daha çok insan çıkacak ama aynı şekilde sizinde çıkabilir. sadece hemen umutsuzluğa kapılmayın karamsar olmayın.Alah hayırlısını versin.. parça parça yazdım ama ancak toparlayabildim :))

tekrar okudum da yazınızı 10 ay sürdü demişsiniz yani 10 ay aslında çok da uzun bi ilişki değil vazgeçmesinin imkanı var gibi görünüyo. keşke size daha çok yardımcı olabilsem ama ben ilişkilerden pek alayabilen bi insan değilim. yani zaten bana göre erkekler düz mantıklı dar kafalı insanlar. siz benden çok daha büyüksünüz anladığım kadarıyla. belki benim de önüme daha çok insan çıkacak ama aynı şekilde sizinde çıkabilir. sadece hemen umutsuzluğa kapılmayın karamsar olmayın.Alah hayırlısını versin.. parça parça yazdım ama ancak toparlayabildim :))

Su an ondan baskasina erkek gozyle bile bakamyrum berbat haldeyim ya. Arkdslarina hep belki pisman olcam ama bilemyrm su an bitti diyo. Iliskiler uzerine okumadgim yazi kalmadi aylar sora bile donen olmus ama bilmyrm ya canm :KK43:

Su an ondan baskasina erkek gozyle bile bakamyrum berbat haldeyim ya. Arkdslarina hep belki pisman olcam ama bilemyrm su an bitti diyo. Iliskiler uzerine okumadgim yazi kalmadi aylar sora bile donen olmus ama bilmyrm ya canm :KK43:

ama bence hayatını onu bekleyerek geçirme. döner dönmez diye bekleme. ya sen mesaj at ara sor ya da boşver salla. yani ikisinin arasında kalma derim :KK55:

herşey güzel gitmiyomuş canım...sen adam alttan aldıkça bezdirmişsin..olan bu..eğer karşısına neşeli cilveli tatlı biri çıkmazsa bakarsın döner..dost acı söyler..

herşey güzel gitmiyomuş canım...sen adam alttan aldıkça bezdirmişsin..olan bu..eğer karşısına neşeli cilveli tatlı biri çıkmazsa bakarsın döner..dost acı söyler..

Sende haklisin. Ama daha o sabaha kadar yasadigimz mutluluklari dusununce guzel dememek ne mumkun. Tatile gidicektik benden heyecanliydi. Yan yana gercekten cok egleniyoduk. Cevremizde cok dikkat ceken bi cifttik enerjimizle. Konumuz ayrilik oldugu icin haliyle olumsuz seylerden bahsettim. Ama o kadar ay bu sorunlarla gecmedi tabiki :KK43: yarin bayram belki arar diye bekliyorum biliyomusunuz. Kizlar nasil gecicek bu aci hic mi cikmaz icinden ya insanin

Aramazsa sen ara , onu çok özlediğini ayrı kalınca herşeyi daha iyi anladığını herşey işin çok pişman olduğunu söyle. Yani duygularını belirt ne hissediyorsan söyle. Ama çaresiz davranma son kez aramak istedim de . Kararın olumsuz olursa çok üzülürüm ama aramasam daha çok üzülürdüm de. Ne düşündüğünü tekrar sor aynı mı yumuşamış mı bir bak . Yumuşamışsa onu kaybettikten sonra geçen zamanınıZda yaşanan her tartışma için pişman olduğunu tekrar başlarsanız ilişkine daha çok sahip çıkacağını falan söyle güven verici cümleler kur...

Umarım düzelir ben de buna benzer bir ayrılık yaşadım. Onu çok seviyordum ama ben yaklaştıkça o uzaklaşıyor gibi geliyordu.. Ben de hergün bunu görüp hissedip şzüleceğime ayrıldım.. Umarım benim gibi olmaz umarım siz barışırsınız..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

konunu okudum canım belli ki sen daha çok seviyorsun.. şöyle düşün insan doğru kişi karşısına çıkınca acanba demiyor "işte evleneceğim insan bu" diyor ama senin erkek arkadaşın acabalara çok düşmüş. aşk abdest gibidir şüpheye düşersen bozulur o ilerde hep keşke yaşamamak için uzaklaşmak istemiş eğer gelirse bu kez son kararı olur. ve sen 10-0 önde olursun. o yüzden demişde dediğim gibi bekliyeceğiz... tabi belli bi süreye kadar.. sonsuza kadar onunların keyfinide bekleyemeyiz. dimi ama.. daha çocuk doğrucaz biz patır patır inş.:KK49:

Aramazsa sen ara , onu çok özlediğini ayrı kalınca herşeyi daha iyi anladığını herşey işin çok pişman olduğunu söyle. Yani duygularını belirt ne hissediyorsan söyle. Ama çaresiz davranma son kez aramak istedim de . Kararın olumsuz olursa çok üzülürüm ama aramasam daha çok üzülürdüm de. Ne düşündüğünü tekrar sor aynı mı yumuşamış mı bir bak . Yumuşamışsa onu kaybettikten sonra geçen zamanınıZda yaşanan her tartışma için pişman olduğunu tekrar başlarsanız ilişkine daha çok sahip çıkacağını falan söyle güven verici cümleler kur...

Umarım düzelir ben de buna benzer bir ayrılık yaşadım. Onu çok seviyordum ama ben yaklaştıkça o uzaklaşıyor gibi geliyordu.. Ben de hergün bunu görüp hissedip şzüleceğime ayrıldım.. Umarım benim gibi olmaz umarım siz barışırsınız..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim bir ay sonra yeniden ayni sehirde olucaz ogretmeniz ikimizde. Gidince eger o bisy demezse son kez guclu bi halde alip karsima konusayim diyorum. Evet cok seviyorum gercekten. Srn nasil becerdin unutmayi. Kendimi zorlasamda olmuyo :KK43: bide sen ayrilditan sonra tamamen koptunuzmu gercekten

konunu okudum canım belli ki sen daha çok seviyorsun.. şöyle düşün insan doğru kişi karşısına çıkınca acanba demiyor "işte evleneceğim insan bu" diyor ama senin erkek arkadaşın acabalara çok düşmüş. aşk abdest gibidir şüpheye düşersen bozulur o ilerde hep keşke yaşamamak için uzaklaşmak istemiş eğer gelirse bu kez son kararı olur. ve sen 10-0 önde olursun. o yüzden demişde dediğim gibi bekliyeceğiz... tabi belli bi süreye kadar.. sonsuza kadar onunların keyfinide bekleyemeyiz. dimi ama.. daha çocuk doğrucaz biz patır patır inş.:KK49:

Aslinda oda bunun farkinda yani belki pismn olup gelicem ve bu iliski icin o zaman herseyi ben yapicam ama bilemiyorum su an dedi. Beni umutlandiran tek sey kimseye net konusmamasi. Banada dahil. Su an bitti ama belki kafamda oturcak bazi syler cok daha baska olcak diyo. Ama kendi acimdan bakinca belkide bensizlige alisip iyiden unutacak diyorum...

X