Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Minoxil sizinde saçınızı bu kadar döktü mü ? (Resimli)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Kaynatıp altını kapattığın suya evet kaynatmıyorsun canım...Erteleme mutlaka yap...Kremli şampuan, saç kremi ve yağlı bakımlar,7-24 gibi şeyler uygulama..Geçmiş olsun...Tresan şampuan kullan kremsiz ısırganlı...

Krem kullanmiyrm sampuanimi da özenle kremsiz aliyrm bakım yapmiyrm kendi halinde saclarim. Önceden kalındı bir ara krem ve duzlestirici kullandım mahfoldu birkaç yıldır toparlayamiyrm çok inceler upuzundu sürekli kestirmek zorunda kaliyrm çok inceldi diye. İnsallah ise yarar saçımda kına da var beslesin diye surmustum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Krem kullanmiyrm sampuanimi da özenle kremsiz aliyrm bakım yapmiyrm kendi halinde saclarim. Önceden kalındı bir ara krem ve duzlestirici kullandım mahfoldu birkaç yıldır toparlayamiyrm çok inceler upuzundu sürekli kestirmek zorunda kaliyrm çok inceldi diye. İnsallah ise yarar saçımda kına da var beslesin diye surmustum

Bu arada kına saç dibini tıkayan başlıca maddelerden Leman Sam'ın saç dipleri açıktır mesela hep kına sürüyordu kadın... Kına için nette yazılanlar kimisi beslediği yönünde ki bu yanlış kına yapmadığın zaman alttaki tabaka bakımsızmış gibi görünüyor,oysa kına saçı tamamen havasız bırakıyor.Kuaförler asla kına önermiyorlar dipleri tıkadığı ve zehirli olduğu için...yağlı bakımlar da böyledir...Kınadan vazgeç canım sakın yapma kına da zehirli bir madde unutma....ele yakılması farklı saça yakılması farklıdır...

Bu arada kına saç dibini tıkayan başlıca maddelerden Leman Sam'ın saç dipleri açıktır mesela hep kına sürüyordu kadın... Kına için nette yazılanlar kimisi beslediği yönünde ki bu yanlış kına yapmadığın zaman alttaki tabaka bakımsızmış gibi görünüyor,oysa kına saçı tamamen havasız bırakıyor.Kuaförler asla kına önermiyorlar dipleri tıkadığı ve zehirli olduğu için...yağlı bakımlar da böyledir...Kınadan vazgeç canım sakın yapma kına da zehirli bir madde unutma....ele yakılması farklı saça yakılması farklıdır...

Kuaforler genelde boya yapıp para kazanmak için kına onermiyor, kınası kendileri yakıp para kazanacak olsalar önerirler tabi boya da saçı havasız bırakıyor ama en azindan kina doğal kimyasal yok diye kullandım. İki uç kez falan yaktım bu sene daha yakmam zaten ugrasamiyrm yıkaması falan bir dert kokusu uç hafta çıkmıyor, ama saçım uzadıkça dipleri aciliyo gözenekleri falan isirganla inşallah iyi bi sonuç alırım çok sağol :) sacim tuttugumda elime geliyor birkaç tel isirganla kırılma hariç diplerden hic dökülme olmuyor dimi

Bende dip dökülmesini durdurdu, saçımı onardı, saç telini güzelleştirdi... Bunu öğrendiğim kız da sayfasında çok methediyordu onun da saç dökülme problemi varmış direkt durdurdu ilk yıkamadan diyordu....Deneyip göreceksin,zaten zor birşey değil...

Yok canm cikardiginda tuy gbi deil normal cikariyor ben baya arastrmistim ama iste ilk once dokme olayi bitiriyor insani. Sacimin abartisiz yarisini doktu. Bende bugun peruk arastrdim gercekten o son sayamadigim bile 700 veya daha fazla dokulen telden sora perugu dusunur oldm. Medikal peruk ama cok pahali ya. 850 liradan filan bahsedio daha fazlalari da var. Guc yetmez ona da ya.
ewt cnm çok pahalı ama minoxu ömür boyu kullanacağına peruk daha mantıklı medikal perklr çok güzel benim beğendiğim 4.500 birde çalışırken bikaçtane altın yapmıştım bozdurcam yine yetmio çalışmaya başlıcam napıyım mecbur saç meselesi mahfetti beni

Şimdi banyodan çıktım yine ağlıorum gitti bütün saçım artık banyo yapmak taramak bile istemiorum 1 günde 500 tel gider mi yaa

Şimdi banyodan çıktım yine ağlıorum gitti bütün saçım artık banyo yapmak taramak bile istemiorum 1 günde 500 tel gider mi yaa

Nee 4.500 mu. Ya ama insanin gercek saci baska ya. Mezoterapi filan yaptirmayi denesen onun yerine. Guzel sonuc alanlar da var. En azndan azaltir dokulmeyi 500 tel cok cok fazla bi rakam. Bu sayı kesinlikle azaltilabilir. Bak benm de ondan fazla dokuldu dun bildigin kazak orulen yumaklar kadardi birlestirdigimde. Ama benmki bile cabalarimla durmustu. 3-4 ay oncesine kadar 10 tel filan dokuluodu banyodan sora. 4 ay filan hc dokulmedi. Sora Umudunu kesme dokulmeyi durdurursan o saclar yerine gelir. Benm tekrardan cikiyordu saclarim ama bu dokulme cok siddetliydi kaybettm cikanlari da. Kendm yaptm onu da minox kullanarak. Peruktan once braz daha yontemler arastrmayi dene Allahima bol bol dua et. O isterse hersey olur hemen pes etme..

Canım ISIRGAN KÜRÜNÜ KESİN DENEMELİSİN BU MINOXIL'DEN VAZGEÇ HER TÜRLÜ SENTETİK MADDEDEN...

Canm ben isirgan kullanmstm. Bahcemzde vardi taze isirgan toplayip hasliyordum. Simsiyah bi su cikiyordu. Nerdeyse 1 kiloya yakin isirgani hasliyordum 2 litre suda. Oyle kullaniodm cok yogun oluyordu. Fayda etmedi pek bana. Ayni zamanda da iciodm. Icince daha fazla etki gormustum. Ama smdi yeniden denicm. Kuru isirgan aldm dun aktardan. Adacayi,atkuyrugu otu, lavanta, yesilcay,isirgan ve biberiyeden bi tutam koyuyorm 1 bardak suya. Iciyorum. Aynilarindan yine son durulama suyu olarak sacima dokuyorum banyoda. Ayni etkide olurmu acaba.

Canm ben isirgan kullanmstm. Bahcemzde vardi taze isirgan toplayip hasliyordum. Simsiyah bi su cikiyordu. Nerdeyse 1 kiloya yakin isirgani hasliyordum 2 litre suda. Oyle kullaniodm cok yogun oluyordu. Fayda etmedi pek bana. Ayni zamanda da iciodm. Icince daha fazla etki gormustum. Ama smdi yeniden denicm. Kuru isirgan aldm dun aktardan. Adacayi,atkuyrugu otu, lavanta, yesilcay,isirgan ve biberiyeden bi tutam koyuyorm 1 bardak suya. Iciyorum. Aynilarindan yine son durulama suyu olarak sacima dokuyorum banyoda. Ayni etkide olurmu acaba.

Senin tarif çok yoğunmuş...Ben 500 ml suya altı üstü bir büyükçe tutam tek elle o da haşlama yapmıyorum, kaynatmıyorum yani sadece bitki çayı gibi kaynatıp altını kapattığım suya atıp bekletiyorum...Seninki çok yoğunmuş belki de ondan etki değil tepki vermiştir ....Ama ısırgan% 90 kadında saç dökülmesini durduruyor altında başka sebep yoksa yani bir hormon ya da organ yetersizliği gibi birşey değilse kesin durduruyor...Diğerlerini bilmiyorum etkisini, ama kötü otlar değiller.Ancak bu otlar tek tek iyi de birleşince bir bomba olmasın bazıları birleşince resmen zehirli hale geliyorlar...Bilemiyorum sadece dikkat etmek gerek...Isırgan kürümü ben hiçbirşeye değişmem öyle güzel ki berrak, dupduru, kolay yağlanmayan, güçlü ve yeni saçlarım var....

Senin tarif çok yoğunmuş...Ben 500 ml suya altı üstü bir büyükçe tutam tek elle o da haşlama yapmıyorum, kaynatmıyorum yani sadece bitki çayı gibi kaynatıp altını kapattığım suya atıp bekletiyorum...Seninki çok yoğunmuş belki de ondan etki değil tepki vermiştir ....Ama ısırgan% 90 kadında saç dökülmesini durduruyor altında başka sebep yoksa yani bir hormon ya da organ yetersizliği gibi birşey değilse kesin durduruyor...Diğerlerini bilmiyorum etkisini, ama kötü otlar değiller.Ancak bu otlar tek tek iyi de birleşince bir bomba olmasın bazıları birleşince resmen zehirli hale geliyorlar...Bilemiyorum sadece dikkat etmek gerek...Isırgan kürümü ben hiçbirşeye değişmem öyle güzel ki berrak, dupduru, kolay yağlanmayan, güçlü ve yeni saçlarım var....

Yok canm ben tek basina denedm gecen sene taze isirgani. Bu yil da denedm bnm dokulmemi durdurmadi. Icerek de denedm. Ole durma filan olmadi. Bnde kaynatmiorm o sekilde yapiodum. Bu karisimi da nette ender saracin dokulme karsiti cay diye gordum. Hepsi de dokulme icin etkili. Karistirip iciorm ama zarari konusunda bnde endiseliyim. Insallah yoktur. Tek isirgani tekrardan deneyebilirim. Sac cikarirsa o da iyi bisey. Senin adina cok sevndm masallah diyeyim kurtulmussun..

Cnm o kadar yoruldum ki garantisi olmayan seylere yönelmek istemiorum ve artık en fazla 10 tel dökülsün istiorum içim gidio kaldıramıorum artık bulundugum sehirde endokrin uzmanı yok persembe 2 saat uzaklıkta olan hastaneye gidicem yapacak bisey kalmadı aktara gidiorum sınırlı zaten bayat bayat ot satıolar.cnm kendi çabalarınla dökülmeyi azalttıkların yöntemler neler ? Birde bence senin şu formül çok karışık bence biraz azalt mesela karanfil ısırgan biberiye ve adaçayı yapabilirsin fazlası zarar yada bence banyoda ısırgan banyodan önce sarımsak saç için daha iyi bitkiler yok

Cnm o kadar yoruldum ki garantisi olmayan seylere yönelmek istemiorum ve artık en fazla 10 tel dökülsün istiorum içim gidio kaldıramıorum artık bulundugum sehirde endokrin uzmanı yok persembe 2 saat uzaklıkta olan hastaneye gidicem yapacak bisey kalmadı aktara gidiorum sınırlı zaten bayat bayat ot satıolar.cnm kendi çabalarınla dökülmeyi azalttıkların yöntemler neler ? Birde bence senin şu formül çok karışık bence biraz azalt mesela karanfil ısırgan biberiye ve adaçayı yapabilirsin fazlası zarar yada bence banyoda ısırgan banyodan önce sarımsak saç için daha iyi bitkiler yok

Şu şekilde durmuştu canm benm dökülmem. Bende öyle fazla bir kansızlık yoktu ama biraz düşüktü ferritinim. 20lerdeydi. Kansızlık da saç dökülmesine etki ettiği için biraz yukseltmek için kan hapı kullandm. 2.haftadan sonra dökülmem durmuştu. Yanında da yumurta sarısına bemiks evigen bepanthen surup kafama suruodm bayaa bi saç çıkarıyordu kafamdan. Bide organıcum sampuan kullanıyodum. Dökülmem gun içinde yoktu 1-2 tek filandi banyodan sora değişiodu en fazla 30 dökülüodu. Ona bile çok üzülüodum. Saçlarımı ilk kez 7 senede ucları ıncelmeden uzatmıştımm belime yaklaşıodu nerdeyse. Azdı ama kötü durmuyordu. Ne zaman ankaraya teyzemlere gttm orda bi saçımı yıkadm saç dökülmem başladı o gun bugundur durduramıorm. He bir de onun öncesnde enfeksıyon geçirmiştm serumlar filan almıştım bayağı. Duran dökülmemi geri ne başlattı bilmıorum ama inşallah yine durdurucam Allahın iznıyle..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Anladım cnmda bemix evigen bepanthen saçtan arındırmak zor saç tipim yağlı daha fazla dökmüştü bende .dualarımdasın cnm Rabbim yardımcımız olsun zor çok zor

Anladım cnmda bemix evigen bepanthen saçtan arındırmak zor saç tipim yağlı daha fazla dökmüştü bende .dualarımdasın cnm Rabbim yardımcımız olsun zor çok zor

Benmkını de cok dokmştu tek başına kullandıgımda. Bnm saçım da cok cok yaglıdır 2 gun kullanamam saçımı ama yumurta sarısına karıştırınca oyle dökmüyor. Bide içine hiç yag eklemıorum sadece 3 ampul. Yağlar yağlı saçı çok döküyor. Ben bu maskeden başka daha fazla saç çıkaran görmedm. Saçıma bastırıp bakıodum ufacık yerden bir suru kucuk saçlar görünüodu. Dökülmen inşallah hafiflicek ve hafifleyınce bu dediğim maskeyi kullanmanı öneriyorum sana.. bana fayda ettıyse sana da edecektir..

Bi hafiflesede yapsam sarımsak nasıl peki.o gidecegim sehirdede endokrin uzmanı yokmuş yaaa

Bazen o karışımın içine sarımsağı kaynar suda bekletip özünü çıkarıp ekliyordum. Sarımsak da faydalıdır illaki ama tek başına pek denemedm. Arkadaslarım filan sarımsağın kendilerinde anında saç çıkardığını söyluyo. Bugun gunduz kuru ısırganı tek başına suda demleyıp saçıma son durulama olarak döktüm acaip bir hacim verdi saçıma. 200 tel döküldü. Ama bi moral verdi ya. Eski saçlarım varmış gbi hssettim. Tavsiye ederim onu da canm. Tüh yokmuymuş. Araştırma hastanelerınde bulunuyor o bölüm. Kendi yaşadığın şehirde yokmu peki ?

Siirtte yaşıyorum cnm en yakın batman ordada yokmuş.burda 2 aktar var birinde ısırgan yoktu dierindeki ise eskiydi onuda alamadım.ben sarımsağı püre yapıp saçımda tek başına bekletmeyi düşünüorum malum zeytinyağıyla olmaz ısırgan arayışınada girdim arıorum cnm birde çörekotu var yağını süremioruz bence sabahları çiğneyip yutalım

Siirtte yaşıyorum cnm en yakın batman ordada yokmuş.burda 2 aktar var birinde ısırgan yoktu dierindeki ise eskiydi onuda alamadım.ben sarımsağı püre yapıp saçımda tek başına bekletmeyi düşünüorum malum zeytinyağıyla olmaz ısırgan arayışınada girdim arıorum cnm birde çörekotu var yağını süremioruz bence sabahları çiğneyip yutalım

Hadi ya tuh dermatologlar da zaten bi kana bi b12 ye bide troitlere bakio o kdr. Evet bak sarimsagin en etkili hali o. Bnde ole yapmayi dusunuorm dustan once. Fena kokuo ama su dakikadan sora koku umrumda bile deil

Aynen canım saçlarım çıksında varsın koksun.canımm naaptın gittin mi endokrine

Sabah erkenden kalktım gittim ama endokrine gidebilmek için dahiliyeden randevu alıp doktorun o bölüme sevk etmesi gerekiyormuş. Direk gidilmiomuş bende doktordan rica ettm (dahiliye doktoruna) önceden randevum yoktu o da sağolsun kırmadı gel ben bakayim senin sorununa A dan Z ye sana bi check up gibi tahlil yapalım dedi. 7 tüp kan verdim. İdrar tahlili bile istedi. Salı günü sonuçlar beli olcak. Canm sende dahiliyeye git benm gbi bütün tahlillerini iste. Endokrinle aynı işlevi görüyormuş..

X