artık bir yerlerden baslamak gerekiyor

damla12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
10
3
merhaba bugün tartıda 91 kiloyu görünce gercekten moralim bozuldu hic bu kadar kilo almamıştım bu sene liseden mezun oldum gercekten motivasyona ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirim:KK17:

Canm benim kafana koyduktan sonra gerisi gelir. Ben yanindayim 😊 kendine göre bi diyet programı hazırlamakla başla

merhaba bugün tartıda 91 kiloyu görünce gercekten moralim bozuldu hic bu kadar kilo almamıştım bu sene liseden mezun oldum gercekten motivasyona ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirim:KK17:

moral bozmak yok :KK20::KK20: buraya yazdığına göre kararını verdin cnmm sağlıklı menüler ve sporla mutlaka vereceksin çünkü genceciksin metabolizman hızlı çalışıyor biraz azim biraz sabır başarı mutlaka gelecek:13: kk da pek çok grup var motivasyon için istediğini seçebilirsin birlikte başarmak daha kolaylaşır bitanemm başarılar dilerimm:KK16::KK16:

halledersin her şekilde tatlım önce olayı kafanda bitir.

X