kocam ve degisik yontemleri

oguzsevgizeynep

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2014
75
0
Kocamin cok degisik huylari bazen kendi kendine sarki soyler bazen garip garip bagirdi buni gectim artik eve sardi ve duzenli olna dolaplari faln indirp duzeltiyor siliyr yerlstiyr mutfak dolplarini bosaltiyr yikiyr yerlstyr ustlik bunu herzmn yapmaya basldi yardm ediyrmus bn kendimi pis gbi hissediyrm sirf bu yuzden her allahin gunu dip kose temizlik ben yoruldm o isden geldigi halde yrlmdn ypyr

Kocamin cok degisik huylari bazen kendi kendine sarki soyler bazen garip garip bagirdi buni gectim artik eve sardi ve duzenli olna dolaplari faln indirp duzeltiyor siliyr yerlstiyr mutfak dolplarini bosaltiyr yikiyr yerlstyr ustlik bunu herzmn yapmaya basldi yardm ediyrmus bn kendimi pis gbi hissediyrm sirf bu yuzden her allahin gunu dip kose temizlik ben yoruldm o isden geldigi halde yrlmdn ypyr

ne kadar sanslısın keske benim kocamda yapsaydı :KK9: valla benim kocam bi tabak bile kaldırmaz sofradan

ne kadar sanslısın keske benim kocamda yapsaydı :KK9: valla benim kocam bi tabak bile kaldırmaz sofradan

Yetrki sirsati olsun evi dip kose supurur toz alir temizlk ypr oyle titzki bnmkini begnmiyr gbi gliyr bna sansmi bilmiym vlla hep olan seydir aslnda kafn ev temzlr ymk ypr fln erken ise gider gelir otrr bizde boyle gorduk buyuklrden falan o yuzden gariplik bendemi diyorum bazen cnku ciddi bi takinti bu her hafta yplmazki ama

Bencede canım ya keyfini çıkart büyüklerden kadın yapar olarak gördük ama su zamanda kadınlar da çalışıyor ki esin sana yardım ediyor böyle erkek bulmak zor kıymetini bil :)

Harfleri yutmadan yazsaydin, daha kolay okunurdu konun..
Ne güzel iste esinin degerini bil... Öyle bir koca bulsam hemen evlenirim...

Ahaha benimkide tam seninki gbi olmasada aynı hmen hemen ama ben dert yapmyrum .hatta ben bkre dalga geçmştm mtfagı topluydu.bi baktm mtfagn kapısını kaptp devam etti.bide duymamak içn süpürgeyi açti.yapıyor öyle bazen :&)

X