donuk koca...

Bende boga burcuyum kizlar cok sevilmekten hoslanmiyorum, ozel hayatimda da sosyal hayatimda da cok opulmeyi seven biri degilim ama icimden gelirse oper koklarim ancak, siz fazla ustune dusmeyin bence ha su da var benim erk ark opmek istese hayirdir baskan ne oldu falan tarzi tepkiler de verebilirim, haci da olur baskan da bence askim cicim olmasina gerek yok onun bi anlami vardir ikiniz icin onu kullanirsiniz, ya da haci ona cok sempatik geliyor guluyor olabilir, bence takmayin boyle seyleri kafaniza uzak durmanizin da pek ise yarayacagini sanmam boga olarak soyluyorum. Sarilip yatalim falan hic oyle huylarim yok nasil bayanim bende cekilmezmisim soyle bi okuyunca 😜

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi basinda bu dert olan bi ben degilmisim moral oldu :) aynisinin tipkisi bende de var. Aksam gelir 6 da off yoruldum ya der yanina giderim askim bi dur daha yeni geldim der, yemek yeriz yanina giderim askim dur tamda karnim sis der , ustune meyve yeriz askim dur bak hep karnim sis olunca geliyon der , aksam yatma vakti gelir askim dur uykum kacicak der :) ve gun biter. Hep ben gidiom valla yanina zorla kendimi sardirip opturuom ama pek bi sikayetcide degil kovalanan olmak istiyo galiba. Bayilir supriz yapmaya beni gezdirmeye ev islerindede hep yardimcidir ama hep bi sevgi gosterisi yapan benim. Galiba cok simarttim :)
Bu arada bende boga burcuyum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Ayy benim kime öyle takma Bacim kanka der napiyon hacı der falan ama bir hasta olsam başının üstünde taşır mesela ablam in eşi çiçek falan alıyor bzimkinde tık yok valla e bu saatten sonra koca degistiremicegimize göre kabullenicez ama yine de çok seviyorum :)

note3 kadinlar_klubü

Biz bütün boğalar boyleyiz sanirim :) bende oyleyim hic sevmem sarilmayi opmeyi falan, sevgimi temasla guler yuzle konusmalarimla vs gosteremem icimde yasarim
Yapi meselesi yani sanirim degismez

hatunlar bi bakın hele..
kocamın üzerine konu açmayalı baya oldu..:KK23::KK23:
ama bu sorunun cevabı kafamı kurcalıyo..
çok şükür ciddi bi sorun değil..
ama yorumlarınıza ihtiyacım var..:nazar::nazar:

eşim nişanlıyken içime düşen beni ilgiye boğan tipik bi boğa burcuydu...:KK53::KK53:
yine tipikliğinin neticesinde evlenince de ilgisizlikte tavan bi hale geldi..:KK53::KK53:
sevildiğimi biliyorum ama sevgi dili farklı adamın..
yani sarılmaz, öpmez, canı kaynamaz..
kendi tabirince:donuk....:KK53::KK53:

yapımda yok öpüp koklamak, sarılmak diyo..
içimden diyorum (açtırtma ağzımı nişanlıyken ikide bi tenhada kıstırıyodun amaaa:KK53::KK53::KK53:)
ama gelin görün ki adam da ruh yok enemm..:KK31::KK31:
gün içerisinde arar sorar, meraklıdır..
hediye almayı süpriz yapmayı sever.. (çok sık yapmasa da)

amma lakinkiii dokunsal değil..:26::26:
içinden seviyo anlaşılan..

bugüne kadar şirinlikle öptürttüm kendimi..
elini belime doladım gülerek sarılsın diye...
ama yok anacım..adamın yapısında yok..:KK14::KK14:
yani eskiye nazaran iyi tabi..
ama yinede kapıdan girer: naptın hacı? der..
üstünü çıkarıp tv izler uyur..:KK53::KK53:

tabi ben atlarım boynuna, yanağımı uzatırım..
bunu her gün yapmama rağmen,her gün üşenmeden sorar: noldu hayırdır diye??:KK53::KK53:
zıkkıımm...sen öpmüyon ben öpüyom işte anla be adamm:KK37::KK37:

neyse, sözün özü: kocası donuk olanlar, ilgi ihtiyacınızı nası gideriyonuz enemm??:nazar:
ya da siz de benim gibi sık sık sevilmediğinizi düşünüp kuruyonuz mu kendinizii???:KK14::KK14::KK14:

Benim eşim de bunun tam tersi diye bilirim Kedi gibidir, hep sokulur sarılır şefkat sevgi öpme sarılma vs... uyurken uzanırken de sarılması lazımmış. Bazen kendimi peluş ayıcık ya da ev hayvanı gibi hissediyorum...:KK47:
Sürprizdi hediyeydi romantizm içerikli paylaşımımız yoktur, hatta eşimin bana aldığı en son hediye şu; gömleklerimden birini ütülerken yakmıştı, kızmıştım gidip benzerini almış paket yapıp verdi. Bu yani. Pek içinden gelmiyor sanırım en baştan beri böyleydi, nasılsa öyle kabul ettim ben de. O yüzden eşinin değişeceğini de sanmıyorum, yapı meselesi çünkü.

Son düzenleme:
Benimki de boga ben de bogalari benimki gibi okumustum hepsini oyle bilirdim.yani sizinkinin tersi dokunsallardan yani:-) arkadasin birinin dedigi gibi arkami donmeye gelmez.biz de donuk olan benim sanirim:-) sizin es kadar olmasa da...

bakalım..
duruma göre..
belki ben de demek zorunda kalırım..
hayırlısı..

aaa bak aklıma ne geldi..bi yerde okumuştum... çıplak uyuyan çiftelr daha huzurlu oluyormuş ve aralarındaki bağlılık artıyormuş.... evlisin de nasılsa... onu denesene :KK1::KK1::KK1::KK1: gelişmeleri yazarsın:)

amaaannn..evli değil misiniz arkadaşım??? ölürsen öl... helalinle mutlu mesut uyurken ölmüşsün bundan güzeli mi var , kim ne düşünürse düşünsün valla:KK1::KK1::KK1:

he evliyikte olsun

evini temiz tut misafir gelir

bedenini temiz tut ölüm gelir

bu söz benim beynimden hiç gitmez:KK45::KK45::KK52::KK52:

bi yere gideceğimiz zaman temizlik yapıyorum benim ki hayırdır vazmıgeçtik diyo :KK37::KK37:

yo ne olur ne olmaz pis kadın derler arkamdan diyorum

bi tür psikopatlık galiba :KK70::KK53::KK37::KK51:

he evliyikte olsun

evini temiz tut misafir gelir

bedenini temiz tut ölüm gelir

bu söz benim beynimden hiç gitmez:KK45::KK45::KK52::KK52:

bi yere gideceğimiz zaman temizlik yapıyorum benim ki hayırdır vazmıgeçtik diyo :KK37::KK37:

yo ne olur ne olmaz pis kadın derler arkamdan diyorum

bi tür psikopatlık galiba :KK70::KK53::KK37::KK51:

Bende sizin gibi düsünüyorum..ölüm geldimi esimin aklina belki gelmez o soktan beni giydirmek..😁

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

daa bi yıllık..
ama bizimkine sorarsan sanki 20 yıllık aile babası..
ruhsuz şeyyy...:KK19:

Haha cok guldum. Cok yasa emi: ) benimki 20 yillik aile babasi ama simdilerde daha iyi. Ilk yillarda ayni seninki gibi donuktu. Neden oyleydin diye soruncada. Birsey bildigimmi vardi diyor. Anlayacagin 20 yilda anca ogenmis: ) hadi sana kolay gele: )))

hatunlar bi bakın hele..

eşim nişanlıyken içime düşen beni ilgiye boğan tipik bi boğa burcuydu...:KK53::KK53:
yine tipikliğinin neticesinde evlenince de ilgisizlikte tavan bi hale geldi..:KK53::KK53:

içimden diyorum (açtırtma ağzımı nişanlıyken ikide bi tenhada kıstırıyodun amaaa:KK53::KK53::KK53:)

bunu her gün yapmama rağmen,her gün üşenmeden sorar: noldu hayırdır diye??:KK53::KK53:

neyse, sözün özü: kocası donuk olanlar, ilgi ihtiyacınızı nası gideriyonuz enemm??:nazar:
ya da siz de benim gibi sık sık sevilmediğinizi düşünüp kuruyonuz mu kendinizii???:KK14::KK14::KK14:

bende eşimde dokunsalızdır. işten gelınce evet sarılır öper mutlaka evdeykende fakat oda süprizlere uzak biraz özel günler harıc hedıye aldığını hatırlamam. herkes farklı işte:KK50:

Biri kocamı dondursun lütfen...
Aksi de bırıktırıyor merak etme bıktım peşimde sapık gibi gezmesinden bıktım

Demem o ki aslından bunlar kişilikle alakalı ilk zamanlar heyecan oluyor ama içinde yoksa evlenince köşe bucak kaçıyor insan şekil1a ben

Gerçi üç haftadır donukluk var aldatıyor mu ne diye düşünmeden edemiyorum

Son düzenleme:
valla bende kocan gibiyim..:KK14:
tipik boğa burcuyum...
eşimde boğa burcu o benim kadar donuk değil bi tık daha iyi...
zaten temastan hoşlanmam hiçkimseyle o yüzden hiiç sorun değil...

hatunlar bi bakın hele..

:KK9::KK9::KK9: süper bir anlatım böyle bir hatun nasıl öpülmez mıncıklanılmaz şaştım kaldım :KK9::KK9:

biz en çok öptüğü yeri sildiğim için didişiriz :KK1: herkeste ayrı bi şekil işte :21:

şu çıplak uyuma fikri güzel bi fikir sanırsam:KK17:

Son düzenleme:
X