Kızlar yeniyim lütfen cevap verin kimseye anlatamıyorum desteğe ihtiyacım var.!

chicaloca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
313
74
kızlar merhaba ben sitede yeniyim lütfen bana cevaplarınzla destek olun kimseyşe paylaşamıyorum bu beni çok rahatsz ediyo.Bu gün adet günüm henüz daha olmadım.Bundan 7 gün önce eşimle beraber olduk olduktan sonraki gün sağ kasığımda bi batma gibi değişik hiç yaşamadğm bi sancı başladı. Göğüslerimde henüz bişey yok ama sık idrara çıkıyorum. Bugun olmam lazım ama henüz bişey yok inanın geceyi bile zor ettim acaba kırmızılar gelir mi diye. Eşime hiç bahsetmedm umytlanırsa şimdi çok üzülür kıyamam ona :KK43:

kızlar merhaba ben sitede yeniyim lütfen bana cevaplarınzla destek olun kimseyşe paylaşamıyorum bu beni çok rahatsz ediyo.Bu gün adet günüm henüz daha olmadım.Bundan 7 gün önce eşimle beraber olduk olduktan sonraki gün sağ kasığımda bi batma gibi değişik hiç yaşamadğm bi sancı başladı. Göğüslerimde henüz bişey yok ama sık idrara çıkıyorum. Bugun olmam lazım ama henüz bişey yok inanın geceyi bile zor ettim acaba kırmızılar gelir mi diye. Eşime hiç bahsetmedm umytlanırsa şimdi çok üzülür kıyamam ona :KK43:

bi test alsana cnm :)

Hiç belli olmuyor canım. Test yap ama havalardan stresten gecikmiş olabilir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

7 gün öncesi dışında bir şey olmadı mı çünkü 7 gün önce olan bişeyn hemen belirtisi olmaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

7 gün öncesi dışında bir şey olmadı mı çünkü 7 gün önce olan bişeyn hemen belirtisi olmaz

oruc tuttuğmz için bide eşim ağır işte çalışıyo bu ay pek yaklaşamdk. bi 7 gün önce yaklaştık öyle kesin bi belirtim yok sağ kasığımda ağrı var sadece arada bi gelen

Hamilelik belirtileri agrilar kisiden kisiye degisir.ayrica adet gunu de ramazanda yorgunluk stres gecikebiliyo ..7 gun once yskinlasmissaniz bu tur belurtiler icn erken..sn bkle biraz ysrina kadar adet olmazsan test al sonuc negatif olursada kasik agrin icn bi doktora gozukmeni tavsiye ederim...

Kızlar ben 14 temmuzda adet oldum dün hediye verilen gebelik test sonucum bu.Hamile olabilir miyim üstüne mi gördüm acaba? Kasık ağrım göğüslerde şişliğim bulantım var iki gündür.

Boşuna almışsın 7 gün önceki olay bugün belli olmaz en az 15 gün geçmesi lazım ilişki sonrası

Kızlar ben 14 temmuzda adet oldum dün hediye verilen gebelik test sonucum bu.Hamile olabilir miyim üstüne mi gördüm acaba? Kasık ağrım göğüslerde şişliğim bulantım var iki gündür.

lekelenme şeklinde mi oldu yoksa her ayki normal adetin gibi mi?

Normal adetimden rengi biraz farklıydı sulu kırmızı idi

Ama 2.ye test yaptım iki saat önce negatif çıktı anlamadım.Yanılabilir mi testler neden pozitif çıktı

3 gün süresi gayet normaldi

3 gün süresi gayet normaldi

Bence kan ver hamile gibisin uzerine gormede pembe oluyor ya da koyu kahve ve kisa suruyor 3 gun falan

Bence kan ver hamile gibisin uzerine gormede pembe oluyor ya da koyu kahve ve kisa suruyor 3 gun falan

lekenme bı ıkı gun azar azar gelerek oluyo yengem 2-3 ped bıle kullanmamstı canım ıns hamılesındr

Ama bende az değildi yani 3 4 ped kullandım

X