Meslek seciminde karasizim :( akil verirmisiniz bana lütfen :(

pppapatyaaaa

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2014
50
1
coook kararsizim 24 yasindayim yeni uniye baslicam ama istemedigim bolum yeniden sinavlara ugrasicak ne gucum nede durumum var . Aklimda iki meslek var biri hosteslik ama yuzme bilmiyorum ingilizcem yok . Ikincisi spikerlik , ama sosyal fobim var :KK43: engeliyor beni oysaki cok yapmak istiyorum ama güzel degilim :/

Gelecegimden cok endiseliyim ama meslek secimi konsunda cok kararsizim napmaliyim akil verirseniz cok sevinirim :KK43:

coook kararsizim 24 yasindayim yeni uniye baslicam ama istemedigim bolum yeniden sinavlara ugrasicak ne gucum nede durumum var . Aklimda iki meslek var biri hosteslik ama yuzme bilmiyorum ingilizcem yok . Ikincisi spikerlik , ama sosyal fobim var :KK43: engeliyor beni oysaki cok yapmak istiyorum ama güzel degilim :/

Gelecegimden cok endiseliyim ama meslek secimi konsunda cok kararsizim napmaliyim akil verirseniz cok sevinirim :KK43:

Kazandın mı üniyi ?

edebiyat kazanmışsın bence çok iyi bi meslek öğretmen olduktan sonra.
hostesilikte bir tek ingilizce yetmiyor yanında en az bir yada iki dil daha istiyorlar
bide boy fizik isityorlar
spikerlikte çok uğraşırsın o noktaya gelmek için uzun yıllarını alır.
bide bi şeyi anlamadım hostelikle yüzzme bilmemeyi nasıl bağdaştırdın acaba?

Öğretmenlik özellikle edebiyatta zor. Bir yıgın edebiyat ogretmenı var atanamayan. O kadar çile çekiyosun aldıgın maaş 2 bin anca.

edebiyat kazanmışsın bence çok iyi bi meslek öğretmen olduktan sonra.
hostesilikte bir tek ingilizce yetmiyor yanında en az bir yada iki dil daha istiyorlar
bide boy fizik isityorlar
spikerlikte çok uğraşırsın o noktaya gelmek için uzun yıllarını alır.
bide bi şeyi anlamadım hostelikle yüzzme bilmemeyi nasıl bağdaştırdın acaba?

yüzme bilinmesi lazim egitim sirasinda havuzdada egitim verdikleri icin sart dediler

X