silik 2. çizgi acil yardım...:))

Ben de early pregnancy testinden yapmıştım adet olucağım günde, ve silik çıkmıştı böyle, sonra dakikalar içinde biraz daha belirdi ve hamileyim:) saklıyorum o benim ilk testimdi:) inş sen de hamilesindir canım. Ama aklınızda bulunsun ilk 15 dk dan sonra test geçerliliğini yitiriyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de early pregnancy testinden yapmıştım adet olucağım günde, ve silik çıkmıştı böyle, sonra dakikalar içinde biraz daha belirdi ve hamileyim:) saklıyorum o benim ilk testimdi:) inş sen de hamilesindir canım. Ama aklınızda bulunsun ilk 15 dk dan sonra test geçerliliğini yitiriyor

Canim kesinlikle hamilesin aynen benim de öyleydi:))) tebrik ederimm. ..kan testinde beta hcg baya düşük çıkar henüz ama telaş etme:)) tebriklerrrr

kızlar merhabalar adetime daha 4 gün var predictor marka erken gebelik testi aldım bugun yaptım ve 2.çizgi çok silikte olsa gördüm... bana yardım edermisiniz fotosunuda atayım çok silik ama gözle görülüyo yani hamilemiyim artık umutlanayımmı :)
Eki Görüntüle 1204023

Yarin hemen kan testi yaptir kesin sonucu alirsin cnm benimde boyleydi hastaneye kostum bide kan testi yaptrym dedim ordada pozitif cikti yani hamilesin bence

hayirli haber ver bize senin sayende biz birkez daha umudumuzu buyutelim testi yaptirir yaptirmaz hemen yaz beliyoruzzzzzzzz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar merhabalar adetime daha 4 gün var predictor marka erken gebelik testi aldım bugun yaptım ve 2.çizgi çok silikte olsa gördüm... bana yardım edermisiniz fotosunuda atayım çok silik ama gözle görülüyo yani hamilemiyim artık umutlanayımmı :)
Eki Görüntüle 1204023

Canim ben umutlanma derim.çünkü bu testler tam olarak doğru sonuç vermiyor.bence hemen bi doktora git ve kan tahlili yaptir.kesin ve net olarak bir tek tahlilde cikiyor

Bende de boyleydi su an 19 haftalik hamileyim cnm. Sen yinede emin olmak icin kan ver yada 1 hafta sonra tekrar yap testi.

kizlar dun girip cewap yazamadim sizlere kusura bakmayin. dun gttim kan verdim sonucumsa 0.100 yani hamile degilim cok uzgunum.. 4sene olmadi zaten bende aptallik olmuyo işte boşuna ümitlendim sonuç yine hüsran..

kizlar dun girip cewap yazamadim sizlere kusura bakmayin. dun gttim kan verdim sonucumsa 0.100 yani hamile degilim cok uzgunum.. 4sene olmadi zaten bende aptallik olmuyo işte boşuna ümitlendim sonuç yine hüsran..

çok yakın bi akrabam 3 tüp bebek 2 aşılama 1 ameliyat sonucu çocuğu olmaz raporu aldı.ve kafasında bitirdi çocuk işini.ve o ay hamile kaldı.40 yaşındaydı.şok olduk inanamadık.olmayanı oldurur Allah.hiç belli oolmaz
vakti zamanı vardır.ben mutlu haberler bekliyodum açıkçasııı.en kısa zamanda güzel haberler verirsin İnşallah.Allah isteyenleri görsün,kalbine göre versin..

kızlar bu arada hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum bana cevap attınız yanımda oldunuz yalnız bırakmadınız saolun... sonu hüsranda olsa yinede yalnız bırakmamanız sevindirdi... eee napcaz gari denemeye devam

kızlar bu arada hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum bana cevap attınız yanımda oldunuz yalnız bırakmadınız saolun... sonu hüsranda olsa yinede yalnız bırakmamanız sevindirdi... eee napcaz gari denemeye devam

Rabbim inşaallah biran önce nasip etsin. Ama yapıyormusun bilmiyorum ama telefonuna ovulasyon programı indir yumurtlama günlerini değerlendir. ve sırf hamileliği düşünerek yapma o zaman olmuyor. ben hiç düşünmedim o gün ama yumurtlama günüm olduğunu biliyordum öyle oldu.
Benim kullandığım program : maybe baby :emir_bebek:

Daha dün yaptırdım sonuç: 283,5 max: 6,15 yazıyordu 3-4 haftalık daha :KK16:

Oyy maşallah canım çok sevindim hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin inşallah :KK16::KK16: Benimde değerim artmış şükürler olsun 387 olmuştu cuma günü keseyi gördünüz mü peki siz

Oyy maşallah canım çok sevindim hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin inşallah :KK16::KK16: Benimde değerim artmış şükürler olsun 387 olmuştu cuma günü keseyi gördünüz mü peki siz

Sizinde hayırlı olsun inşaallah :KK49: Ben Cumartesi gittim doktora baktığı alet eski karından bakan ultrasondu. Görünmüyor henüz ama değişmeler var karnında dedi 6-7 haftalıkken görünür geç döllenmiştir dedi. Siz de göründü mü ?

Sizinde hayırlı olsun inşaallah :KK49: Ben Cumartesi gittim doktora baktığı alet eski karından bakan ultrasondu. Görünmüyor henüz ama değişmeler var karnında dedi 6-7 haftalıkken görünür geç döllenmiştir dedi. Siz de göründü mü ?

Ben henüz gitmedim erken diye ama bu haftasonu gidicem inşallah bi aksilik çıkmazsa meraklanıyorum çünkü :) İlk gebelik olunca insan ne yapacağını şaşırıyor tecrübesizim sonuçta sağsalim kucağımıza alalım inşallah :KK16::KK16:

Ben henüz gitmedim erken diye ama bu haftasonu gidicem inşallah bi aksilik çıkmazsa meraklanıyorum çünkü :) İlk gebelik olunca insan ne yapacağını şaşırıyor tecrübesizim sonuçta sağsalim kucağımıza alalım inşallah :KK16::KK16:

Benim de ilk cahillik zor korkular sarıyor insanı :KK49:

Sizde gidin bence bi baktırın. inşaallah görür kalbini duyarsınız yoksa içimiz rahatlamıyor bende bekliyorum sabırsızca :KK31:

Benim de ilk cahillik zor korkular sarıyor insanı :KK49:

Sizde gidin bence bi baktırın. inşaallah görür kalbini duyarsınız yoksa içimiz rahatlamıyor bende bekliyorum sabırsızca :KK31:

Amiiiin Allah razı olsun Rabbim hepimizin bebeklerini korusun inşallah bizde sorunsuz bi hamilelik geçiririz yarın yeniden kan vermeyi düşünüyorum bende değerim artmış mı kontrol edeceğim :)

Amiiiin Allah razı olsun Rabbim hepimizin bebeklerini korusun inşallah bizde sorunsuz bi hamilelik geçiririz yarın yeniden kan vermeyi düşünüyorum bende değerim artmış mı kontrol edeceğim :)

Aminnnn.. Kan ver sonuçla doktora çıkın baktırın bence beni de haberdar edin ben 2 hafta nasıl bekleyeceğim :KK31:

X