kürtaj sonrası ağrı ve kanama

ilayn

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
6
5
34
Merhaba kızlar ben 25 temmuzda 9 haftalık bebeğim kalbi durduğu için kürtajla aldırmak zorunda kaldım.Psikolojim yerle bir olmuş birde kanama ağrı ile uğraşıyorum.ilk gün az bi kanamam oldu durdu.4 gün boyunca kan pıhtısı atmak dışında hiç kanamam ve ağrım olmadı.şuan 5.günündeyim kaşık ağrısı oldu feci bide kanamam oluyor ama adet şeklinde.şaşırdım kaldım yardım edin neden 5.gün yaşıyorum böle birşey.hem adet şimdi olunmaz ki. Fikri olan beni aydınlatacak arkadaşlar cvp bekliyorum. :KK43:

cnm ne durumdasın bır deısıklık varmı bende 12 agustos da krutaj oldum 7 haftalık kalbı durdugu ıcın dorduncu gun kanama basladı bıtmedı bıturlu hala da devam edıyor perısanım

cnm ne durumdasın bır deısıklık varmı bende 12 agustos da krutaj oldum 7 haftalık kalbı durdugu ıcın dorduncu gun kanama basladı bıtmedı bıturlu hala da devam edıyor perısanım
mrb.geçmiş olsun.doktorum kürtaj günü 1.gün sayılır 1 hafta kadar kanama olabilir demişti.ama benim 1hafta lekelenme olmuştu sonrada nerdeyse 18-19gün sürdü.hatta 11-12.gün yogunlaştı birkaç gün.olabiliyor yani ayrıca büyüklerimiz lohusa gibi de olursun 40günde sürebilir dediler.sizin yoğunsa kanama bi kontrole gidin isterseniz allah korusun enfeksiyon riskide olabilir

X