Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaslar kremler tükenmek üzere almayı düşünen arkadaslar irtibata gecebilir .bundan sonraki krem siparişi arnavutluktan en az 100 tane getitebiliyorum yani 100 tane sipariş almam lazım bilginiz olsun...not:30- 40 sene düzenli kullnılırsa hergün dişlerde renk degişikligi yapabilir....yaniii kısa süreli kullanımda hiçbir zararı vs yoktur kendimde sivilce problemi yasadıgımda yazın güneş lekelerimde ve siyah noktalarımda kullanıyorum 30 40 sene kullanmıycaksanız problem yok içiiz rahat olsun

arnavutluugn başkenti tirandan geliyor ablam orda yasıyor bende oralıyım.kullananlar cok memnunlar sürekli sipariş alıyorum hijenik ortamda üretiliyor tkullananlar vazgecemiyor

Bu daha önce iyi niyetle arkadaşlara getiriyorumdan(topluca alıyoruz ucuz oluyor) sahibinden.com sitesinde satışa kadar gitmiş. Kusura bakmayın kimseye bu konuda izin vermezken size de bu imtiyazı sağlayamayız. Daha önce sizi bu konuda editor arkadaşımız uyarmış buna rağmen devam ediyorsunuz.

canım, evet candan erçetin de kullaniyor, arnavutlarin yaptigi bir krem... ancak surekli kullanimda dislere inanilmaz zarar veriyor, insanlar ayni zamanda cilt ile de beslendiginden ve icerigindeki civa oranı cok yuksek oldugundan zamanla disler incelip karariyor... candan ercetinin de dislerine dikkatli bakacak olursaniz gorursunuz zaten... bu kremin bir benzeri de bulgaristanda duzgun diye bi krem vardir, o da beyazlatir, ama o da zamanla dislere zarar verir... bir de yuz zamanla bir tuhaflasir...

gene de karar senin ama bu dis olayini soylemeden edemedim... :1hug:
candan erçetini çok eskiden bir kaç kere görmüştüm. zaten beyaz o. gerek yokki bu kreme:)

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaslar yorumlarin cogunu okudum kremin dislere zarari var kesinlikle Rahmetli babannemin dislerini hatrlayabiliroyurm :) dislerinin ortasinda siyah siyah buyuk kocaman noktalar vardi hatta kucukken cok korkuyordum o goruntuden :) size diyecek tek birseyim var cildim dislerimden onemli diyorsaniz buyrun kullanin disleriniz daha onemliyse nasil olsa farkli bir cozum bulacaksiniz ama dislerinize bir cozum bulacaginizi hic sanmiyorum aklinizin bir kosesinde bulunsun !

Kızlar mrb krem için bilgi net bilgi alamayınca cvp yazamadım. Kremi yapılıp gönderilecek bu kesinleşti ama ne zaman geleceği konusunda tam tarih yok yaza kadar birileri gelicek Kosova'dan onlarla yollanacak özelden msj atan arkadaşlara liste yaptım isteyenler söylesin ( satış yapmıyorum temin ediyorum bunu ayırd edip lütfen satıcı muamelesi yapmayın ) pamuk şekeri arkadaşım özelden bana net olarak şikayetini yazabilirmisin kremin geçirebileceği birşeymi ona göre sorayımda boşuna almış olma arkadaşım

Buarada fazla ve uzun süreli kullanımlarda dişlere zarar verdiği doğrudur çünkü içinde çoooook azda olsa civa vardır yok denirse inanmayın gerçek arnavut kreminde civa vardır ve beyazlatmasında yaraları lekeleri geçirmesindeki etkenlerdendir. Zararını önlemek açısından öyle normal nemlendirici gibi bol bol sürmemek gerekiyor çok yoğun ve etkili bir krem günde birkez az miktarda sürmeniz yeterli olucak ve zarar vermesini önlicektir bilginize

Kızlar mrb krem için bilgi net bilgi alamayınca cvp yazamadım. Kremi yapılıp gönderilecek bu kesinleşti ama ne zaman geleceği konusunda tam tarih yok yaza kadar birileri gelicek Kosova'dan onlarla yollanacak özelden msj atan arkadaşlara liste yaptım isteyenler söylesin ( satış yapmıyorum temin ediyorum bunu ayırd edip lütfen satıcı muamelesi yapmayın ) pamuk şekeri arkadaşım özelden bana net olarak şikayetini yazabilirmisin kremin geçirebileceği birşeymi ona göre sorayımda boşuna almış olma arkadaşım

arkadaslar arnavut kremi almak isteyen ayse1503@hot burdan bana ulaşbilirler yardımcı olurum kremler arnavutluk tirandan gelmektedir.satışı sahibinden.com yapmaktayım

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar arnavut kremi almak isteyen ayse1503@hot burdan bana ulaşbilirler yardımcı olurum kremler arnavutluk tirandan gelmektedir.satışı sahibinden.com yapmaktayım

Dikkat edin, sahibinden.com üzerinden veya gg üzerinden patent cezası alabilirsiniz. face deki satış yapan kişi sizseniz bence sadece face kullanarak telefonla sipariş alın. Her ikisenede gg ve sahibinden maliyeye satış yapanların listesini gönderiyor.

Arnavut kremi yazınca zaten sadece facede gözüküyor. Bu kremi bende kullanıyorum memnunum

merhaba kızlar ,
yaklaşık 20 gün önce falan burada olan bir arkadaşdan 3 kutu arnavut kremi aldım ,şu an bir taneyi kullanıyorum ,ama kalan 2 kutuyu açmıycam ,dolayısyla elimde kalacak eğer isteyen olursa bu 2 kutuyu satabilirim ,yanlış anlamayın lütfen sadece 2 kutu krem ziyan olmasın diye satmak istiyorum,
ilgilenenlere duyurulur...

bizim burda arnavut bı tanıdıgımz var lıse dönemınde bana dedı senın sıvılcelerın cok fena cıkmıs dur ben sana bı krem yapim hepsı gecer dedı sevındım tabı kadının cıldıde kaymak gıbı bembeyaz lekesız.bır deodorant kapagına yaptıgı kremı koymus o kadarcık kremı sadece malzeme parasını aldı 20 tldı o dönemde sadece sıvılce ustune sür dedi komple surme dedı bende öle yaptım.gercekten kuruttu gecırdı beyazlattı ve o kucucuk kapak bna bı sene yetti. sımdı kadın kımseye sırrınıda vermıyo o da annesınden ögrenmıs kadın 70 lerde valla bıgun benden ne ıstersın dıye sorarsa kremın tarıfını ıstıcem :)

arkadaşlar kullandığım aklık kreminden sizlere söz etmek istiyorum kremin kıvamı süper çünkü aklık kreminin en önemli özellliği kıvamının tam tutturulmuş olmasıdır.eskiden yüzüm o kadar kötüydükü kendimle barışık bir insan bile değildim yüzüm çok fazla yağlı siyah noktalı sivilce izleriyle dolu iğrenç bir görüntüdeydi ama şuanda bu krem hepsini sildi gitti süper birşey cildim porselen gibi cildin fazla yağını aldı kırmızı lekeleri yok etti gerçekten şuanda çok duru gözüküyor ben bu kremi öylesine internette dolaşırken buldum fiyatıda çok hesaplı geldi 50 ml sadece 30 tl arkadaşlar bu kremin 30 ml mini 50 tl ye satan siteler var bu kremin hem fiyatı çok uygun geldi hemde cilde çok yararı olduğunu kullanmış biri olarak tavsiye ederim ayrıca hem yağlı ciltler için hemde kuru ciltler için 2 versiyonu var 3 gün içerisinde cildin beyazlaştığını herkes fark ediyor sözün kısası tam bir sivilce , siyah nokta ve LEKE düşmanı . aşağıda vereceğim linki iceleyin kremin kutusu çok sevimli bana dua edeceksiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
X