Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Cok merak ettim ya arnavutlukta yasayan arkadaslarim var onlar bilir.mi acaba bu kremi turk degiller yani turkce bilmiyolar gocmenler yapiyo denmis ama aacaba arnavutlugun kendisinde satiliyrmudur

arkadaslar bu krem hakinda internette arstirma yaparken tesadufen turkiyedede bu kremin tanindigini ve istendigini ogrendim bende uzun zaman bu kremi kulanan biri olarak size yardimci olmak istedim farketim ki cogu kisi bu konuyla ilgileniyor. birinci olarak bu aklik denen sey aslinda krem falan degil o kucuk bir top kadar yapisi kalin ve rengi gri afif islak kile benzeyen bir made ben bunu satin aliyorum tanesi 1 yuro ama 1 tane bana yeterli olmusyor ben yurt disinda yasadigim icin fazla yapip stokluyorum. ben her yil bu aklik denen madeden 10 tane 10 yuroya satin aliyorum ve bunu krem haline getiriyorum yani direk yuzume surmuyorum bu sekilde dislere zarar vermiyor . ben bu 10 akliki 2 cinko oksit iceren pisik kremi ve uc nemlendirici gunluk kremle( dove ve nivea gibi) beraber iyice karistiriyorum uzerinede 1 limonun suyunu sikiyorum bunlar ic ice girene kadar iyice karistiriyorum ve hepsini kablara doldurup 1 yil kadar kulaniyorum bu sekilde dislerim zarar gormuyor. simdi bu kremin yuzume yaptigi etkileri anlatmak istiyorum renk konusunda soylenenler dogru kesinlikle dunzenli kulanimda beyazlik sagliyor mesela etrafimda cok tanidim eskiden esmer olmalarina rahmen su annda yuzleri ben beyaz okadar beyas ki eskiden esmer olmalarina inanamiyorsun bende eskiye kiyasen cok daha beyazim sivilceleri kurutugu dogru ve yaslanmayida geciktiriyor ben 22 yasinda oldugum icin bunu resmen yasamadim ama etrafimdaki bircok yaslida bunu gordum yani anlayacaginiz benim yasadigim ulkede tek kulanilan yuz kremi bu kremdir tabi istisnalar var ama yuze yaratigi etkiler dilere destandir baska ne anlatacagimi bilmiyorum su anda aklima gelen bilgiler bunlar umarim yararli olmusumdur mutlu gunler bu arada yazimda herangi bir hata olmussa afola ben turkiyede yasamiyorum.

Arkadaşlar ben Kosovalıyım, üniversite zamanında eşimle tanışıp evlendim. Yakında annemleri ziyarete Kosovaya gidicem 2 haftalığına. Benim yengen yapıyor ve bende aklık kullanıyorum ama düzenli değil. Fiyat konusunda bir bilgim yok ama isteyen olursa ilgilenebilirim

Kızlar mrb krem için bilgi net bilgi alamayınca cvp yazamadım. Kremi yapılıp gönderilecek bu kesinleşti ama ne zaman geleceği konusunda tam tarih yok yaza kadar birileri gelicek Kosova'dan onlarla yollanacak özelden msj atan arkadaşlara liste yaptım isteyenler söylesin ( satış yapmıyorum temin ediyorum bunu ayırd edip lütfen satıcı muamelesi yapmayın ) pamuk şekeri arkadaşım özelden bana net olarak şikayetini yazabilirmisin kremin geçirebileceği birşeymi ona göre sorayımda boşuna almış olma arkadaşım

canım beni de yazar mısın? sırf bunun için üye oldum,özel mesaj hakkım daha yokmuş, numaranı atarsan ya da burdan haberleşirsek çok sevinirim.

Arkadaşlar ben Kosovalıyım, üniversite zamanında eşimle tanışıp evlendim. Yakında annemleri ziyarete Kosovaya gidicem 2 haftalığına. Benim yengen yapıyor ve bende aklık kullanıyorum ama düzenli değil. Fiyat konusunda bir bilgim yok ama isteyen olursa ilgilenebilirim

ben ilgileniyorum önceki mesajda bi arkadaştan istemiştim,ama yazın gelecek yazmış. o zamana kadar senden de rica etsem olur mu daha erkenci gibisin çünkü. bu kadar ısrar ediyorum herkese. hepatit geçirdikten sonra yüz rengim koyu kaldı,vücudumsa bembeyaz. çok kafama takıyorum ve ne deniyorsam olmuyor. şimdden teşekkürler.

kızlar benim sorum bu kremi iyi bilen yada asıl yeri olan arnavut kökenli arkadaşlara ben bu kremi çok uzun yıllar önce kullanmış faydasını ve zararını gördümüştüm (yani dişler grileşip çürütüyo tedavi olana kadar neler çektim) şimdi yüzümün bir bölgesinde tekrar sivilcelenme oldu tekrer bu kremi kullanmak istedim ama geçiçi olarak internete satış yapanları gördüm bir ev hanımı evde kendi yapıyormuş bildiğimiz civalı arnavut kremi aldım krem geldi fakat görüntüsü benim kullandığım gibi deyil bildiğin arko kremin içine civa karıştırılmış civalar minik minik görünüyor oysa benim kullanmış olduğum krem kirli beyaz grimsi bir renk ve tereyağı gibi biraz katıydı ve yüzünüze sürdüğünüzde fondoten sürmenize gerek kalmıyo gibi birşeydi şimdi bu yeni aldığım krem de sivilcelere iyi gelirmi acaba yani orjinali gibi bilmiyorum yoksa artık bu şekildemi yapıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

ben de aynı bayandan aldım galiba.forumdan cevap gelmeyince beklemek istemedim. Ama 2 haftadır renk açılması görmedim. Sence normal mi? İlk kez kullanıyorum ve hiç bi fikrim yok :-/

ben de aynı bayandan aldım galiba.forumdan cevap gelmeyince beklemek istemedim. Ama 2 haftadır renk açılması görmedim. Sence normal mi? İlk kez kullanıyorum ve hiç bi fikrim yok :-/

Eğer aynı bayandan aldıysan malesef etkisi olmaz hiç kullanma bence onu orjinalini bulmak lazım arnavut kökenlier kendileri kullanmak üzere daha önce yaptıkları bu kremi buzlukta saklıyorlar isteyen olursa satanda oluyor pek hoş olmayan kokuya sahip gri etkisi büyük fiyatı yüksek krem 1 ayda sivilceler gidiyor ve cilt acılmaya başlıyor hemde bayağa bir beyazlama :)

Son düzenleme:
hiç duymadım canım :26::26::26:

Bana bir arkadasım yüzündeki lekeler için verdi bır haftadır kullanıyorum memnunum cildim parladı. Ben sadece geceleri şekeli bölgelere yedirecek az miktarda sürüyorum. Yazın kullanılır mı bilmiyorum. Bilen varsa uyarıda bulunursa sevinirim.

aklık kremi kullanıyorum süper bir krem cildimi hızlı bir şekilde beyazlattı ve de sivilce izlerimi geçirdi bir arkadaşımla aynı anda aldık onun doğum lekeleri vardı onun lekelerine iyi geldi şuanda yok cildi pürüssüz oldu ikimizde çok memnun kaldık gerçekten işe yarıyor yapanın eline sağlık kıvamı çok güzeldi içinde civa yok arbutinle yaptığını söyledi biz çok memnunuz kendisine burdan teşekür ediyorum kadının numarası 05434906078 bu fiyatı 30 tl büyük bir kutusu var valla alın deneyin derim tabi güzelleşmek istiyorsanız cildiniz sanki gençleşiyor civa yok gönül rahatlığıyla kuullanırsınız

Kızlar nete çok sık giremiyorum şimdi okudum yorumları.arkadaşlar bunu kullanan ve yapan bir sulalenin kızı ve kendime kullanan biri olarak :-) uyaralım dedim üstteki yorumlarda okuduğum kadarıyla kandirilmissiniz evet... arnavut kremi beyaz olmaz ve asla güzel konmaz gri koyu bir kıvamda ve pis kokar ağır tereyağ kokusu gibi. Nemlendirici gibi bol bol surulmez çok yoğundu azıcık parmak ucuyla surersiniz dagittikca anlarsınız yettiğini kremi boşa harcamayın değerli :-) eğer güzel kokuyor ve beyazsa normal nemlendiriciden farkı yok gibiyse bilinki ucuz satılması için içine bol bol ucuz nemlendiriciler konulmuş bir kremdir çünkü orjinal arnavut kremini kosovada kadınlar elde günlerce ugrasla yaparlar doğal malzemeleri güneşte günlerce kurutara kurutara o yüzden küçücük kutularda ve pahalı olurlar.ama normal 3 kutu nemlendiriciye eşdeğerdir :-) ve orjinal arnavut kreminde kesinlikle civa vardır çok az miktardadir onun etkisini yitirmesi için bir sürü doğal bitki kullanılır ve zarar vermemesi sağlanır ama civa kesinlikle konur eğer civa yok deniyorsa ya saklanıyor söylenmiyordur yada konmuyorsa o krem orjinal arnavut kremi değildir çünkü cildin rengini açmasını lekelerin yok olmasını cildi gerginlestirip puruzsuzlesmesini sağlayan etken civadir ama civa az konup doğal diğer bitkilerle zararı yok edilir. Bilginize kandirilmayin

cilt beyazlatmak için hiç öyle zor şeylere gerek yok, blogumu takibe alırsanız faydalı pek çok şey bulabilirsiniz ( dilarapeker123.blogspot.com.tr ) ayrıca cilt bu zamanla olacak herşey bi anda birşey bekleyemezsiniiz öpüldünüüz :KK16:

Bana özelden msj atan arkadaşım site yapılandırmasından dolayı msjda bir hata var anlayamadım msjın açılmadı içeriği... Msjını tekrar yollarsan okuyabilirim

Kızlar nete çok sık giremiyorum şimdi okudum yorumları.arkadaşlar bunu kullanan ve yapan bir sulalenin kızı ve kendime kullanan biri olarak :-) uyaralım dedim üstteki yorumlarda okuduğum kadarıyla kandirilmissiniz evet... arnavut kremi beyaz olmaz ve asla güzel konmaz gri koyu bir kıvamda ve pis kokar ağır tereyağ kokusu gibi. Nemlendirici gibi bol bol surulmez çok yoğundu azıcık parmak ucuyla surersiniz dagittikca anlarsınız yettiğini kremi boşa harcamayın değerli :-) eğer güzel kokuyor ve beyazsa normal nemlendiriciden farkı yok gibiyse bilinki ucuz satılması için içine bol bol ucuz nemlendiriciler konulmuş bir kremdir çünkü orjinal arnavut kremini kosovada kadınlar elde günlerce ugrasla yaparlar doğal malzemeleri güneşte günlerce kurutara kurutara o yüzden küçücük kutularda ve pahalı olurlar.ama normal 3 kutu nemlendiriciye eşdeğerdir :-) ve orjinal arnavut kreminde kesinlikle civa vardır çok az miktardadir onun etkisini yitirmesi için bir sürü doğal bitki kullanılır ve zarar vermemesi sağlanır ama civa kesinlikle konur eğer civa yok deniyorsa ya saklanıyor söylenmiyordur yada konmuyorsa o krem orjinal arnavut kremi değildir çünkü cildin rengini açmasını lekelerin yok olmasını cildi gerginlestirip puruzsuzlesmesini sağlayan etken civadir ama civa az konup doğal diğer bitkilerle zararı yok edilir. Bilginize kandirilmayin

bana da yardımcı olabilir misin? özelden mesaj atamıyorum. o krem gerçekten hiç bir işe yaramadı. ben de ankaradayım,numaranı bana atarsan gerçekten çok mutlu olurum,mesaj atma hakkım yok çünkü.çok ihtiyacım var,lütfen gör bunu :KK43:

Eğer aynı bayandan aldıysan malesef etkisi olmaz hiç kullanma bence onu orjinalini bulmak lazım arnavut kökenlier kendileri kullanmak üzere daha önce yaptıkları bu kremi buzlukta saklıyorlar isteyen olursa satanda oluyor pek hoş olmayan kokuya sahip gri etkisi büyük fiyatı yüksek krem 1 ayda sivilceler gidiyor ve cilt acılmaya başlıyor hemde bayağa bir beyazlama :)

kadının facete grubu var, bayaa bi kişi memnun kalınca deneyeyim dedim,kadının konuşması da çok samimi geldi,kandırılmış oldum işte :KK43: :KK5: sen bi çare bulabildin mi ?

Evet buzlukta saklanıyor pis kokulu gri bir rengi var ve çok yoğun bir krem öyle nemlendirici gibi bol bol sürülmez... Buralarda yapanlardan almayın arkadaşlar Kosova'dan getirilir orda yapılır orjinali ve genelde az miktarda yapıldığı için kendileri kullanırlar dışarı satmazlar fiyatları yüksektir burda yapılanlara bol bol koyuyorlar arko krem falan tarzı kremler ucuz ucuz satıyorlar geçen kuaförde satan vardı şaşırdım bir baktım bizimkiyle alakası yok resmen arnavut kremi diye baya kandırıyorlar insanları ... Özelden yardımcı olmaya çalışıyorum arkadaşlar mümkün olduğunca ama krem bulma konusunda yardımcı olabilirmiyim bilmiyorum Kosova'dan gelen akrabalarım getirirse ancak o şekilde yardımcı olmaya çalışırım

Evet buzlukta saklanıyor pis kokulu gri bir rengi var ve çok yoğun bir krem öyle nemlendirici gibi bol bol sürülmez... Buralarda yapanlardan almayın arkadaşlar Kosova'dan getirilir orda yapılır orjinali ve genelde az miktarda yapıldığı için kendileri kullanırlar dışarı satmazlar fiyatları yüksektir burda yapılanlara bol bol koyuyorlar arko krem falan tarzı kremler ucuz ucuz satıyorlar geçen kuaförde satan vardı şaşırdım bir baktım bizimkiyle alakası yok resmen arnavut kremi diye baya kandırıyorlar insanları ... Özelden yardımcı olmaya çalışıyorum arkadaşlar mümkün olduğunca ama krem bulma konusunda yardımcı olabilirmiyim bilmiyorum Kosova'dan gelen akrabalarım getirirse ancak o şekilde yardımcı olmaya çalışırım

bana telefon numaranı ya da mail adresini atabilir misin özelden? Bursalıyım ama Ankarada okuyorum,aynı şehirdeyiz yardımcı olursan çok sevinirim.mahvetti beni bu hastalık..

Ne hastalığın var ki ???? Yani krem cilt lekelerine, beyazlamaya, cildi pürüzsüzleşmesine, çillere vs iyi geliyor diye biliyorum hastalıklara iyi geliyormuymuş ben bilmiyorum bişey diyemem o konuda

X