Leke için Lazer yaptıran var mı acaba?

Hemen bilgilendirelim...

Yaklaşık 2 hafta evvel yüzüme lazer uygulattım, ilk 10 günü berbat bir gerginlik ve sızı hissi ile ve en önemlisi yara bereyle geçti.. 10 gün sonunda kabuklar döküldü ve yeni deri kıpkırmızı şekilde ortaya çıktı, hala da kıpkırmızıyım...

Ne derece etkili oldu diye sorarsanız, yanaklarımdaki leke ve izler tam geçmedi. Esasında deri de hala taze ve kırmızı olduğundan şu an için çok da anlaşılmıyor... Bir iki hafta sonra tam düşüncemi yazarım arkadaşlar...

Fiyatı da uygulatılacak bölge ve derinlik farklılıklarından ötürü 500 ila 1000 euro arasında değişiyor... Ben 1000 euro verdim.

Hemen bilgilendirelim...

Yaklaşık 2 hafta evvel yüzüme lazer uygulattım, ilk 10 günü berbat bir gerginlik ve sızı hissi ile ve en önemlisi yara bereyle geçti.. 10 gün sonunda kabuklar döküldü ve yeni deri kıpkırmızı şekilde ortaya çıktı, hala da kıpkırmızıyım...

Ne derece etkili oldu diye sorarsanız, yanaklarımdaki leke ve izler tam geçmedi. Esasında deri de hala taze ve kırmızı olduğundan şu an için çok da anlaşılmıyor... Bir iki hafta sonra tam düşüncemi yazarım arkadaşlar...

arkadaslar bende dün lazer tedavisi yaptırdım keşke yaptırmaz olaydım:KK43:((( halada ağlıorum:KK43:(((((( biri bana moral versinnnn lütfen:KK43:(((( çillerin üstü yara gibi bişi olduuuuuuu...çok moralım bozukkkkkk.....:KK43:(((((depresyndymmmm:KK43:(((nzcn gecer di mi:KK43:((( o kadar iğrenç görünüorum kiiiiiii aynaya bakamıorum:KK43:((((

sivilceler gectikten cene kisminda bazi zamanlarda cikan kizariklar var 6 ay cilt doktoruna gititm suanda sivilce cikmiyor fakat bazi kizarikllardan dolayi doktora baska ne yapmamz lazim dedim oda lazerle gecer dedi bende düsündüm ama bi karar veremedim ya iyi bir sonuc almazsam yada yeniden tekrarlarsa,aslnda fiyati cok iyidi..3 seans 110 euro ama ne yapacam bilemiyorum...yazarsaniz sevinirim yurt disindayim ben.kötü bir sonuc cikarsa ne yapmak gerek doktora karsi kanunen

mimihopps kardeşim, sana söyledim ama bir kez daha söyleyeyim ki yarasız, lekesiz olmaz lazer. Üst derileri kaldırıyorlar zira. Ama tahmin edemeyeceğin kadar çabuk geçeceğinden emin olabilirsin, çünkü bana da ilk 3-4 gün, sanki hiç geçmeyip öyle kalacakmış gibi geliyordu. Ama 2 hafta sonunda çok büyük oranda geçti hamdolsun.

reyyan'cım, o 6 aylık tedavi roaccutane tedavisi miydi ? Eğer öyle ise hemen lazer yaptıramazsın canım, sakın yaptırma da zaten. En az 8-9 ay geçmesini beklemen lazım, ilacı son kullandığın tarihten itibaren. Bir de durumunu daha detaylı yazabilirsen, daha sağlıklı yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

önceki hali
lgbufzfbtfbzfbtfiftivh0sh4.jpg

bunlarda simdi ki hali yüzümün

jkguzhfvuzfuzlglbk3.jpg

27954627iz9.jpg

yüzüm ilk resimdeki gibi sivilceliydi hatta cok kasiniyordu dokunamiyordum agriyodu agustos ayinda doktora gittim bir hap verdi ismi Minostad 50mg sanirim antibiyotik var akneterapi yanindada birkac karisim kremlerden verdi ben bir ay sonra kontrolle gittim sivilce olarak iyidi ama izler vardi tabi yine cikiyordu ara ara yine ayni hapi ve yine izler icin bir karsim krem verdi onu kullandim bu sefer yüzümde esmerlik meydana geldi alnima sürmüyordum kremi bi orasi beyazdi diger yerler kizarik ve koyulasmisti bi süre sonra soyuldu yine kontrole gittim bu izler icin veridgi krem mesela siyah noktari tamamen yok eti ama sanki gözeneklerimi biraz büyüdü gibi hissetim ve ne hikmetse doktora gidecegim zamankalr hep bir iki sivilce cikiyodu yine ayni seye devam ettik ama kizariklar gecmek bilmedi simdide iyi yani ilk duruma göre baya bir yol kattetim fakat en son kontrol subat ayindaydi bakti iyi görünüyor dedi bende yüzümün herseyi ayni renk degil dedim cene kimsinda cünkü kizarikliklar var cok belli olmasada ben aynaya bakinda bundan rahatsiz oluyorm oda lazer tedavisi var dedi bende düsüneyim dedim..ben yurt disindayim benim gittigim doktorun güzellik merkezi var tabi onlar parali ve diyorum ki sirf maddi acidan yaparsa ve bana iyi olmazsa yani kisa süreli birsey istemiyorum ben hani yaptirinca bir ay sonra yine ciksin istemiyorum...bilmiyorum aslinda benim problemim sanirim kizariklik tüy alimindan dolayi lazer yaptiracaktim yüzümdeki tüyler icin 5 seans 900 euro aylik olsaydi verebirdim ama haftalik filansa diye cünkü her hafta o kadar parayi bulamam calismiyorm bilmiyorm birde lazeri yapmaktan cekiniyorm sivilcelere bu tüyler oldugu sürece alacam ve aldikca yne cikacak cok kararsizim canm cok uzun yazdim umarim skilmamissindir

Bnm bi arkadasim yaptirdi ve kizin yzunu yaktilar, ama herkesin yuzu yanicak diye bisey yok sadece doktoru ya da hataneyi ii secmen gerkiyo, arkadasim bi hastanede yaptirmisti, yanik dediim de yuzu leke leke cukur cukur oldu tam bi yanik syilmaz ama sadce secimi arastirip yapman icin yaziyorum bu yorumu

X