Bölüm için Yasal Uyarı!

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
43.449
132.959
48

Başkalarının portföyünü etkilemeye yönelik olarak alım ve satım önerileri,senedin çok düşeceği veya çok yükseleceğini söyleyerek senet alım satım kararlarına tesir edebilecek tarzda yazı yazılamaz. Portföy yönetimi yaptığını iddia etmek, her ne amaçla olursa olsun senet önermek, senet satışı önermek şu kağıdı alın, bunu satın, şu kağıt şuraya gidecek, uçacak kaçacak tarzı yazılar tolere edilmeyecektir. Forumda hisseler hakkında kendi görüşlerinizi belirtebilirsiniz ancak genele yönelik ifadeler kullanamazsınız. Yani şu hisseyi aldım ya da sattım denebilir ve fakat şu hisseyi alın ya da satın, şurayı geçerse alın burayı kırarsa satın denilemez. Aynı şekilde alım ve satım konusunda direkt yardım istenemez. Diğer yatırım araçlarında yatırım yapanları belli bir yönde etkileyecek türden yorumlar yer alamaz,yönlendirici nitelikte yorumlar yazılması talep edilemez. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
SPK'nın belirttiği yatırım danışmanlığı kapsamına girebilecek her türlü yazı kabul edilmeyecek ve bu tür davranışlarda bulunanların forum yazma hakları engellenecektir. Sitemizde SPK kanun ve yönetmelikleri ile TC kanunlarına aykırı hiç bir yazıya izin verilmeyecektir.

YASAL UYARI :
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Saygılarımızla,
Kadınlar Kulübü
 
Son düzenleme: