• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Klomen'e başlıyorum .... 🤲🏻🥰

Kar perisi

SABRIMA SÜKÛT EKLEDİM, TEVEKKÜLDEYİM...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.437
7.237
Merhabalar hanımlar bu ay ilk defa bi Dr bana klomen yazdı yumurta takibi yapıcaz ve yumurtalarım büyüdüğünde çatlatma iğnesi (OVITRELLE) yapacak doktorum. Klomenle hamile kaldım diyen çok fazla hanım var. Gelin bizde nasıl kullandınız nelere dikkat ettiniz beraber paylaşalım ♥

Kar perisi

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.437
7.237
Bende klomen kullandım yumurtam gelişti 10 gün sonra iğne vurundum bekliyorum bakalım ☺ Ben günde 4 tane kullandım klomen size kaç tane verdi
Ben de 4 tane kullancam 2 sabah 2 akşam 1 hafta boyunca sonra da kontrole gidicem inşallah yumurtalarım gelişirse iğne yapacak doktorum

Nartanesi555

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2019
152
79
Merhabalar hanımlar bu ay ilk defa bi Dr bana klomen yazdı yumurta takibi yapıcaz ve yumurtalarım büyüdüğünde çatlatma iğnesi (OVITRELLE) yapacak doktorum. Klomenle hamile kaldım diyen çok fazla hanım var. Gelin bizde nasıl kullandınız nelere dikkat ettiniz beraber paylaşalım ♥
Bu ay ben de ilk defa klomen kullandım ve 24 Aralık'ta ovitrelle vuruldu, inşallah güzel haberler alırız.Tedaviniz hayırlı olsun inşallah 🙏

Bal0ncuk

🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
8.824
17.748
Şansınız bol olsun, Rabbim hayırlıra vesile kılsın
Bende bu ay ilk defa FEMARAZ kullandım klomenle aynı görevi göreviyor, 3 tane çok kaliteli yumurtam gelişti ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum, ama 12. Gün test yaptım negatif, bugün 14. Gün hala kırmızıları görmeyi bekliyorum
Umarım sizde ile yarar, bazrn keşke vurulmasaydım diyorum yumurtalar 3 tane ve kaliteli olunca aşırı umud bağlamıştım hayal kırıklığı yaşadım :KK43:

Kar perisi

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
2.437
7.237
Şansınız bol olsun, Rabbim hayırlıra vesile kılsın
Bende bu ay ilk defa FEMARAZ kullandım klomenle aynı görevi göreviyor, 3 tane çok kaliteli yumurtam gelişti ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum, ama 12. Gün test yaptım negatif, bugün 14. Gün hala kırmızıları görmeyi bekliyorum
Umarım sizde ile yarar, bazrn keşke vurulmasaydım diyorum yumurtalar 3 tane ve kaliteli olunca aşırı umud bağlamıştım hayal kırıklığı yaşadım :KK43:
Yasa 😔 Allah'tan Ümit kesilmez belki de tutmuştur. Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için 🥰 rabbim bekleyen herkeze nasip etsin inşallah içerisinde bana da ♥

Yukarı Alt