Çok seviyorsunuz, deli gibi aşıksınız ama gerçekten evlenilecek bir erkek mi diye düşünmeden edemiyorsanız evlenilmeyecek erkekleri ortaya çıkaran 5 davranış yazımıza bir göz atın hanımlar!

Yazımızda yer alan davranışları okumadan önce hayatınızın erkeğinizi bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Ne yazık ki gerçek şu ki birazdan okuyacağınız kriterler evlenilecek erkeklerin yanından bile geçmiyor. Eğer ömür boyu güzel bir evlilik hayatınız olsun istiyorsanız siz siz olun bu tip davranışlar gösteren erkeklerden uza durun. Öyleyse evlenilmeyecek erkeği ortaya çıkaran davranışlara bir bakalım..

Evlenilmeyecek Erkeklerin 5 Davranışı

1.Yaşadığınız her türlü şeyi farklı yansıtıyorsa

İlişkinizde sık sık “ben ne diyorum sen ne anlatıyorsun” durumlarını yaşıyorsanız bu ilişki yürümez. Her zaman iletişim sorunu yaşarsınız. Evlenilmeyecek bir erkek özelliği arıyorsanız işte bu. Böyle bir erkek hayatınız boyunca sizi her zaman yorar bizden söylemesi. Sürekli olayları manipüle ediyorsa bir son verme zamanı gelmiş sayılır.

2.Bağımlılıkları varsa

Hayatınızdaki kişinin bağımlı olduğu şeyler varsa aman uzak surun. Evlenilmeyecek erkeği ortaya çıkaran en tehlikeli davranışlardan biri diyebiliriz. Alkol, uyuşturucu gibi ciddi anlamda kötü alışkanlıkları olan kişiler sizi hayatınız boyunca mutsuz eder. Bir de siz bunlara karşıysanız yol yakınken vazgeçin deriz!
evlenilmeyecek-erkekleri-ortaya-cikaran-davranislar-1.jpg


3.Sizi arkadaşlarıyla tanıştırmaktan kaçınıyorsa

Eğer bir erkek sizi herkesten saklıyor ve bir türlü kimseyle tanıştırmıyorsa bu ideal erkek olmadığını gösterir. Sizi gizli yaşadığına göre sizle ciddi bir şeyler düşünmüyor ya da sizi çok fazla önemsemiyor olabilir. Bu konuda ona bunun nedenini sormalısınız, mantıklı bir cevabı yoksa evlilik planları yapmamanızda fayda var.

4.Sizi aldatmaya çalışmışsa ya da aldatmışsa

Hiç evlenilmeyecek bir erkek varsa oda bu yönde eğilimleri olan erkek tipleri. Bu konuda çok fazla düşünmenize gerek yok hanımlar. Eğer hayatınızdaki erkek sizi daha evlenmeden önce bu tür şeylerle kafanızı bulandırdıysa evlendiğinizde emin olun bunu daha rahat yapar.

5.Şiddet uygulamaya meyilliyse

Hayatınızdaki erkeği gözlemleyin. İlla size fiziksel olarak şiddet uygulaması gerekmiyor. Şiddete meyilli biriyse çabuk sinirlenip kendini kaybediyorsa ve de siz ruhsal olarak o duyguyu hissediyorsanız kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.