Evini yenilemek isteyenler, yeni bir eve taşınanlar veya daha farklı bir amaca yönelik evini modern bir hale getirmeyi dileyen bireyler bu kapsamda modern ev dekorasyonu örnekleri üzerine arayışlara geçerek çeşitli dekorasyon dergileri veya dekorasyon siteleri üzerine yoğunluk göstermektedirler. Önlerine çıkan birbirinden harika ve şık modern ev dekorasyonları örneklerini inceleyen bireyler beğendikleri örneği ya da kendi kafalarında oluşturdukları o muazzam evi yaratmak için çalışmalar yapmaktadırlar. Ülkemizde son dönemlerde artan dekorasyon merakı, yurdun dört bir yanında işleyen ve özelliklede batı kültürüne yönelik Amerikan tipi evlerde yer alan dekorasyonlar ve rustik ev dekorasyonları üzerine seçimler yapmaktadırlar.

MODERN EV DEKORASYONU NASIL OLMALIDIR?

Modern bir ev dekorasyonu inşa etmek istiyorsanız buna öncelikle evin önemli yerlerinden başlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Antre dekorasyonu, salon ve oturma odası dekorasyonu gibi evin önemli giriş ve zaman geçirilen alanları her zaman dekorasyonun önemli parçaları olmaktadır. Misafirlerinizi, ailenizi veya sevdiklerinizi evinize davet ederken evin giriş bölümleri olarak adlandırılan antrelerde lüks bir tasarım uygulayarak kendinize ve evinize misafirlerinizi hayran bırakabilirsiniz. Modern antre dekorasyonları kapsamında rustik veya bir diğer adıyla da bilinen eskitme ev dekorasyonları erbabında yer alan ürünleri temin ederek antrelerde kullanabilirsiniz. Modern ev dekorasyon işlemleri çerçevesinde yer alan evin diğer bölümleri ise banyo, yatak odası, çocuk odası ve diğer bölümlerde yer almaktadır.

MODERN EVLERDE VINTAGE ESİNTİSİ

Günümüz birçok bireyleri evlerinde Vintage ev dekorasyonu üzerine işlemler yapmaktadırlar. Evlerde yeni bir atmosfer yaratan Vintage tarzı ev dekorasyonları artık ülkemizde de birçok kişi tarafından tercih edilen muazzam bir dekorasyon örneği olmakta. Modern Vintage ev dekorasyonu kapsamında birçok örneği bulunan bu ev tasarım örnekleri artık oldukça basit seçimlerle yapılabilecek bir çalışma olmakta. Salonlarda ve oturma odalarında da eskitme tarzı ev dekorasyon çalışmaları yaparak hem klasik, hem de modern bir ev dekorasyonu inşa edebilirsiniz. Bunlar sizlere sunacağımız farklı alternatifler olmakta, dilerseniz kendi zevkinize göre çok canlı veya daha sadece renkler üzerine seçimler yaparak daha sportif bir ev dekorasyonu da inşa edebilirsiniz.

Modern Ev Dekorasyonu Örnekleri
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-13-600x497.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-12-600x750.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-11-600x338.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-10-600x338.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-9-600x738.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-8-600x749.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-7-600x896.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-6-600x450.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-5-600x685.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-4-600x417.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-3-600x424.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-2-600x600.jpg
modern_Ev_dekorasyonu_ornekleri_fikirleri-1-600x397.jpg


Modern Ev Dekorasyonu Fikirleri için Tıklayın !

Ev Dekorasyonunda Vintage Modası için Tıklayın !

Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu için Tıklayın !