Siyah noktalar cilde kötü görünüm veren sorunlardandır. Güzelliğine ve cildine özen gösteren kişiler bu durumdan maske uygulaması yaparak kurtulabilirler. Evde siyah maske nasıl yapılır? Yazımızda bununla ilgili bilgi verilecektir.

Siyah Maske Nasıl Hazırlanır?
Evde siyah maske yapımı oldukça kolaydır. Gözenekler temizlenir, yağ azalır, cildin soyulmasına yardımcı olur ve siyah noktaları azaltır. Yarım çay bardağı kadar suyu küçük bir cezveye koyun. 3 yemek kaşığı kadar bitkisel jelatini ilave edin. Kıvamını bulduktan sonra 2 tatlı kaşığı ölçüsünde aktif karbon koyun. Macun haline getirin. Yüze buhar uygulaması yaptıktan sonra maskeyi sürün, 20 dakika bekletin. Ilıkken uygulayın.

soyulan_siyah_nokta_maskesi-600x582.jpg


Siyah Noktalar için Maske Nasıl Hazırlanır?
Evde siyah noktalar için maske yapabilirsiniz. Bunun için 2 çorba kaşığı toz jelatinle 2 çorba kaşığı sütü karıştırın. Mikrodalga fırında ısıtın. Şeffaf bir renk almalıdır. Temiz cilde uygulama yapın ve kuruyunca soyarak çıkartın.

Naturface Siyah Nokta Maskesi Nasıl Kullanılır?
Naturface soyulabilen siyah nokta maskesi ile de siyah noktalardan kurtulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve etkili bir ürün olan bu maskeyi temiz ve kuru bir cilde uygulamalısınız. Yüzünüz ıslak olmamalıdır. İnce olarak maskeyi sürün, 20 dakika kadar bekleyin ve soyarak çıkartın.

Naturface soyulabilen siyah maske kullanıcı yorumları genellikle olumludur; ürünü kullananlar hem ekonomik fiyatından hem de başarılı sonuçlardan memnun olduklarını belirtiyorlar. Maske ile ilgili birçok yorumu internet forumlarından bulabilirsiniz. Siyah Maske Kullanıcı Yorumları için Tıklayın !

Soyulabilen Maske Nasıl Yapılır? Siyah Maske Tarifi Tıklayın !

Siyah Noktalara Kesin Çözüm Yöntemleri Tıklayın !

Burun Üstündeki ve T Bölgesindeki Siyah Noktalar İçin Maske Tarifi Tıklayın !

Siyah Noktalara Tarçın Maskesi Ve Diş Macunu Maskesi Tarifi Tıklayın !

Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır? Siyah Nokta ve Kırışıklık Maskesi Tıklayın !

Yaprak Jelatinden Yüz Temizleme Bandı Nasıl Yapılır? Tıklayın !