1 ay sonra gelen kötü güncelleme...

leylaagul

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2023
429
379
önceki konumu okuyanlar bilir kız kardeşime yakalanmıştım,yakalandım kötü hissediyorumdu konunun adı isteyenler bakabilir.
1 ay oldu bu olay geçeli ve kız kardeşimle o gün konuşmak dışında bir daha ikna etmeye çalışmadım inandırmaya falan.Arama mesafe koydum bir süre konuşmadık sonra kardeşim yakın olmaya çalıştı ben bir süre yine uzak kalmaya çalışsam da sonra bende eskisi gibi konuşmaya başladım her şey normal sandım.Dün tartıştık kardeşimle ve size anlatsam kesinlikle bana hak vereceğniz basit bir konuydu ,ergen olsa da bana küfür etmesi yüksek sesle bağırmasına tahammül edemedim çok sinirlendim itiş kakış oldu çünkü anladığı dil gerçekten buydu.ablam olacak deccal de kavga ederken sesimi çekip anneme atmış kendisi çok masummuş gibi.. annem geldi kız kardeşim direkt anne senin bu kızın kütüphanede açıldı erkekler vardı orada diye beni ortaya attı ben şok oldum resmen koz kullanmak için zaman kollamış İnkar ettim erkek vardı dedi ama yoktu ben lavaboya girerken ben oradayken gelmişler dedim hatta kardeşim yalan söylüyormuş gibi yaptım .ben kendimi bildim bileli ablamla anlaşamazdım pek yaşımız yakın olduğu için o beni kıskanırdı kardeş gibi görmezdi ama kız kardeşimle istediğim zaman gidip sarılırdık tartışınca da kötü olurduk ama iyiyiz sanıyordum.Onu merhametli sanardım hep veya kardeşim olduğu için ben öyle baktım bilmiyorum.Belkide tek merhametli kişi bendim...Annem o benim kızım sanane ablandan ben biliyorum haberim var falan dedi ama haberi yoktu ,onu susturmaya çalıştı sonra beni odadan çıkardı kardeşim üste çıkmak için bağrıp duruyor kudurdu resmen olayda haksız olduğunu bildiği için aklınca benim suçumla kendini bastıracaktı.Sonra annem onunla konuştu onunla benim yanıma geldi sen nasıl böyle bir sey yaptın hıc mı utanmadın kac defa yaptın soyle falan dedi kızdı haliıyle bana bende onunla konustum ıkna etmeye calıstım annem ınandı bana bıraz, yaptıgımın yanlıs oldugunu boyle rahat davranmamam gerektıgını soyledım ama dık durdum aglamadım .Konu kardesımle kavgaya gelınce de annem haklı oldugumu gorunce kardesıme bılendı ıyıce.Ablam da cok bısey demedı ama nasıl boyle rahat davrandın sen kapalısın farkında mısın erkek yoksa bıle kamera var falan dedı.Sonra aksam oldu kardesım havlar gıbı anneme ıste ben senın tepkını gordum annelıgını gordum dıye soylenıyordu ıstıyo kı annem sıddet uygulasın cok kızsın bana ama umdugunu bulamadı.Annemle anlasamadıgım cok konu var ama bu evdekı tek dostum o gercekten ıyıkı var onu cok sevıyorum.Benı destelemese de kızlara karsı korumaya calıstı.Aksam oldu ablam akrabalardan tanıdık bır kızın ısmını soyleyıp acılmıs o ama feyz alma kendıne dedı bende ben nıye feyz alacakmısım ben acılmak mı ıstıyorum sankı banane falan dedım.biraz zaman gectı anneme ablam sacma sapan bısey yuzunden o.... dedı o odada degılken.dondum ne dıyorsun ya annen o senın dedım agzım acık bakıyorum kıza...bagırarak kes sesını sen daha beterını yapıyorsun dedı bana ben ne yapmısım be hıcbır sey yaptıgım yok dedım sonra muhattap olmadım.Annesıne bunu dıyenden ne beklersın kı zaten.OKsıjen ısrafı .Bugun yanı olayın sonrakı gunu sabah odayı temızlemıyorum dıye bana laf attı bende sen keyfın gelınce 4 gun odayı supurmuyorsun ben supurmedım dıye konusamazsın dedım.2 gunde 1 odamızı temızlerız dıp kose ama ısıne gelınce yapmıyo sonra leyla hıc temızlık yapmıyo dıye uste cıkıyo.Aynı kız kardesımın agresıflıgı nasıl bır kıskanclık varsa ıclerınde bana karsı bırıkmıs kopukler cıkıyo agızlarından bıldıgınız.Sonra annem benı koruyacak laflar ettı dıye babam da evdeyken kendını yırtar gıbı odadan bagırdı sesını duydum kızın kutuphanelerde acılıyo sen hala onu koru dedı annem de acılır bası agrımıs sanane dedı bız kapattık konuyu dedi, o da errrrkekler vardı diye uzattı sonra annem kapısını kapattı borozan sesi gelmesin diye .Annem bana da cok kızar hıcbır zaman ayrımcılık yapmadı ama ben annemın gonlunu hos tutmaya onu uzmemeye calısıyorum o yuzden onlar da sanıyor kı annem benı koruyor.Hayır,her sey karsılıklı ben kotu evlat olunca annem bana da kötu olur ama ıste...kız kardesım gozumde bıttı ve bıdaha benı bu meseleden vurmaya calısırlarsa ne derim bilmiyorum .Yaza kadar sabretmem lazım Allahın izniyle üniversiteye gidip bu olayların hepsinden kurtulucam.

Annenizin sizi koruması onu bilendirmiş gibi. Onunla muhatap olmamaya çalışın. İkiniz kavga ettiğinizde annenize sen karışma biz aramızda hallederiz diyin. Sizi ifşa ettiğinde inkar edin orası ayrı ama bulaşmamaya çalışın belki psikolojik olabilir. Yakın olmayı denediniz mi kardeşinizle yani kardeş kavgası olur ama 20li yaşlarda biter veya azalır arkadaş olunur çocukluktaki o birbirini yeme halleri biter falan.

Şu konuyu kafana takma artık
Olmuş bitmiş
Annen seni korumuş daha nolsun..
Alt tarafı Saçını açık görmüşler( senin niyetinde tesettürü bırakmak gerçi…)
Birinin altına yatmadınya!

Bırak ne derlerse desinler…inkar et. ergenlik dönemi Zamanla unutulur…

Annenizin sizi koruması onu bilendirmiş gibi. Onunla muhatap olmamaya çalışın. İkiniz kavga ettiğinizde annenize sen karışma biz aramızda hallederiz diyin. Sizi ifşa ettiğinde inkar edin orası ayrı ama bulaşmamaya çalışın belki psikolojik olabilir. Yakın olmayı denediniz mi kardeşinizle yani kardeş kavgası olur ama 20li yaşlarda biter veya azalır arkadaş olunur çocukluktaki o birbirini yeme halleri biter falan.
yakınız sanıyordum bu zamana kadar sorunumuz yoktu güler eğlenir arada didişirdik normal kardeş gibi ama beni ifşa etmesini asla unutmayacağım Onlardan ayrıldıktan sonra ozleyecegımı sanmıyorum ama bu yasananlardan sonra

Şu konuyu kafana takma artık
Olmuş bitmiş
Annen seni korumuş daha nolsun..
Alt tarafı Saçını açık görmüşler( senin niyetinde tesettürü bırakmak gerçi…)
Birinin altına yatmadınya!

Bırak ne derlerse desinler…inkar et. ergenlik dönemi Zamanla unutulur…
ben kafama takmamaya calısıyorum ama nasıl bı aksıyon alacagımı sasırdım babm evdeyken kzıın acıldı dıye bagıran bır abla var babam duysa neler yapar dusunemıyorum bana

Bir insanı delirten şey onu yok saymak ama cidden yok saymak laf sokmadan, söyle ona falan demeden
O bağırınca çağırınca sessiz kal annene boşver anne de. Karşılık gelmeyince mecbur susacak
Eskisi gibi olmayın buz gibi olun, soğuk olun ama dediğim gibi bağırıp çağırmalı değil sessiz sakince
Eski hallerinizi özleyip pişman olabilir

Ya kusura bakmayın ama tesettür sadece baş kapatmak değil tamam siz bir heves yanlış yaptınız da madem kardeşiniz ve ablanıza ne oluyor onların bu yaptıgı hangi ahlaka hangi dine sıgıyor apacık sizin yanlışınızı kollayıp kötülüğünüzü istiyorlar . Su an yaptıkları fitne baska bir sey değil. Anneniz belki katı olabilir ama anlayışlı ve anne vicdanı var neticede ama kardeşleriniz cok terbiyesiz hele annesinin ardından öyle bir konusma şoka girdim

Anneniz adına üzüldüm. Yazık evlat yetiştiriyor ama kızı anlaşamam o...u diyor. Vallahi yazık o kadının emeklerine. İnsanın içinde hiç mi anne sevgisi, saygısı olmaz.

Ne??
Seksle kafayı bozmak ne?
Madem çok inançlısınız hangisinin daha günah olduğu nerde yazıyor bir gösterebilir misiniz?
Bunu nerden çıkardınız ki ne alaka?
Muhafazakar değilim ayrıca
Dini konuya da girmek istemiyorum
Kız zaten başını açmak istediğini yazmış önceki konusunda,bilerek yaptığını söyledi.
Ama kardeşime yakalandım dedi.
Ben de tamam saçın açık görmüşler ,olan olmuş zamanla unutulur dedim.
Biriyle birlikte olduğun görülmemiş çok da abartma demek istedim (muhafazakar olduğu için yazdım bunu da)
(Ha bu da normal, herkesin kendi tercihi beni bağlamaz. Herkes istediğini yapar. Ahlak bekçisi de değilim, umurumda da değil kimse açıkçası)

Ben bu yapıdaki bir aile kızı için yorum yaptım, çok da kendini hırpalama beterin beteri var diye…
Bu hırsızlık/birini öldürmek de olabilirdi örneğin

Ya kusura bakmayın ama tesettür sadece baş kapatmak değil tamam siz bir heves yanlış yaptınız da madem kardeşiniz ve ablanıza ne oluyor onların bu yaptıgı hangi ahlaka hangi dine sıgıyor apacık sizin yanlışınızı kollayıp kötülüğünüzü istiyorlar . Su an yaptıkları fitne baska bir sey değil. Anneniz belki katı olabilir ama anlayışlı ve anne vicdanı var neticede ama kardeşleriniz cok terbiyesiz hele annesinin ardından öyle bir konusma şoka girdim
evet kesinlikle bunu istiyorlar psikolojik şiddet iyice arttı bana karşı, kütüphanede erkeklerle gezmişim boklar yemişim orospuluk yapmışım her lafı söylediler ablam ve kardeşim dediğim pislikler.Ben cevaplarını versem de susmuyorlar ve annem de onlara benden bağımsız kızınca senin kızın seni parmağında oynattı her haltı yapıyo sen onu koruyosun hatasını görmüyorsun diyorlar tek yaptığım başımı açmaktı kime ne zarararm oldu asla olmadı.Konu benimle alakalı olsun olmasın bana annemle ters düşünce annemin onlara kızma sebebibi umursamayıp beni ortaya atıyorlar.Bugün artık dayanamadım liseden sevdiğim güvendiğim öğretmenime yazdım hocam iyi değilim çevremde kimse beni anlayamıyor falan dedim.Okula gidicem işte konuşmaya yüz yüze konuşmaya davet etti beni umarım iyi gelir yoksa evden kaçmayı falan bile düşündüm dayanamıyorum artık bu zorbalıklara.Üstüme yürümeler kavga çıkarmaya beni deli etmeye çalışmalar iftiralar...

X