1 hafta önce meme büyütme ameliyatı oldum ve sürecim! Ve düşüncelerim,tecrübelerim sizler ile..

Kızlar bende yaşadıklarımı anlatayım fikir olsun sizlere. 3 sene oldu meme büyütme amelyatı olalı çok kucuk memişlerim yani 18 yasimdan beri istiyodum ama annemi ikna etmem 4 yılımı aldı 😅😅 neyse izmirin en meşhur özel hastanesinde oldum amelyatımı çok ama doktorum Cenk bey çok ilgiliydi cok anlayisliydi aslında ben kucuk istemistim abarti ve yapay durcak diye korkuyodum doktorum bana birak dedi neyse amelyat oldum ciktim göğsümden gobek deligime kadar alci kadar sert sargilamislar beni direnlerim vardı dogrusu ilk 20 gun zordu tek basima yatamiyordum yattigim yerden tek asla kalkamiyodum bide tabi ödem olunca dedim cok kötu oldu incecik bedende kocaman şeyler top kadar sertti falan hergun doktorumu ariyodum adamı bezdirmistim😁 ama o cok anlayisliydi gecicek odem onlar inicek yumuşayacak merak etme falan 1 ayın sonunda tamamen rahat haraket etmeye baslayabildim ve ödemlerim gitmeye başladı yalnız amelyattan sonra sadece memiklerde değil tüm bedende bir ödem oluyo söyliyim neyse tüm ödemlerin gitmesinin 5,6 ay sürcegini soyluyodu doktorum ki öylede oldu tamamen yumuşaması 1 sene falan sürdü artık 3 senemi bitiriyorum benim ikiz elmalarla 😅 şuana kadar çok memnunum hic bir sorun veya sıkıntı yaşamadım ekstra bir agrim olmuyo bu arada 350 cc takılmış yani beden olarak 85 C kullanıyorum evlendim üstüne eşimde çok memnun ama tek bir sorun var oda bana özel oldu dikiş yeri izlerim tamamen geçmedi malesef hafifte olsa belli oluyo oda benim ihmalkarligimdan iz icin verilen kremleri duzenli kullanmadım calistigim icin unutuyodum hep ama yinede çok belli olmuyo benden başkasıda goremiyo kesi altta oldugu icin kaynanam gördü bir kez yanlislikla sutyen takmiyorum cunku evde rahat oluyo sarkmiyo zaten diye o anlamadı hic nekadar guzeller sarkma yok hic demisti genim guzel anne demistim 😅😅 yani sonuç olarak çok memnunum ama ilk 1 ay sizi zorlayabilir hazirlikli olun yani o 1 haftada iyilesip kosabilirsin yaziyo ya arastirirken yalan onlar bunlari bilip ona gore yaptirin kizlar 😘
Merhaba iyi geceler hangi doktora ameliyat oldunuz acaba?

X