10 kilo için motivasyon alanım

Lizozom55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
813
3.462
31
Yarın sabah tartılıp tartı fotoğrafımı atacağım, sağlıksız besleniyorum, hareketim çok kısıtlı ve koronadan kalma sırt ağrıları yaşıyorum. Sürekli yorgunum, erkenden uyuyup kalıyorum. Yolculuğumda vitamin takviyeleri, kan değerleri diyetisyen önerileri bu kısımda yazacak. Neden aç olmadığım halde yemek yediğimin cevabını arayacağım. Duygusal ya da psikolojik birşey bulursam üstüne gideceğim. Kendimi çok yormadan, haftada 1 kilo dahi versem Mayıs ayına kadar epey kilo vermiş olacağım. Fotoğrafları çeken kişi olmak, toplu fotoğraflarda arkalara saklanmak, bağırsak temizleyen çaylardan medet ummak, selfielerde benden önce poz veren gıdımdan kurtulmak için yarın sabah başlıyorum. Kendine inanan, kaçamak adı altında baklava yemeyen, azimli arkadaşlarım varsa eşlik etmesini rica ediyorum. Allah sonumuzu hayır etsin

Bu kararı almak bile bence büyük bir adım. Başlamak başarmanın yarısı gerçekten. Bende o sürecin icersindeyim. Her zaman çok iyi gitmese de düşe kalka ilerliyorum. Yaza surda ne kaldı zaman her türlü geçiyor umarım hedefine ulaşırsın. Bana sorarsan bu iş midede değil beyinde bitiyor

Tebrik ederim :) ilk kilolarımı bende hızlı verebilirim diye düşünüyorum fakat aynı hızla şımarıyorum ben 🙄
Evet şuan bende sanki saldım biraz, tatlıyı kaçırıyorum bu aralar..bu 10 gunde yine 3 4 vermeye çalışacağım irade çok önemli

Aç, susuz, reglimin 2. Günü, sürekli tartılacağım kıyafetlerimle 74,55 çıktım. Şimdi Hindistan cevizi yağlı filtre kahve içeceğim

Öğlen tahıllı salata yedim, sebze çorbası içtim. Gün içinde yaklaşık 2 litre su içtim. 3 tane çikolata yedim (ortalama madlen boyu) akşam yemek yemeyi düşünmüyorum. Umarım başarırım 😌

Eveet :) kız kardeşimin doğum günü olması nedeniyle akşam yemeğini dışarda yedik, üstüne pasta kestik. Gün içinde fazla yememem sayesinde vicdanım nispeten rahat olsa da bugün uzunca bir süre açlık orucu planlıyorum. Tartıya yansıyan anlamlı bir değişiklik yok, 74,60 çıktım. Yarın için 73 küsür sözüm olsun.

Yarın sabah tartılıp tartı fotoğrafımı atacağım, sağlıksız besleniyorum, hareketim çok kısıtlı ve koronadan kalma sırt ağrıları yaşıyorum. Sürekli yorgunum, erkenden uyuyup kalıyorum. Yolculuğumda vitamin takviyeleri, kan değerleri diyetisyen önerileri bu kısımda yazacak. Neden aç olmadığım halde yemek yediğimin cevabını arayacağım. Duygusal ya da psikolojik birşey bulursam üstüne gideceğim. Kendimi çok yormadan, haftada 1 kilo dahi versem Mayıs ayına kadar epey kilo vermiş olacağım. Fotoğrafları çeken kişi olmak, toplu fotoğraflarda arkalara saklanmak, bağırsak temizleyen çaylardan medet ummak, selfielerde benden önce poz veren gıdımdan kurtulmak için yarın sabah başlıyorum. Kendine inanan, kaçamak adı altında baklava yemeyen, azimli arkadaşlarım varsa eşlik etmesini rica ediyorum. Allah sonumuzu hayır etsin
Merhabalar gıdı için yüz yogası,yüz masajı yapabilirsiniz. Daha sıkı bir ciltte oluyor.

Eveet :) kız kardeşimin doğum günü olması nedeniyle akşam yemeğini dışarda yedik, üstüne pasta kestik. Gün içinde fazla yememem sayesinde vicdanım nispeten rahat olsa da bugün uzunca bir süre açlık orucu planlıyorum. Tartıya yansıyan anlamlı bir değişiklik yok, 74,60 çıktım. Yarın için 73 küsür sözüm olsun.
Kendinizi motive etmeniz çok güzel
Fakat bir yiyeceği yerken ister sağlıklı sağlıksız olsun sinirlilikle yada pişmanlıkla yemeyin en büyük kilo alma problemi strestir.
Evet o gün sağlıksız beslendiniz diyelim .
Ertesi gün Kendinizi cezalandırmanin bir anlamı yok beyin ve vücut bunu saldırı olarak algılıyor. Hormonlarida etkiliyor.Daha çok yeme isteği geliyor

Kendinizi motive etmeniz çok güzel
Fakat bir yiyeceği yerken ister sağlıklı sağlıksız olsun sinirlilikle yada pişmanlıkla yemeyin en büyük kilo alma problemi strestir.
Evet o gün sağlıksız beslendiniz diyelim .
Ertesi gün Kendinizi cezalandırmanin bir anlamı yok beyin ve vücut bunu saldırı olarak algılıyor. Hormonlarida etkiliyor.Daha çok yeme isteği geliyor
Desteğiniz için çok teşekkür ederim öncelikle. Öğlen yemekte nohut yiyerek güne başlayacağım. Yüz yogası için önereceğiniz biri var mı izleyip öğrenebileceğim?

Desteğiniz için çok teşekkür ederim öncelikle. Öğlen yemekte nohut yiyerek güne başlayacağım. Yüz yogası için önereceğiniz biri var mı izleyip öğrenebileceğim?
Yogadayoga Zeynep Şensoy var youtube ınstagramdan bakabilirsin Başlangıç seviyesi var önce o videoyu yapıp sonra ardına yüz masajını yapabilirsin.Yüz masajına başlamadan önce videosunuda izle.

Şubat ayında 76 ile başladığım diyetimde yavaş da olsa ilerleme kaydettiğimi görmek güzel, şu sıralar 69 dolaylarında dolanıyorum.
Sabah muhakkak yarım saat yürüyüş yapıyorum, ve güzel bir zayıflama grubuna haftalık kilo bildirimi yapıyorum. 17 Eylülde yeğenimin sünnet düğünü için 38 beden elbiseye sığma hayalim var. Bu hafta 67 küsürü görmek üzere başlıyorum. İyi şanslar Özlem. Sen çok özel, çok iradeli, çok güzelsin. Şansın yaver gitsin

X