11+0 kontrolde bebeğim 8 haftalık ve kalbi durmuş

yes123

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
6
1
40
40 yaşındayım 11+0 hamileyken kahverengi sümüksü akıntı gelince Dr gittim . Bebeğin gelişmediğini söyledi kalp atışı alamadık. Akıntı şeklinde devam ediyor kanamam. Kendiliğinden düşer mi kürtaj olmak istemiyorum. Bir çocuğum var 9 yaşında bir tane daha olsun çok istiyorum. Benim durumumda olup kürtaj olmadan düşük yapan ve sonrasında hamile kalan var mı ?

Hakkınızda hayırlısı olsun ama 40 yaş riskli bir yaş gibi sanki. İlerisini düşünerekten de çocuk yapmaya karar verin. Doktor söylemiştir kürtaj mı yoksa kendiliğinden mi düşeceğini.

4-5 gün kendiliğinden düşmesini bekle dedi hafif kanama olduğu için kendi düşebilir dedi.

40 yaşındayım 11+0 hamileyken kahverengi sümüksü akıntı gelince Dr gittim . Bebeğin gelişmediğini söyledi kalp atışı alamadık. Akıntı şeklinde devam ediyor kanamam. Kendiliğinden düşer mi kürtaj olmak istemiyorum. Bir çocuğum var 9 yaşında bir tane daha olsun çok istiyorum. Benim durumumda olup kürtaj olmadan düşük yapan ve sonrasında hamile kalan var mı ?
Geçmiş olsun🌸
Kendiliğinden düşe de bilir doktor dedigi gibi 3 4gun bekleyin olmazsa kürtaj yapmak lazım zaten çok beklemeninin anlamı yok.

Geçmiş olsun 🌸

Geçmiş olsun , benim 7.haftada durmuştu, on sulandırıcı iğne kullandığım için 4,5 gün bekleyelim dedi. Evde düşmedi o süre zarfında kanama bile olmadı. Gidip olmuştum kürtajı. Rabbim tekrarlatmaz inşallah kolaylıkla nasip etsin size 🥹🙏

iki gündür lekelenme sonucunda bugün kasık ağrısı başladı.Ağrı zamanla yoğunlaştı bir anda su geldi gibi pedi ıslatacak kadar. Sonra yaklaşık 2-3 saat süren büyük pıhtılar ve kanama oldu. Pıhtılar çıktıkça sancı azalmaya başladı. Şu an hafif sancı ayaklarıma sıcak su torbası koyunca daha da azaldı çok şükür. Umarım bu şekilde azalarak devam eder. 3 gün sonra Dr kontrolüm var . Umarım kürtaja gerek kalmadan temizlenmiştir. Bu durumda olan arkadaşlara bilgi olsun diye paylaşıyorum. Aynı durumda olan herkese Allah kolaylık versin tekrarını yaşatmasın inş

X