11.hafta Ultrasona göre cinsiyeti nedir

Banada bakarmısınız kızlar

Eklentiler

• IMG_20210806_115330.jpg
    IMG_20210806_115330.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 84
Canım bana forumda genelde kıza benziyor dediler bu ramzi nub Çin Japon hepsinde kız çıkıyordu İnstagram 2 sayfaya baktırdım biri kız biri erkek dedi doktorum 12. Haftada kız gibi ama belli etmiyor şuan kendini dedi 16. Haftamızda erkek olduğunu söyledi 20. Hafta gittiğimde değişiklik var mi diye sordum doktorumuza yok kesin erkek %100 diyip pipisini gösterdi 😂
Ay aynı benim yaşadıklarımı tarif etmişsiniz 😅 bizimde 16.haftaya kadar tüm oklar kızı gösteriodu ama erkek çıkt😂

Hemen de cevap vermişsin kuzum ya Allah razı olsun teşekkür ederim , bende cinsiyet tahmini be gönderdim erkek dedi 6 haftalıkken bide maşallah yazmış neye göre dedi bilmem bi heyecanlandım anlatamam❤️🙏🏻 Arzum %80 kız dedi bakalım ne gelecek dediğin gibi cinsiyet tahmini bi çok kişininkini doğru bilmiş . Sizin ilk bebiş mi canım
Sizn belli oldu mu acaba

Ay aynı benim yaşadıklarımı tarif etmişsiniz 😅 bizimde 16.haftaya kadar tüm oklar kızı gösteriodu ama erkek çıkt😂
Ben hala pek inanamıyorum her gittiğimde cinsiyetini bi tur soruyorum doktorum bugünkü kontrolde bilerek hala erkek dedi güldü 😂 ne bileyim hep değişenleri duydum ya doğana kadar emin olamayacak gibiyim 🥲

Sizn belli oldu mu acaba
Doktor prensip olarak 16. Haftadan önce yorum yapmıyormuş söylemedi ama bebeğin videosunu çekmiştik, bacak arası ultrasonun da arada boşluk yok yani erkek organları görünüyormuş tecrübeli erkek anneleri yorumladı :) nasipse haftaya gidicem. Nubdan bakan bi yana vardı instada daha altı haftalıkken o bildi tek. Hayırlısı cümlemize

Ben hala pek inanamıyorum her gittiğimde cinsiyetini bi tur soruyorum doktorum bugünkü kontrolde bilerek hala erkek dedi güldü 😂 ne bileyim hep değişenleri duydum ya doğana kadar emin olamayacak gibiyim 🥲
Benimle de arkadaşlarım ve çevrem artık dalga geçer oldu bende nedense hep doğuma kadar değişeceğini düşünüyorum 😅

Doktor prensip olarak 16. Haftadan önce yorum yapmıyormuş söylemedi ama bebeğin videosunu çekmiştik, bacak arası ultrasonun da arada boşluk yok yani erkek organları görünüyormuş tecrübeli erkek anneleri yorumladı :) nasipse haftaya gidicem. Nubdan bakan bi yana vardı instada daha altı haftalıkken o bildi tek. Hayırlısı cümlemize
Hadi bakalım hayırlısı bize de haber ver mutlaka❤️

Screenshot_20230124_185528_Gallery.jpg
benim bebegim 11 hafta+4 lık cinsiyetti belli
olmuyor dediler tahmin yapabilir misiniz asiri merak ediyorum

X