110 BESMELE 41 HURMA ...

Kevssooo

☘️
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2022
3.942
4.008
Sevgili anneler ve anne adayları aylardır bir çoğumuz çocuk sahibi olmak için çabalıyoruz kimimiz oldu kimimiz hâlâ çabalıyor. Ne görsek yapmaya çalışıyoruz Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin hepimize. Velhasıl tıbbi bir problemimiz olmamak kaydiyla 110 besmele bir kağıda yazılacak gebe kalana kadar da üzerinde taşımalı diye bir yazı okudum bu ay yaptım. Ardindan bir arkadaş bize hacdan hurma ve zemzem suyu getirmis saydim 41 hurma koymuş kasten. Araştırdım 41 hurmaya 41 meryem süresi okunup eşimle yemem gerekiyormus inşallah vesile olur diye. Bu konuda bilgisi tecrübesi olan varsa destek olabilir misiniz lütfen 🌺💞

Canım dua bölümüne yaz yorum yapanlar olur burda daha cok Kadın hastalıkları için yazıyorlar Tıbbı hastalığı olmamak kaydıyla demişsin yapan yok belkide Oraya yazarsan cabuk dönüyorlar bende dua istemiştim bır kadın dua okudu Allah herkesin duasını kabul etsin inşallah nerde nezaman kimin duası kabul olur bilemeyiz 🙏🏼🧿

Canım dua bölümüne yaz yorum yapanlar olur burda daha cok Kadın hastalıkları için yazıyorlar Tıbbı hastalığı olmamak kaydıyla demişsin yapan yok belkide Oraya yazarsan cabuk dönüyorlar bende dua istemiştim bır kadın dua okudu Allah herkesin duasını kabul etsin inşallah nerde nezaman kimin duası kabul olur bilemeyiz 🙏🏼🧿
Peki teşekkürler taşıyorum 🥰💞

X