13.11.2020 Meme buyutme ameliyati oldum.

Mirai93

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
38
12
31
Arkadaslar Merbaba ben dun Meme buyutme ve diklestirme ameliyati oldum normalde gogsun 70-75 a beden ama dun regl donemi oncesi gogus sisligim de varken ameliyat olup 450 cc mentor HP taktirdim.Tabi cok yeni oldugundan odem ve sisligi de var Dr kas alti yaptigini soyledi sizce odemler inince gogsum kac beden olur?

C olabilir . Bana da full motiva takıldı 400cc aşırı dolgun b cup ,ama c de oluyor giibi su an
C kupsa iyi :) Su an acayip odem var sadece !- 2 cm diklestirecegim demisti dr ama bana asiri dik geldi nedense sonradan o da iniyor mu? Bir de dun resmen oteki tarafa gidip geldom aci esigim yuksek olmasina ragmen o kadar canim yandi 😂

C kupsa iyi :) Su an acayip odem var sadece !- 2 cm diklestirecegim demisti dr ama bana asiri dik geldi nedense sonradan o da iniyor mu? Bir de dun resmen oteki tarafa gidip geldom aci esigim yuksek olmasina ragmen o kadar canim yandi 😂
Cok normall 8 gune hafifler ben 7. Gun işe başlamıştım

Arkadaslar Merbaba ben dun Meme buyutme ve diklestirme ameliyati oldum normalde gogsun 70-75 a beden ama dun regl donemi oncesi gogus sisligim de varken ameliyat olup 450 cc mentor HP taktirdim.Tabi cok yeni oldugundan odem ve sisligi de var Dr kas alti yaptigini soyledi sizce odemler inince gogsum kac beden olur?
Güle güle kullan :) bende istiyorum 70a takıyorum ama şu an 20 yaşındayım erken gibi siz kaç yaşındasınız? Boy ve kilonuzu öğrenebilir miyim

2.gün ağrı durumu nasıldı peki? Süreç nasıl geçiyor?
Yani soyleyeyim benim aci esigim yuksektir kalici dovme yaptirirken bir sey hissetmemistim.Dizimden ameliyat gecirince de ama bu meme protezi gercekten cok acitiyormus.ilk gun kendi basima yemek yiyemedim.Tuvalete gidemedim hastane onlugunun ustumde olmasi bile canimi cok yakti.Agri kesicilerin etkisiyle 2. gun cok daha iyilestim ayaktayken normal otururken de az aciyor.Ama yattigin yerden dogrulmak resmen iskence egilip kalkmak veya biraz agir bir sey kaldirmak simdi ise ameliyat sonrasi siskinlikten mide gazindan uyandim.Sanirim normal bu surecler.😐

Güle güle kullan :) bende istiyorum 70a takıyorum ama şu an 20 yaşındayım erken gibi siz kaç yaşındasınız? Boy ve kilonuzu öğrenebilir miyim
Tesekkur ederim 😊 Ben 27 yasindayim ve 163 boya 59 kiloyum normalde ama su an serumlardan bi 5 kilo sistim :/ Yani normalde gogsum boy ve kiloma gore kucuktu diklestirme de yaptirdim ama keske yaptirmasaymisim buyuk olcude cok dik guzel durmuyor umarim iner zamanla 😐

Tesekkur ederim 😊 Ben 27 yasindayim ve 163 boya 59 kiloyum normalde ama su an serumlardan bi 5 kilo sistim :/ Yani normalde gogsum boy ve kiloma gore kucuktu diklestirme de yaptirdim ama keske yaptirmasaymisim buyuk olcude cok dik guzel durmuyor umarim iner zamanla 😐
Ben biraz araştırdım birçok video izledim yaptıranların yorumunu okudum ama vücut oranınıza göre 450cc sanki biraz büyük geldi. Ama bence ödemleriniz olduğu için büyük ve dik duruyordur. Umarım istediğiniz görüntüye ulaşırsınız :)

Ben biraz araştırdım birçok video izledim yaptıranların yorumunu okudum ama vücut oranınıza göre 450cc sanki biraz büyük geldi. Ama bence ödemleriniz olduğu için büyük ve dik duruyordur. Umarım istediğiniz görüntüye ulaşırsınız :)
Tesekkur ederim cok 🙏 Yani 1-2 cm diklestirme cok farkediyor mu bilmiyorum ama dikliginden rahatsiz oldum bir de disardan o kadar durmuyor gibi tabi icimde su an sutyen dahi yok.

Canım çok küçülmüyor gördüğüm kadarıyla.

ama elleyince sert oluyor mu?

silikonun en dezavantajı ele kötü his vermesi

Sutyen modeline göre degisebilir ama 450 cc C cup belki de D cup olabilir.

X