17 haftada (İkinci trimester) sancılar

antabus123

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
148
76
kızlar selam 17 haftalık hamileyim. Gebeliğin en başından beri regl sancılarım zaten hep vardı ama özellikle iki gündür alt karnımda durup durup devam eden ağrılarım var. Dayanılmayacak gibi değil ama rahatsız edici tabii. İki gün önce gaz sansıcı şikayetiyle doktora gittim bebekte bi problem yok dedi şükür. Ama işte bu iki gündür de farklı bi ağrı var. Salı günü kontrole gidicem yine de yazıp sormak istedim. Bu şekilde ağrılı gebelik geçirenler var mı aranızda ?

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Önemli bir şey yoktur ama siz yinede bir doktora görünün, içiniz rahat etsin. benim ilk oğlumda hep doğum gibi sancılarım vardı doktor bünyemin erkek bebeklere karşı daha hassas olduğunu söylemişti. Bu arada hamilerin duaları kabul olur denir. benim kız kardeşim 26 haftalık hamile erken doğum için sorunları var sağlıkla zamanında bebeğini kucağına alması için dua eder misiniz lütfen

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Önemli bir şey yoktur ama siz yinede bir doktora görünün, içiniz rahat etsin. benim ilk oğlumda hep doğum gibi sancılarım vardı doktor bünyemin erkek bebeklere karşı daha hassas olduğunu söylemişti. Bu arada hamilerin duaları kabul olur denir. benim kız kardeşim 26 haftalık hamile erken doğum için sorunları var sağlıkla zamanında bebeğini kucağına alması için dua eder misiniz lütfen
Sağlıkla, vaktinde, hayırla kucağına alsın inşallah. Tüm hamilelerle birlikte ❤️

X