17. Yarışma Duyurusu (Ödüllü) : Doğa Hayvanları Foto Yarışması

Ne durumdayız ? Başvurular ne alemde ? Bu arada ufak bir soru birden fazla kare ile katılabiliyormuyuz evet ise cevap 1 ve 2. belli acaba kim 3. olacak : )

Ne durumdayız ? Başvurular ne alemde ? Bu arada ufak bir soru birden fazla kare ile katılabiliyormuyuz evet ise cevap 1 ve 2. belli acaba kim 3. olacak : )

Hayır herkes sadece bir foto ile yarışmaya katılabiliyor laelaelaelaelae
desene sadece tek bir derece alabilcen :jeyyar:

Başvurular gayet iyi..yerimseniben

Bu gece saat 12'de barvuru süresi sonlanıyor.Saat 12'den sonra mail yada özelden foto kabul etmeyeceğim çünkü bu fotoların foruma uygun hale getirmem ve düzenlemem lazım..

Şu anda elimde 37 ADAY ve FOTOSU bulunmaktadır..Gerçekten güzel bir katılım gerçekleşti.

Hayvanların fotoları ise her cinsten diyebilirim..Yani üç beş hayvan ekseninde değil her türlü hayvan fotosu mevcut elimde:))

Soruna gelince patron,bir aday bir kare hayvan fotosu ile yarışmaya katılacaktır..

Bir Üye=Bir Adet Foto

Birinci ve ikincileri seçmek için çok erken Editör Bey,öyle fotolar var ki rakipler birbirini zorlayacak bundan emin olabilirsin..

Tabii son karar jürinin..yerimseniben

Yarışma Ana Sponsoru

KK Kart Pro'ya teşekkür ederiz.

Sponsor Link : Kadınlar Kulübü Pro Üyelik ve Kart Hakkında... - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Son düzenleme:
Merhaba bende çok sade resimle katıldım konu hayvanlar olunca gerçekten dayanamadım :asigim: umarım keyifli geçer bu arada resim geldimi acaba?

Merhaba bende çok sade resimle katıldım konu hayvanlar olunca gerçekten dayanamadım :asigim: umarım keyifli geçer bu arada resim geldimi acaba?

uzmanım dün aceleyle yolladığım resmi aldın mıkaydirigubbakcemile3

Bende gönderdim ulaştımı acaba? :uhm:

Üç foto da elimde hanımlar..Sorun yok:)) Üçünüze de ayrı ayrı bal şans diliyorum..yerimseniben

rakipler çoğaldı ..alkisalkisalkis

gözüm korkmaya başladı benım :nazar:

sonuncu bellı birinci kim kaydirigubbakcemile3

benimde gözüm korktu desem yalan olmaz, katılım çok fazla, kazanma şansımız düşüyo giderek, hayli çekişmeli geçeceğe benziyo:))

bence patron katılmasın
adı üstünde patron kaydirigubbakcemile3
üyelere yönelik bir yarışma bu kendisi bu sitenin üyesi değil ki sahibi
lütfen katılıpta birincilik ihtimalimizi suya düşürme kaydirigubbakcemile2

merhabalar..
bende az önce gönderdim geldimi acaba fotoğrafım:uhm:

bu arada yalnışlık olmasın fotoğrafı attığımda saat 23:56 dı:kedi:

bu arada yalnışlık olmasın fotoğrafı attığımda saat 23:56 dı:kedi:

Kullanıcı adı yazılmamış bir foto maili var evet adreste..Saatine baktım siz olmalısınız..yerimseniben
Tamamdır foto elimde sorun yok canım..

40 foto topkeyün elimde arkadaşlar..:lepi:

Bu andan itibaren özelden ve mail kutusundan başvuru kabul etmiyorum..a.s

Oylama ne zaman mı?

Yolda,çok yakında..yerimseniben

Oylamada görüşmek üzere.:enbuyukkk:

Yarışma Ana Sponsoru

KK Kart Pro'ya teşekkür ederiz.

Sponsor Link : Kadınlar Kulübü Pro Üyelik ve Kart Hakkında... - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Son düzenleme:
X