1yaş doğum günü organuzasyonu

Theblabla

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
317
131
23
Merhaba bayanlar😊 ben 1yaş doğum günü organizasyonu istiyorum cocugum icin ekimde daha doğum günü ama fiyatlar konusunda bilgim olsun ki ona göre hareket edeyim istiyorum organizasyon sirketinede fiyat sormaya çekindim çunku daha erken diye
Çevremiz çok çocuklari cok yani bi minimum 25-30kisilik olur en az bi kafe gibi yerde istiyorum toplam fiyat ne kadar civarı tutar internette biraz arastirdim baktim 2bin tl filan yazıyor o kadar tutmaması gerek çunku kolaylikla herkes kutlama yapabiliyor o civarlarda olacağını sanmıyorum yapan veya bu konuda bilgisi olsan varsa bna bilgi verebilir mi?

En az bir cafede istiyorsunuz ve 2 bin fiyat çok geldi diyorsunuz.
En kötü organizasyon firması dahi maket pastayla sadece masayı 1500 TL ye hazırlıyor bir de siz en az 25-30 kişilikten bahsediyorsunuz.
Kendiniz hazırlık yaparsanız 2000 TL ye kendiniz halledebilirsiniz ancak o olur.
Kusura bakmayın lütfen bu tarz şeyler lükse girer ve pahalı ben doğum İçin sordum 4 bin TL sadece masa ekstra hiç bir şey olmadığı halde.

En az bir cafede istiyorsunuz ve 2 bin fiyat çok geldi diyorsunuz.
En kötü organizasyon firması dahi maket pastayla sadece masayı 1500 TL ye hazırlıyor bir de siz en az 25-30 kişilikten bahsediyorsunuz.
Kendiniz hazırlık yaparsanız 2000 TL ye kendiniz halledebilirsiniz ancak o olur.
Kusura bakmayın lütfen bu tarz şeyler lükse girer ve pahalı ben doğum İçin sordum 4 bin TL sadece masa ekstra hiç bir şey olmadığı halde.
Çok para o fiyata buralarda dugun salonu kiralaniyor buralarda normal geçinen insanlar bile ypiyor 600-800lerde diye tahmin etmistim ondan kendim suslemeyi alip ypabilirim cok guzel aslinda ama evimde olsun istemiyorum bissuru kalabalik çolukcocuk evim batıcak

Çok para o fiyata buralarda dugun salonu kiralaniyor buralarda normal geçinen insanlar bile ypiyor 600-800lerde diye tahmin etmistim ondan kendim suslemeyi alip ypabilirim cok guzel aslinda ama evimde olsun istemiyorum bissuru kalabalik çolukcocuk evim batıcak
Bilemiyorum canım sen hangi şehirdesin 600-800 ise gerçekten çok ucuzmuş İstanbul’da fiyatlar böyle ne yazık ki

X