2015 Kadınlar Kulübü Enleri

Oooy birincilerimizi ve en çokda 1. anneyi tebrik ederim:):KK74:.Veee bu başlığa emekleri geçen en çok Nevreste Nevreste ye pinke olmak üzere herkeslere tşk ederim:)
a194.gif
a200.gif

3 kategoride 1. Olmusumm

oy veren elleriniz dert görmesin minnoslarrrr hepinize burdan kocamannn kokulu öpücüklerrrr. :KK68:
En komik üye:KK69:
En güzel avatar (vahsi cazibeme karşı koyamayacaginizi biliyordum):cool:

Veeeee yılın üyesi:rolleyes:

@derman @HanimKelesimiGetir @E-brulim @kulitta @akidem @hazal87 @yamukprenses @picama @bibibella @Akasya @DoLL_ @1Sen @msg38 @_asmunikal_ @millan @tunaloj @Efser @azerinnn @dreamy07 themis1990 themis1990 @HAbibte @_meLinDa_ @cimcimegfb @efecikim @esmerm91 @asivemai @BlueDaisy @06crazyim06 @desperateone @Eses07 @FusRam @Be_Ni_1012 @PembeLokum @hayatbenibastanyarat @Dombik @tatlibikiz @Anti Depresan @ChAneL81 @Vatanseverr @sapsik58 @TugbaHamza @Papatya gelini @kkrizantem @shapes @nazarnur @denissineb @fhme @Jessey @toprakkahve defnemahsarglu defnemahsarglu @lisaa-89 @hasatvakti

@HanimKelesimiGetir @soocute @haksever @cesmi_naz @yamukprenses @yasakhayal Nevreste Nevreste @1Sen @miskamber @Saksi_Degilim_Ben @Efser @Margarikotin @eylul2807 @Ausencia @HAbibte @NickimTam13Harf @rofleli_kedi @_meLinDa_ @cimcimegfb @esmerm91 @BlueDaisy @ariyana @desperateone @revanche @PembeLokum @Dombik @Kakao ve Ben @tatlibikiz @Atart @FashionStil @TugbaHamza @kkrizantem @-izabel- @toprakkahve @Tessa_

@cesmi_naz @elif190 @picama @bibibella Nevreste Nevreste @kalinkaselin @msg38 @_VUSLAT_ @Efser @BayilanBayilana @Margarikotin @FallenAngel @Ausencia @nomunomuchua @nehirnil111 @Bukrem @Filozof_Prenses @_meLinDa_ @evlaefe @esmerm91 @asivemai @Sweetdimple @zmfaze @Eses07 @dayanamicam konuscam @pinkstrap @PembeLokum @Kakao ve Ben @tatlibikiz @lamelifAmine @Atart @Anti Depresan [USER=621153]@prensess38 @PabucumunNicki @FashionStil @sessizsokak @Vatanseverr @_haymeana_ @-jelibon- @toprakkahve @lisaa-89[/USER]

Heyecanımdan yorumu düz olarak yazmısım :KK70::KK48:EnHarbiKız tebrik ederim tatlııımmm :))) ayrıca etiket için teşekkür ederim seviliyorsun :)):KK200::nazar::KK69::KK15:

Kategorilere uygun aday olamdığı için onlar çıkartıldı:KK66:
Canım konu 1 aydan fazla kaldı o_OAz çok bilirsin her yıl yapılıyor:KK66: Bu bölüme keşke baksaydın o_O
Artik eskisi kadar giremiyorum abla kacirmisim gozden neyse herkesi tebrik ederim :)

X