2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

image.jpg

Selam hatunlar bu da bizim hastane çıkışımız
Gerçi ilk kuzumdan da vardı ama yine de yenisi olsun istedim

İdil baby de pahalıydı aklımda kalmıştı netten araştırdım çankaya toptan diye bi mağazadan aldım çok daha uyguna geldi
Tek kusuru hep babasına övgüler yağdırıyor olacak bebiş :)

Arkadaslar Merhaba ben mobilya besik aldim kızıma ancak icinde yatak yok henüz mobilya besik alanlar nasil yatak aldınız yayli yatak alacaktim e bebekten gorevli cocuk bu olmaz ilk aylarda dedi incecik oyun parkı yatağı gösterdi alalim diye ama bana cok ince geldi o. Annem de sert sunger yatak yaptirayim ben sana diyo bilemedim ki fikirlerinize basvuruyorum

bizim karyolanın hediyesi olarak ortopedik yaylı yatak verdiler. Ancak ben ilk aylar için reflü yastığı alacağım zaten.

İdil baby de pahalıydı aklımda kalmıştı netten araştırdım çankaya toptan diye bi mağazadan aldım çok daha uyguna geldi
Tek kusuru hep babasına övgüler yağdırıyor olacak bebiş :)
Ama markası idil baby dimi? Bende bi bakayım çankaya toptana. Fiyattan dolayı alamamıştım.

Park yatagimiz da geldi. Massimo ricco.. cok begendik kumasi da naylonumsu degil ses yapmiyo fisir fisir.. gormeden aldim valla internetten. Cunku boyut olarak kucuk boyutlu lazimdi hem sallanan hem de kucuk olan bi tek bunu bulabildim. Cok sukur ki begendim. Rengi de cok sirin.. alacak olan varsa taviye edilir kizlar..
Simdi icine yatak yorgan nevresim alma isi kaldi. Yatak olarak ne aldiniz?

Eklentiler

• 20151008_115059.jpg
    20151008_115059.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 223
Park yatagimiz da geldi. Massimo ricco.. cok begendik kumasi da naylonumsu degil ses yapmiyo fisir fisir.. gormeden aldim valla internetten. Cunku boyut olarak kucuk boyutlu lazimdi hem sallanan hem de kucuk olan bi tek bunu bulabildim. Cok sukur ki begendim. Rengi de cok sirin.. alacak olan varsa taviye edilir kizlar..
Güzelmiş iyi günlerde kullanın, ebatı kaça kaç? ben 70e 110 aldım ve içine yün yatak yaptırıcam çok yumuşak olmayacak. Sünger (32 34lük) fln da diyorlar ama bana yün sağlıklı geldi. Birkaç doktor yorumu da bu yönde olduğu için yün tercih ettim.

Güzelmiş iyi günlerde kullanın, ebatı kaça kaç? ben 70e 110 aldım ve içine yün yatak yaptırıcam çok yumuşak olmayacak. Sünger (32 34lük) fln da diyorlar ama bana yün sağlıklı geldi. Birkaç doktor yorumu da bu yönde olduğu için yün tercih ettim.
60x100 boyutu.
Nette baktim da hep sunger var parklar icin. Pek sevemedimn o tipleri.
Yun yatak nasi durur ki? Bebek icin saglikli olur mu ki?

Canım ben park yatak almadim ama mobilya yatağın içine sert bir yatak aldım. Okuduğum kadarıyla bebek yataklarının omurgaları ve başının sekli düzgün olması için sert olması gerekiyormus.

60x100 boyutu.
Nette baktim da hep sunger var parklar icin. Pek sevemedimn o tipleri.
Yun yatak nasi durur ki? Bebek icin saglikli olur mu ki?
Evet sert olması gerekiyor sünger ne bileyim içime sinmedi kayınvalidem de yün de varmış onu yorgancıya tembihleyip sert bir şekilde bebeğe uygun doldurtucam bi süre kullanalım hem kışın da iyi olur, ben büyüyen beşik yerine tek kişilik yatak aldım oda takımında ona da yarı ortapedik yatak alıcam gelişim çağına kadar yarı ortapedik yatak öneriyorlar yatağın korkuluğu da var park yatak tan direkt tek kişiliğe geçer inşallah

Kızlar size bir sorum olacak
Hastane çıkış setini doğumdan sonra giydiklerinde üşümez mi bu yavrular? Genelde ince çünkü o setler. Onun üzerine Kalın bişeyler almaya gerek var mı ?

Hastane çıkış setini doğumdan sonra giydiklerinde üşümez mi bu yavrular? Genelde ince çünkü o setler. Onun üzerine Kalın bişeyler almaya gerek var mı ?

Battaniye kundak aldım canım, bir de bir takimda yelek var, benimkiler çok ince de değil , eğer çok ince geliyorsa gözüne 2 kat giyindirenler de oluyormuş.

Canım kış bebeği oşdukları için iki kat giydirmelisin ev ne kadar sıcak olsa da bebek dış dünyaya alışırken gitimi çift oluyor bu zamanlarda
Hatta ben yıkarken minik elektrikli soba yakıyordum taa ki giydirip emzirmeye başlayana kadar

X