2017 Bahar dönemi için ALES çalışma günlüğü

Rozmari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2013
59
3
Merhaba herkese
2017 bahar dönemi için Ales'e hazırlanmak istiyorum.En son 2015te girmiştim.Sözelden 83küsur aldım.Yüksek lisans yapmak istiyorum fakat bizim bölümde ALES puanları 90küsur olduğu için mülakat listesine giremiyorum
Benim gibi hazırlanmak isteyen varsa burdan beraber çalışma planı ,soru , kaynak paylaşımı yapabiliriz

Son düzenleme:
Merhaba Mayıs ayındaki sınava ben de girmeyi planlıyorum. Konuyu aktif hale getirerek birbirimize motivasyon sağlayabiliriz.

Merhaba arkadaşlar ben yüksek lisans yapıyorum geçen sene sözelden 87 almıştım ama deneme falan çözmemiştim hiç kpss çalışıyordum belki onun etkisi olmuştur. Hedefim 90 üstü almak doktora için. Deneme çözmem lazım hangi yayını önerirsiniz?

Pegem akademinin tamamı çözümlü 10 deneme sini aldım bahar döneminde değil 2018 güz döneminde giricem şimdilik kaynak topluyorum

BEn de 2018 ya da 2019 da gireceğim. 2019 da normal şartlarda mezun olmam lazim. Sonrasında yüksek lisans için 90 + almam gerek.şimdiden başlamayı düşünüyorum ama vizeler yaklaşıyor. Sizi de takipteyim motivasyon için..

X